Home Naujienos Praėjusiais metais pirmąjį kartą savo sode naudojau actą. Dabar visi kaimynai daro tą patį!

Praėjusiais metais pirmąjį kartą savo sode naudojau actą. Dabar visi kaimynai daro tą patį!

by admin
89976 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Dėkojame už tokius patarimus. Pasirodo, kad viskas yra tokia paprasta ir naudinga iš paprasto acto.

Būtinai naudokite viską, ką siūlote. Actas yra visuose namuose. Tai nebrangus produktas, todėl galite eksperimentuoti. Aš labai myliu savo sodą. Turiu ypatingą grožį. Aš jį traktuoju kaip „vaiką“, man tai rūpi ir puoselėjau, nes viskas, kas yra gyva ir auginama mano perteklių.

Aš laukiu savaitgalio pirmadienį eiti į šalį, nes tik ten galiu tikrai atsipalaiduoti. Man nereikia jokių jūrų ir vandenynų. Turiu puikų laiką su savo augalais. Aš žiūriu, kaip jie auga ir labai susijaudinęs, kai jie susirgo.

Tai ne paslaptis, kad augalai, kaip ir žmonės, gali būti serga. Ir pacientai turi būti gydomi. Mes papasakosime, kaip išgydyti sodą su produktu, kuris neužteršia aplinkos ir neturi neigiamo poveikio žmogaus organizmui.

Šis produktas yra actas. Jūs negalite naudoti brangių cheminių medžiagų, nes vietoj to galima naudoti actą!

1. Piktžolių kontrolė

Baltas actas yra natūralus herbicidas. Supilkite jį į purškimo butelį ir gydykite piktžoles: tai padės greitai atsikratyti jų.

2. Kova su grybelinėmis infekcijomis

Jei jūsų augalai yra paveikti grybelis, jie gali būti gydomi acto tirpalu, nes tai yra natūralus fungicidas. Sumaišykite du arbatinius šaukštelius acto su ramunėlių tinktūra. Purškite kambario temperatūros mišinį ant grybelio paveiktų augalų.

3. Su dirvožemio rūgštingumu susijusių problemų sprendimas

Jei dirvožemis dėl vandens kietumo nėra rūgštus, šią problemą galima išspręsti su actu. Tiesiog vanduo tose vietose, kuriose trūksta rūgštingumo, su actu – 50 ml acto vienam litrui vandens.

4. Plytų valymas

Naudojant gėlių vazonus (ypač iš molio), jie linkę absorbuoti mineralus, kalcio ir kitas medžiagas. Dėl to jie praranda blizgesį ir tampa netinkami augalams. Norėdami išspręsti šią problemą, supilkite puodus vandens ir acto tirpale (santykiu 50:50) maždaug valandą. Po to jie bus beveik kaip nauji!

5. Sodo įrankių valymas

Taip atsitinka, kad sodo įrankiai buvo palikti lietui arba tiesiog užteršti. Norint juos grąžinti į ankstesnę formą, reikia supilti juos į actą arba purkšti ir patrinti į instrumentą audiniu. Tokiu būdu jūs netgi galite pašalinti rūdis. Be to, sodo įrankiai bus apsaugoti nuo infekcijų ir grybų!

6. Ilgas žydinčių gėlių žydėjimas

Jei pjauti gėles sode ir atnešėite juos namo, nepamirškite, kad vandenyje jie ilgai nenorės jų žydėjimo. Pabandykite įdėti gėles į mišinį, sudarytą iš vandens (pusę vazos aukščio), šaukštą cukraus ir šaukštą acto. Šioje “sirupo” skiltyje gėlės bus daug ilgesnės.

Laikykite naminius ir laukinius gyvūnus nuo augalų

Nėra reikalo žiūrėti visą parą, kad gyvūnai neužgęstų į gėles. Yra labai paprastas būdas juos nuimti. Paimkite audinio gabalėlį ir sudrėkinkite jį actu. Pjaukite jį ant lazdelės ir laikykite jį žemėje šalia augalo, kurį pasirinkote. Pakartokite procesą kas šešias dienas, ir netrukus gyvūnas nebebus linkęs į augalą.

8. Apsaugokite medžius nuo musių ir uodų.

Jei pavargote nuo uodų, kurie pasirodė aplink jūsų vaismedžius, atsikratykite jų actu. Plastikiniame inde supilkite 250 ml vandens, 125 ml acto ir įpilkite 100 g cukraus. Sumaišykite viską, uždenkite plastikine plėvele ir įdėkite mažas skyles. Padėkite šį paprastą spąstus šalia medžio ir problema bus greitai išspręsta.

9. Išjunkite vabzdžius

Jei auginate vazoninius augalus, gausite nemalonų siurprizą, kai pastebėsite, kad sraigės valgo juos, arba skruzdėlės įsikuria ten. Norėdami to išvengti, galite nuvalyti puodą su actu supiltu audiniu. Kartokite šį procesą kas tris dienas: visi parazitai išnyks, o jūsų mėgstami augalai klestės!

Visos medžiagos skirtos tik informaciniams tikslams.

Prieš naudojimą ir daugiau informacijos kreipkitės į ekspertus!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama