Home Naujienos Česnakai ir vanduo išgelbėjo mane nuo ligų. Receptas, kuri davė močiutė

Česnakai ir vanduo išgelbėjo mane nuo ligų. Receptas, kuri davė močiutė

by admin
77887 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pirmiausia, po 40 metų ligos, mano kūnas tiesiog pradėjo atakuoti. Aš pradėjau labai pavargęs, mano kojos išpūstos, ir aš dažnai patyriau pykinimą, net jei valgiau tik košė ant vandens.

Nuolatinis jausmas ir kvėpavimas buvo mano draugai, kurie apskritai nenuostabu, kai mano svoris 90 kg (aukštis 165 cm). Be to, pradėjau pastebėti nemalonų dažną garsą, aš pradėjau girdėti dar blogiau.

Tada aš supratau, kas man sustojo – nuolatinis spengimas ausimis, kuris trumpam sustojo, bet tada vėl pasirodė. Mano kaklas ir nugaros buvo siaubingai skauda nuo sėdimo darbo (aš esu buhalteris) ir „vyšnios ant torto“ – mano regėjimas pradėjo kristi.

Nenuostabu, kad aš pradėjau įsilaužti į depresiją, mano šeima pradėjo kentėti nuo mano amžinojo grumbėjimo, o mano vyras paprastai paėmė įprotį ilgiau pasilikti darbe, kad neklausytų mano begalinių moansų ir žiaurumų. Jaučiausi kaip idiotas, bet negalėjau susidoroti su savimi ir savo problemomis.

Vieną dieną prieš Velykas, nuėjau į rinką, kad nusipirkau atostogas, paėmiau didelį krepšį kiaušiniams, norėjau nusipirkti daugiau, kad būtų pakankamai dažų tešlai. Turite įvairių dalykų, pilno kiaušinių krepšelio ir vos vyko. Rinkos vartuose pateko maža močiutė ir pardavė česnaką.

Aš prisiminiau, kad norėjau pakepti mėsą su česnakais ir kepti, leiskite man jį nusipirkti, manau, česnakai yra geri ir dideli. Aš tiesiog vaikščiojuosi senąja moterimi, ir mano akys tamsėjo, o mano galva, atrodo, sumušė su plaktuku. Prieš mano akis viskas yra juoda, o tik geltoni apskritimai.

Krepšys nukrito, pusė kiaušinių sulaužė, iš maišų išpylė produktai. Ji vos pabudo, žmonės buvo nušalinti į šią močiutę, ji davė salbatą šnipinėti. Kai aš pagaužiau kvėpavimą, ji man patarė seną receptą, kurį ji jau išgydė jau 20 metų ir jam padėjo „gimė kaip šviesa“.

„Aš buvau dar blogiau nei tu, dukra. Maniau, kad susirinks į kitą pasaulį, bet žmonės pasiūlė vaistą laiku. Čia tai yra, mūsų išgelbėjimas yra paprastas česnakas! “

Ir močiutė Galya davė man receptą, dėl kurio aš iš pradžių netikėjau, bet aš nusprendžiau išbandyti jį iš nevilties. Ir taip? Jau viduryje pradėjau jaustis daug geriau: dusulys dingo, patinimas ir pykinimas išnyko, spengimas ausyse sumažėjo.

Kurso pabaigoje aš ne tik susigrąžinau, bet ir prarado svorį. Gerbiamasis spengimas ausyse praėjo visiškai, buvau jaunesnis ir, štai, štai, geras regėjimas sugrįžo į mane! Ir ne tik vizija, bet ir didelė gerovė. Energija, kaip ir 20 metų.

Čia yra receptas:

  • Svaras skiedinyje arba praleisti 50 skiltelių česnako per česnako spaudą. Česnakai imasi tik mūsų, namuose, kinų kalba nėra gera!
  • Česnakų sumuštinis užpilkite stikline virtos šalto vandens ir įdėkite šiltą vietą 3 dienas. Aš padengiu švarią šluostę ir viskas.
  • Tada padėkite vaistą per audinį ir išspauskite. Žiauriai mesti. Įpilama į šaldytuvą.
  • Gerkite 8-10 lašų infuzijos, ištirpinkite jį šaukšteliu šalto vandens 3 kartus per dieną.
  • Gydymo eiga iki infuzijos pabaigos
  • Pakartokite gydymo kursą po 5 metų.

Kas padeda česnako infuzijai: aterosklerozei, širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms, miokardo infarkto prevencijai, riebalų sankaupų valymui, medžiagų apykaitos gerinimui, regėjimo atstatymui, aterosklerozės vystymuisi, kūno atjauninimui.

Jūs negalite naudoti šio įrankio žmonėms su skrandžio opa ir dvylikapirštės žarnos opa, gastritas, turintis didelį rūgštingumą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama