Home Naujienos 2 šaukštai per dieną ir atsisveikinsite su dideliu pilvu. Šis gėrimas padės greitai numesti svorio!

2 šaukštai per dieną ir atsisveikinsite su dideliu pilvu. Šis gėrimas padės greitai numesti svorio!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Su šiuo receptu lengvai prarasite svorį!

Dažnai norint prarasti svorį, turime įdėti gana daug pastangų.

Bet šis sirupas gali padėti jums atsikratyti vandens perteklių jūsų kūno. Tai taip pat padės jums pagerinti regėjimą, klausymą ir atmintį.

Krienai, kurie yra pagrindinė sudedamoji dalis, yra daug vitamino C, kalio, B1 ir B6 vitaminų, vitamino B2, geležies, taip pat magnio ir fosforo.

Krienai, pagreitina medžiagų apykaitą, mažina nuovargį ir stimuliuoja naudingų bakterijų vystymąsi žarnyne.

Pagrindinės sudedamosios dalys:

  • 125 g šviežių krienų
  • 4 citrina ir
  • 3 šaukštai medaus
  • 2 arbatiniai šaukšteliai cinamono
  • 2 cm imbiero šaknis

Virimas:

Pirma, sumaišyti yte  imbiero ir krienų į maišytuvą. Tada į  mišinį įpilkite citrinos sulčių  ir  dar 3 minutes maišykite .

M eshayte iki  jums gauti vienalytį  mišinį,  vėl įdėkite  į stiklainį ir  imtis vieną  lenteles antrasis  šaukštas yra  du kartus per dieną prieš valgį arba prieš fiziškai El  Pratimai -ai . Valgykite per 3 savaites, o po to atsipūsti  su  7 dienas.

Kodėl krienai  yra naudingi  sveikatai?

Krienų šaknys ir lapai šimtus metų  žinomi dėl  naudos sveikatai . Krienai yra  į  10 kartų  daugiau nei  gliukozinolatų  nei  brokolių.

Gliukozinolatų  prisidėti prie  vis W  žmogaus vėžio ir atsparumo aplinkos toksinų. Jie stiprus antioksidantas savybių ir gali būti naudojamas siekiant palengvinti Sinus ir kvėpavimo oji  distreso sindromas ir . Gliukozinolatai taip pat veikia kaip natūralūs antibiotikai prieš įvairių rūšių infekcijas.

Kodėl citrina  yra naudingas  jūsų sveikatai?

Citrinų  yra osios tsya  vienas iš labiausiai šarmingumo ojo  citrusinių.  Ji  yra puikus tirpiklis stimuliatorius kepenų ir šlapimo rūgšties  ir  zhelch ir .

Citrinų žievelių savyje galingą oji phytoadditives tangeretin ,  kuri yra veiksminga , taip pat už  gydymo  smegenų ligų, tokių kaip Parkinsono liga , taip pat . Dėl didelio  kiekio I vitamino C ir kitų x  antioksidantas S, citrinos gali padėti imuninei sistemai  kovoti su mikrobų s , ignoruojantis mi Peršalimas ir gripas.

Kodėl medus  yra naudingas  sveikatai?

Medus yra flavonoidų, antioksidantų, kurie padeda sumažinti tam tikrų vėžio rūšių ir širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimo riziką. Naujausi tyrimai parodė, kad medus gali padėti  išgydyti  opas ir bakterinių oji  gastroenteritas. Medus padeda kosulys, ypač grikių -osios medaus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama