Home Naujienos Puikus būdas kaip atsikratyti apgamų, karpų, inkštirų, papilomų ir amžiaus dėmių

Puikus būdas kaip atsikratyti apgamų, karpų, inkštirų, papilomų ir amžiaus dėmių

by admin
88495 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mes pristatome Jums keletą liaudies gynimo priemonių, kurios padės išspręsti jūsų odos problemas:

apsaugo nuo infekcijųOda yra didžiausias mūsų kūno organas, turintis daug funkcijų:

  • saugo kūno temperatūrą
  • apsaugo nuo dehidratacijos, kai skysčiai patenka į kūną
  • padeda jausti tokius dalykus kaip šaltas, skausmas ir šiluma
  • gamina vitaminą D, kai saulė šviečia ant odos

Daugelis iš mūsų tam tikru gyvenimo momentu gali patirti tam tikrų odos problemų, tokių kaip gimimo ženklai, papilomos, spuogai, amžiaus dėmės. Hormoninės disbalanso ar gyvenimo būdo pokyčiai yra pagrindinės šių problemų priežastys.

Užuot naudoję kenksmingą kosmetiką, kuri gali padėti atsikratyti šių problemų, rekomenduojame išbandyti namo gynimo būdus, kuriuos lengva paruošti ir kurie yra labai veiksmingi.

Pateikiame jums natūralias priemones, kurios padės išspręsti jūsų odos problemas:

Apgamai

Moliai yra pažeidimo tipas, kuriame yra nevuso ląstelių, žinomų kaip melanocitai. Paprastai jie atsiranda dėl genetikos ar pernelyg didelio saulės poveikio.

Pateikiame jums keletą natūralių priemonių, kurios gali padėti pašalinti apgamai:

Česnakai
Prieš naudodami česnaką ant odos, labai svarbu apsaugoti aplink savo apgamai esančią teritoriją su vazelinu arba maskavimo juosta. Užmaukite česnakus ant molio, užklijuokite tvarsčiu ir palikite dirbti 4 valandas. Norint gauti geriausius rezultatus, turite pakartoti šią procedūrą kasdien.

Ricinų aliejus ir degtinės sodas
Galite veiksmingai gydyti molius derinant ricinos aliejų ir kepimo sodą. Sumaišykite sudedamąsias dalis, kad gautumėte pasta, įmaišykite mišinį ant molio, pritvirtinkite tvarsčiu ir palikite naktį. Kitą rytą turėtumėte pašalinti tvarstį ir gerai nuplauti vandeniu. Ši procedūra turėtų būti kartojama kiekvieną naktį, kol pamatysite teigiamus rezultatus.

Obuolių sidro actas
Drėkinkite vatos tamponą obuolių sidro actu ir padėkite ant molio. Užfiksuokite tvarsčiu ir palikite veikti 8 valandas. Šią procedūrą pakartokite reguliariai.

Karpos

Karpos atrodo kaip gleivinės arba nedideli odos iškilimai. Yra daug būdų gydyti karpas, įskaitant užšalimą, salicilo rūgštį ir ortakio juostą.

Liaudies metodas atsikratyti karpų:

Bananai
Kiekvieną naktį prieš miegą turėtumėte patrinti savo karpą bananų žievelėmis. Vos per 2 savaites galite jas pašalinti.

Medus
Taikyti medų ant karpų, užfiksuoti tvarsčiu ir palikti naktį. Ši procedūra padės greitai pašalinti karpas ir užkirsti kelią jų atsiradimui.

Obuolių sidro acto
obuolių sidro actas taip pat yra veiksminga priemonė karpoms. Drėkinkite vatos tamponą obuolių sidro actu, padėkite ant karpų vietos ir palikite naktį. Po 24 val. Turėtumėte naudoti naują medvilnės tamponą, mirkytą obuolių sidro actu. Po kurio laiko pastebėsite, kaip karpos pradės susitraukti ir išnyks.

Česnakai
Labai trumpą laiką galite pašalinti karpas su česnakų sultimis. Kiekvieną naktį prieš miegą trinti česnako sultis karpomis arba du kartus per parą galite naudoti česnako sultis.

Papilomos

Papilomos yra augalai, kurie paprastai atsiranda kaklo, pažastų, vokų ir viršutinėje krūtinėje. Jūs galite juos pašalinti šaldami.

Pateikiame jums natūralias priemones, kurios padės pašalinti papilomas:

Obuolių sidro actas
Sugerti medvilnės tamponu obuolių sidro actu ir padėkite jį ant papilomos. Vos per kelias dienas ji išnyks.

Arbatos aliejus
Pirma, turite pamerkti medvilnės rutulį vandenyje ir tada įpilti kelis lašus arbatos medžio aliejaus. Ant papilomos užtepkite medvilnės tamponu ir užfiksuokite juos. Pakartokite šią procedūrą 1 mėnesį, du kartus per dieną, ir matysite teigiamus rezultatus.

Soda ir ricinos aliejus
Sumaišykite soda ir ricinos aliejų, kad gautumėte lygų pasta. Naudokite mišinį tiesiai į papilomą ir uždenkite tvarsčiu. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pakartokite procedūrą 2-3 kartus per dieną. Makaronus galite laikyti šaldytuve iki 2 dienų.

Amžiaus dėmės

Dažnai ant rankų, dilbių ir veido atsiranda tamsios dėmės. Kepenų senėjimas ir saulės poveikis yra pagrindinės tamsių dėmių priežastys.

Natūralios priemonės, skirtos tamsioms dėmėms pašalinti:

Citrina
Jūs turite pamerkti medvilnės tamponą citrinos sultyse ir panaudoti ant tamsių dėmių. Jie greitai išnyks.

Aloe vera
Taikykite alavijo gelį ant tamsių dėmių ir palikite pusvalandį. Įsitikinkite, kad iš augalo lapų naudojate šviežią gelį.

Svogūnai
Taikant medvilninį tamponą, į tamsias dėmeles įpilkite svogūnų sulčių. Palikite 10-15 minučių. Jūs turite pakartoti šią procedūrą kiekvieną dieną, kol pamatysite keletą patobulinimų.

Krienai
Sujunkite krienus su actu ir kiekvieną dieną užtepkite tamsoje dėmėse. Per trumpą laiką matysite teigiamus rezultatus.

Porų valymas

Kai ant odos yra perteklius, jis užkimš poras. Jie daro odą labai nepatraukliu ir grubiu. Be to, jis gali sukelti infekcijas.

Naudojimas garuose
Nuplaukite veidą ir padėkite galvą ant virinto vandens. Uždenkite galvą rankšluosčiu. Garas iš vandens atvers poras ir jas valo. Po to tiesiog nuplaukite šiltu vandeniu ir užpilkite šiek tiek acto.

Cukraus šveitimas
gali padėti jums išvalyti jūsų poras ir atkurti sveiką odos išvaizdą. Sumaišykite citriną ir cukrų. Naudokite medvilninį tamponą, kad pasidarytų pastos ant pažeistos vietos, tada gerai nuplaukite vandeniu. Šis gydymas padarys jūsų odą lygesnį.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama