Home Naujienos Stomatologo žmona mane išmokė, kaip pašalinti akmenis ir balinti dantis per 4 minutes

Stomatologo žmona mane išmokė, kaip pašalinti akmenis ir balinti dantis per 4 minutes

by admin
53814 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Holivudas nustatė sniego baltos šypsenos madą, kuri laikoma sveikų dantų ir grožio ženklu. Žmonės dažnai nerimauja dėl klausimo: pasitelkti profesionalų metodą nuostabiam pinigui arba pabandyti balinti savo dantis namuose ? Abiem atvejais turite būti labai atsargūs, nes galite sugadinti dantų emalį.

Jei negalite laukti, kad parodyti nuostabią šypseną, bet nėra lėšų stomatologo paslaugoms, tada šios namų gynimo priemonės yra skirtos jums.

Namų dantų balinimas

1. Soda
Šaukštas kepimo soda ir žiupsnelis druskos puikiai pašalina apnašas ir palengvina dantis keliais atspalviais. Jei norite balinti savo šypseną, nuplaukite dantų šepetėlį, padėkite ant jo paruoštą mišinį ir tiesiog valykite dantis. Po to nuplaukite burną vandeniu. Soda nekenkia burnos sveikatai, tačiau nerekomenduojama piktnaudžiauti šiuo produktu.

2. Aloe vera gelis
Įpilkite į stiklinę vandens 0,5 puodelių soda, 1 arbatinį šaukštelį alavijo gelio, 10 lašų citrinų eterinio aliejaus ir 4 arbatinius šaukštelius augalinio glicerino. Gerai išmaišykite ir supilkite skystį į laikymo indą. Naudokite šį įrankį kiekvieną dieną, patrinkite jį į dantis, ir jūs amžinai pamiršsite apie bjaurų apnašą ir akmenis!

3. Apelsinų žievelė
Greitas ir paprastas būdas valyti dantis apelsinų žievelėmis. Norėdami pašalinti akmenį, patrinkite savo dantis pluteliu ir po to 10 minučių dėvėkite jį kaip kandiklį.

4. Kita gana veiksminga priemonė nuo susmulkinto citrusinių žievelių, tiksliau – iš baltos dalies. Supjaustykite jį kavos malūnėlis ir pridėkite prie dantų pasta. Jis tinka kasdieniam naudojimui, nes jis padeda kovoti su plokšteles formuojančiais mikroorganizmais burnos ertmėje ir yra natūralus ir nebrangus būdas balinti geltoną emalį .

Po balinimo dantys tampa jautrūs, todėl reikia atkreipti ypatingą dėmesį į emalio ir dantenų stiprinimą. Pasidalinkite šiais paslaptimis su savo draugais.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama