Home Naujienos 4 zodiako ženklai, kuriems 2019 m. Suteiks daug gražios romantikos ir meilės

4 zodiako ženklai, kuriems 2019 m. Suteiks daug gražios romantikos ir meilės

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Liūtas

Visus metus būsite meilės būsenoje.

Liūtininkais džiaugiasi nusipelniusiu žmonių dėmesiu, juos supa meilė. Bet neimkite žodžio visiems, tikriausiai kažkas bando apgauti jus (rizika ypač didelė antroje sausio ir gegužės vidurio pusėje). Balandžio pabaigoje turės išspręsti lemtingas problemas. Šiuo metu galite susitikti su žmogumi, kuris turės didelę įtaką jūsų gyvenimui.

Būkite tolerantiški namų ūkio trūkumai, tuomet jūs galite lengvai įveikti ginčų ir nesutarimų, kurie patenka į birželio pabaigą, laikotarpį.

Kitiems naujiems metams palaukite, kol bus užbaigta šeima. 
Santykiai:

harmoningas – su Šauliu ir Žuvimis;

neramus – su Svarstyklės ir Vandeniu;

kompleksas – su Jautis.

Mergelė

Moterys, gimę nuo rugsėjo 7 iki 18, gali susidurti su tam tikrais sunkumais.

Visiems kitiems, tai labai geri metai asmeniniame lygyje, pilnas romantikos ir malonaus bendravimo. Naujas pažįstamas laukia, kol ateis vasara, prasidės svaiginantis romantika. Daugelis Dev turės galimybę įsivaizduoti ir pagimdyti norimą vaiką.

Tik spalio pabaigoje ir lapkričio pirmoje pusėje meilės santykiams bus sunkiau. Jei nenorite, kad byla būtų nutraukta, parodykite didžiausią kantrybę ir abipusę pagarbą, venkite ūminių situacijų, nesukelkite pavydo priežasties.

Tada iki gruodžio mėn. Viskas bus gerai. 
Santykiai:

harmoningas – su Ožiaragiu, Jautis, Vėžiu, Skorpionu;

neramus – su Leo ir Vandeniu;

kompleksas – su Žuvimis ir Dvyniais.

Svarstyklės

Svarstyklės turės tvirtą meilės poreikį.

Nepaisant laikinų nusivylimų, jūsų širdis yra pasirengusi atverti naują jausmą. Santykiai gali išsivystyti pagal tokį scenarijų: iš pradžių viskas yra nuostabi, jūs suprantate savo mylėtoją, priskiriate jam neegzistuojančias savybes, uždarykite akis į kai kurias jo klaidas, ypač sausio ir gegužės mėn.

Ir po kurio laiko prasideda trintis ir nusivylimas, kuris turi būti įveiktas ir grindžiamas. Todėl, jei norite stabilių santykių, nedarykite paskutinės pertraukos.

Šeimos „Svarstyklės“ atveju asmeniniai pakeitimai yra geresni. 
Santykiai:

harmoningas – su Žuvimis ir Vandeniu;

neramus – su Avinu;

sunku – su Šauliu ir Skorpionu.

Skorpionas

2019 m. „Scorpions“ bus nuostabių romantiškų metų metai.

Turėsite daug draugų, tarp kurių gali būti nusipelnęs. Romos pradžia greičiausiai vyksta kovo pabaigoje, antroje gegužės mėnesio pusėje arba lapkričio mėn. Laukiame jūsų meilės iš pirmo žvilgsnio.

Sutuoktiniams šie laikotarpiai bus ypač harmoningi, kupini mažų malonių įvykių. Netgi trumpas spat su savo mylimu žmogumi yra mažai tikėtinas.

Tik Skorpinai, gimę nuo 12 iki 17 metų, susidurs su tam tikrais sunkumais dėl meilės ar šeimos reikalų, nes jie patirs neigiamą Neptūno įtaką. 
Santykiai:

darnus – su vėžiu, Svarstyklėmis, Ožiaragiu ir Žuvimis;

neramus – su Mergele ir Šauliu;

kompleksas – su Vandeniu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama