Home Naujienos Tik 3% namų šeimininkių žinojo apie šį triuką! Aš net negalėjau įsivaizduoti

Tik 3% namų šeimininkių žinojo apie šį triuką! Aš net negalėjau įsivaizduoti

by admin
26970 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Neseniai draugas pasakojo apie įdomius triukus!

Virti vištienos krūtinėlės šventinėms šventinėms salotoms, reikia mesti vandenį, supjaustytus raudonais svogūnais į ketvirčius, kartu su lukštu. Mėsa gaus rožinį atspalvį! Aš tai padariau daugiau nei vieną kartą ir rezultatas yra puikus regėjimas.

Svogūnų žievelės sriuba – super ingredientas! Jis suteiks sultinio spalvos ir nuostabaus aromato, o jei į sriubą pridedate grybų, rekomenduoju jį išbandyti.

Tai, ką dabar sužinosite apie lanką, gali nustebinti, bet tai tikrai bus naudinga! Pateikiu jums mažai žinomas šio degimo produkto savybes.

Svogūnų savybės

Svogūnai puikiai pašalina suodžius iš puodų, keptuvės ir grotelių! Norėdami atsikratyti nešvarumų, patrinkite indus šviežiai supjaustytu svogūnu. Tada gerai nuplaukite plovikliu. Svogūnų sultys stebuklingai neutralizuoja degimo kvapą ir valo paviršių! Kad svogūnai supjaustyti per pusę nebūtų džiovinami, kaip dažnai atsitinka, įdėkite į lėkštę su supjaustytu druska.

Svogūnų sultys gali pašalinti drabužius nuo prakaito! Įdėkite sultį į dėmę, palikite drabužius, o po to nuplaukite kaip įprasta. Jūs būsite maloniai nustebinti, geltona spalva išnyks! Svogūnai yra galinga priemonė uodai, skruzdėlės ir kiti vabzdžiai. Supilkite į dubenį vandens, išmeskite ten svogūnus supjaustytus svogūnus. Vabzdžiai liks nuošalyje nuo šios vietos!

Svogūnai padės susidoroti su užteršimu bato paviršiuje. Jie gali nuvalyti vienintelį, audinį, odinius batus. Pašalina net sunkius žolės dėmes!

Dėl savo antibakterinių savybių, svogūnai padės vabzdžių įkandimams ir dirgina odos paviršiaus uždegimą.

Sultinio sultinio žievelė sumažina gerklės skausmą, mažina patinimą. Jūs galite gerti jį su medumi, nuostabiu apvalkalu!

Vaistinių savybių svogūnai neskaito! Jūs galite padaryti kaukę riebiai odai nuo svogūnų kepimo: svogūnai turės slopinamąjį poveikį riebalinėms liaukoms, oda išdžiūsta ir uždegimas išnyks. Naudojant įprastą šampūną, rekomenduojama plaukus nuplauti nuoviru!

Visiems žinomi svogūnų gijimo savybės, tačiau daugelis jų nesinaudoja svogūnais dėl kvapo. Įdomu žinoti, kad būdingas svogūnas ar česnako kvapas lengvai pašalinamas valant kelis riešutmedžio, migdolų ar pušų riešutus. Veikia geriau nei bet kuris burnos gaiviklis, bet kaip naudinga!

Jei džiovinate svogūnus mažais gabaliukais, galite pridėti jį kaip natūralią kvapiąją medžiagą nesaldintuose kepiniuose! Įdėkite svogūnų gabalėlį į miltų maišelį: miltai gaus malonaus skonio, naminė duona, bandelės ir pikantiški pyragai bus skanūs.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama