Home Įdomybės Paprastas būdas valyti orkaitės stiklą: lengvai padeda pašalinti riebalus!

Paprastas būdas valyti orkaitės stiklą: lengvai padeda pašalinti riebalus!

by admin

Kiekvieną kartą, kai turiu kažką gauti iš orkaitės su nepažįstamais žmonėmis, manau, kad esu pasirengęs kristi žemėje. „Prašau manęs netikrinti orkaitėje!“, – sakau ir tarnauju sėkmingam gydymui kaip kompensaciją už tai, ką mačiau. Tačiau deginamosios maisto dalys ir riebalų purslai ant orkaitės sienų turėtų būti laikomi neišvengiamomis, nes visada tiems, kurie nieko nedaro, yra ideali švari orkaitė.

Įprotis plauti orkaitę iškart po jo naudojimo yra aukščiausia dovana, įgūdis, kuris nėra iš karto suvokiamas ir ne visi. Kaip laimė būtų, orkaitė taip pat yra vieta virtuvėje, į kurią rankos ne visada pasiekia valymo metu. Bet jei jie tai padarys, pasukite šį naują triuką!

Šio gyvenimo įsilaužimo ypatumas yra tai, kad jis padeda pašalinti įstrigusius riebalus iš orkaitės durų. Dabar jums nereikia ilgai trinti ir nuplauti dėmes nuo stiklo, kai visos jėgos išmestos valant vidines sienas.
Kaip pašalinti riebalus iš orkaitės durų
1. Prieš pradėdami darbą, po durimis padėkite nereikalingą rankšluostį arba skudurą, kad nebūtų plaunamas grindys. Ištraukite skyles, kad išstumtumėte karštą orą. Purškimo buteliuke sumaišykite actą su vandeniu (1: 9) ir sudrėkinkite vidinį durų paviršių.
2. Supilkite soda su storu sluoksniu .
3. Viršuje soda vėl išpurškite acto tirpalą, kad gautumėte storą pasta. Palikite 10–15 minučių.
4. Kempinė arba audinys kruopščiai patrinkite visas užterštas vietas.
5. Nuplaukite natrio likučių vandeniu, nes kitaip negalima vengti baltų dėmių. Sumontuokite gaminį šepečiu arba dulkių siurbliu, tada nuvalykite paviršių sausu mikropluoštu.
6. Vėl pripildykite krosnį kaip naują ir, nepamirškite, be sunkios chemijos artilerijos.
Ir kaip jūs pasirūpinate savo mėgstama orkaite? Būtų puiku, jei komentaruose pasidalytumėte įdomiais patarimais!
1

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: