Home Naujienos Pasirinkite kortelę ir atskleis slaptus jūsų sielos troškimus

Pasirinkite kortelę ir atskleis slaptus jūsų sielos troškimus

by admin
2056 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

1 kortelė: balansas

Jei pasirinkote pirmąją kortelę, tai yra todėl, kad jūsų siela labiausiai nori rasti pusiausvyrą ir tiesą viskas. Jūs esate asmuo, kuris visada vadovavosi teisumu ir morale.

Jūsų sielai reikia tam tikro griežtumo, bet ji trokšta jums jaustis.

Didžiulis jūsų sielos troškimas yra tai, kad pradėsite palikti mažą erdvę savo tikriems jausmams ir stipriausiems troškimams. Žinoma, tai nereiškia, kad turėtumėte visiškai pakeisti savo gyvenimą. Sėkmės raktas yra subalansuotas. Rūpinkitės tuo, ką turite, bet skatinkite save klausytis savo širdies be baimės!

2 kortelė: sėkmė

Giliai žinote, ko norite: sėkmė. Jūs esate pasiruošę būti geriausiais jūsų srityje, kad kiti jus žavėtų ir gerbtų. Jūs kiekvieną dieną tai pasiekiate labai daug: žmonės aplink jus geriau supranta ir jus laiko vertingu asmeniu.

Problema yra ta, kad baimė neleidžia jums imtis kito žingsnio. Jūs žinote, kad galite įvykdyti šią svajonę, jei rizikuojate, jūs žinote, kad turite gebėjimą, talentą ir priemones tai pasiekti, bet …

Šiuo metu turėtumėte palikti „bet“ pusėje ir eiti po to, ką norite. Galų gale, jūs norite, kad tai būtų visiškas sėkmė, ir tas, kuris nepriima rizikos, negauna. Pusiaukelė nebus jums laiminga.

3 žemėlapis: Laisvė

Jei pasirinksite trečiąją kortelę, tai yra todėl, kad esate asmuo, kuris jaučiasi visiškai įstrigęs savo aplinkoje.Galbūt tai yra jūsų šeima, draugai, pareigos … Arba visi kartu! Bet jūs manote, kad per daug rūpi kiti ir per mažai apie save.

Jūs esate asmuo, kuris visada nori geriausių kitiems. Jūs taip pat jaučiatės atsakingas už visus: jei mylimas žmogus jaučiasi blogai, jūs manote, kad jūs turite pareigą juos geriau jaustis. Todėl jūs bandėte padėti visiems savo gyvenime ir gauti mažai. Atėjo laikas pagalvoti apie save. Jūs turite pradėti nustatyti prioritetus, nes galų gale jūs turite vieną gyvenimą. Ir jūs turite teisę būti laimingi savo keliu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama