Home Naujienos Ar dažnai turite gerklės skausmą, prarandate balsą ir kenčiate kosulį? Štai kaip atsikratyti šių problemų per naktį, labai paprasta!

Ar dažnai turite gerklės skausmą, prarandate balsą ir kenčiate kosulį? Štai kaip atsikratyti šių problemų per naktį, labai paprasta!

by admin

Kiekvieną pavasarį ir rudenį mano gerklės skauda, ​​mano balsas dingo ir mano kosulys kankino, kol viena senoji slaugytoja man davė patarimų.

Tai padės su silpna gerklės alyva.

Esminis eglės aliejus yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių nuo neatmenamų laikų, tačiau net ir šiandien jis neprarado aktualumo ir yra naudojamas liaudies ir oficialioje medicinoje įvairių ligų gydymui.

Jame yra apie 35 biologiškai aktyvių medžiagų komponentai, turintys priešuždegiminį, antiparazitinį ir toninį poveikį.

Verta jį patrinti į nugaros ir krūtinės apykaklės plotą, masažuoti kojas ir įkvėpti (įpilkite 3-4 lašus eglės aliejaus su verdančiu vandeniu ir įkvėpkite) – ir liga sumažėja.

Šaltuoju atveju yra naudinga lašinti ant vieno lašelio aliejaus kiekvienoje šnervėje. Tai galima padaryti prevencijai, ypač ARVI sezono metu, ir jei esate kambaryje su sausu oru.

Minkštas aliejus pašalina stiprų kosulį ir išpjauna: valykite pipetės aliejų į liežuvio šaknį 3-5 lašais ryte ir vakare.

Dėl peršalimo prevencijos, reikia patrinti į krūtinę ir atgal 50 ml kokoso arba alyvuogių aliejaus su rozmarinu, eglu ir mėtų mišiniu, paimtu 5 ml.

Dėmesio! Šios procedūros netinka mažiems vaikams ir pacientams, sergantiems bronchine astma! Kategoriškai neįmanoma naudoti eglės aliejaus nėščioms moterims, nesvarbu, kokia forma ji yra naudojama.

Kojų grybelis puikiai apdorojamas eglės aliejumi, jei 15 minučių nuvalysite losjonus, sudrėkindami medvilnę vilnoje.

Jei nemigą „kankina“, pasimerkite su alyva. Į vonią įpilkite 5 lašus eglės aliejaus ir gulėkite vonioje maždaug 10-15 minučių. Bet nepiktnaudžiaukite vonia su alyvuogių aliejumi, kas antrą dieną paimkite šią vonią.

Žolelių aliejus naudojamas herpes, todėl medvilnės vata yra sudrėkinta eglės aliejumi ir padengiama gerklės vietoje.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: