Home Naujienos Aš nustojau išmesti kiaušinių lukštus, kai sužinojau, ką jis gali padaryti

Aš nustojau išmesti kiaušinių lukštus, kai sužinojau, ką jis gali padaryti

by admin
8857 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kariesas, osteoporozė, tam tikros kaulų ir raumenų sistemos ligos, dantenų problemos, nudegimai, alergijos, nervingumas – tai nėra išsamus sąrašas sveikatos problemų, kurias galima išspręsti reguliariai kiaušinių lukštais. Jis taip pat padeda sumažinti astmos priepuolius, gydant opas. Jis vartojamas nevirškinimui, gastritui.

Visi žino, kad kiaušinių lukšto sudėtyje yra natūralaus kalcio, kuris yra 100% absorbuojamas mūsų kūno. Tačiau ne visos šios žinios naudojamos. Tuo tarpu kalcis yra būtinas, ypač tas, kuris panašus į mūsų kaulus ir dantis. Su kiaušinių lukštais galite lengvai papildyti kalcio atsargas. Tai ypač svarbu būsimoms motinoms. Gimdymas gerokai palengvėja, kai organizmas palaiko šio mikrocolo pusiausvyrą.

Kiaušinių lukštų nauda

Maži vaikai taip pat gali ir turėtų būti skirti kiaušinių lukštai tam pačiam tikslui: papildyti kalcio atsargas. Kūnas auga, aktyviai formuojasi kaulų audiniai ir reikalingas papildomas kalcio šaltinis. Šiuo atveju kūdikių maistas papildomas švariu, miltelių pavidalu. Dozė yra tokia: 6 mėnesiai-1 metai: nedidelis žiupsnelis, 1-3 metai: dozė padidinama 2 kartus.

Kiaušinių lukštai gali padėti pašalinti organizmo radioaktyvias medžiagas. Mes nekalbėsime apie tai, kaip jie yra kenksmingi. Geriau prisiminti dozę: kiekvieną dieną ketvirtį arbatinio šaukštelio per mėnesį.

Jei kriauklės yra susmulkintos, supilamos į maišelį ir pridedamos prie mašinos skalbimo metu, galite balinti skalbinius.

Kavos skonis bus geresnis, jei į Turkį pridėsite kiaušinių lukšto miltelių.

Naktį padengtas apvalkalas, padengtas arbatiniu puodeliu, padės išvalyti jį iš skalės. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip milteliai plaunant keptuves ir puodus.

Iš susmulkinto lukšto paaiškėja, kad tai yra puiki trąša sodo kultūroms. Įpilkite jį į žemę prieš kasti, kai 100 milijonų kiaušinių per 1 m². Tai sumažina dirvožemio rūgštingumą, kuris yra naudingas sodinant pomidorus, agurkus, bulves ir kitus augalus. Be to, milteliai, išsklaidyti dirvožemyje aplink augalus, atbaido daugelį kenkėjų.

Natūralu, kad lukštai gali būti naudojami kaip trąšos ne tik sodo augalams, bet ir patalpų augalams. Dienos metu būtina reikalauti drėkinimo vandens, kartu su milteliais ir vandens kambariais augintiniais su šiuo naudingu vandeniu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama