Home Naujienos Šis receptas turi 90% kalcio! Štai kaip tinkamai jį naudoti, kad išgydytumėte skausmą ir stiprintumėte kaulus ir sąnarius!

Šis receptas turi 90% kalcio! Štai kaip tinkamai jį naudoti, kad išgydytumėte skausmą ir stiprintumėte kaulus ir sąnarius!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Tik 1 ingredientas sumažins kaulų ir sąnarių skausmą! Ir taip pat stiprinti nagus ir pašalinti plaukų slinkimą! Verta pabandyti!

Ar kada nors girdėjote apie kiaušinių lukštų naudą?

Kiaušinis yra skanus, maistingas ir labai sveikas maistas mūsų kūno sveikatai. Paprastai per savaitę valgome kelis kiaušinius, bet ne visi žino, kad jų oda yra svarbi ir gali būti nepaprastai naudinga jūsų kūnui.

Jei turite problemų, pvz., Kaulų ir sąnarių skausmas, plaukai iškristi arba nagai sulaužomi, tuomet jūs turite žinoti, kad yra receptas, kuris gali padėti jums!

Kiaušinių lukštai yra 90% kalcio, kuris yra labai naudingas mūsų kaulams.

Kiaušinių lukštų naudojimo privalumai:

 • Apsaugo osteoporozę.
 • Skatina kaulų čiulpus.
 • Reguliuoja aukštą cholesterolio kiekį.
 • Normalizuoja kraujospūdį.
 • Padeda atkurti kaulus po traumų.
 • Sudėtyje yra cinko, fosforo, mangano, geležies ir chromo.

Jūs paklausiate, kaip vartoti kiaušinių lukštus?

Paprasčiausias būdas jį naudoti yra valgyti kasdien nuo 1,5 iki 3 gramų žemės lukštų. Jį taip pat galite įtraukti į savo maistą ar gėrimus.

Štai kaip padaryti kiaušinių lukštų miltus:

 1. pirmiausia gerai nuplaukite kiaušinių lukštus, 10
 2. tada kruopščiai sumalkite skiediniu,
 3. Dabar įdėkite į orkaitę, kad šiek tiek kepkite miltelius ir atsikratykite liekamosios drėgmės.

Šiuos miltus laikykite sausoje vietoje hermetiškame inde.

Taip pat galite vartoti jį su citrinos sultimis. Kiaušinių lukštus nuplaukite ir įdėkite į stiklą su natūraliu citrinos sultimis. Maždaug po dvylikos valandų citrinų rūgštis ištirps kietas kiaušinio lukšto dalis ir šį mišinį galite naudoti kepimui arba marinavimui.

Čia yra efektyviausi natūralūs kiaušinių lukštų produktai:

  1. Priveržkite odą: sumaišykite 2 šaukštus kiaušinių miltelių su kiaušinio baltymu, gerai išmaišykite, užtepkite ant viso veido ir leiskite kaukei išdžiūti. Dabar nuplaukite šią kaukę daug šilto vandens.
  2. Detoksikuoti kūną: nuplaukite penkių kiaušinių kriaukles, sumalkite skiediniu, dabar sumaišykite miltelius su 3 litrais vandens ir palikite 7 dienas. Po šio laiko kasdien gerkite du gėrimus.
  3. Skydliaukės sirupas: kruopščiai nuplaukite aštuonių kiaušinių lukštus ir sumalkite jį skiediniu. Išspauskite penkių citrinų sultis ir sumaišykite jį su grūdais. Palikite šį mišinį šaldytuve, kol lukštas yra minkštas.

Tada gerai sumaišykite, įpilkite 1 litrą išgryninto vandens ir 1 kg medaus, sumaišykite ir palikite stovėti 7 dienas. Paimkite 1 šaukštą kasdien, 3 kartus per dieną, po kiekvieno valgio.

  1. Stiprinti nagus: pridėkite ¼ arbatinio šaukštelio maltos kiaušinio lukšto, kurį naudojate labiausiai naudojamuose lakuose.
  2. Gydyti skrandį: sumaišykite ¼ šaukštelio miltų su kiaušinių lukštais, ¼ arbatos arbatos ir sumaišykite su 2 šaukšteliais citrinų sulčių. Maišykite ir įpilkite 100 ml šilto pieno.

Šis vaistas turėtų būti vartojamas tuščiu skrandžiu, porą kartų per dieną. Pirmoji dozė ryte ir antra prieš miegą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama