Home Naujienos Ši moteris valgo šaukštą cinamono ir medaus kiekvieną rytą … Rezultatai yra nuostabūs!

Ši moteris valgo šaukštą cinamono ir medaus kiekvieną rytą … Rezultatai yra nuostabūs!

by admin
18270 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Net senovės Egipte cinamonas garsėjo savo gydomosiomis savybėmis, nes jis gali išgydyti daugelį ligų ir todėl turėtų būti neatsiejama sveikos mitybos dalis.

Cinamonas ir medus nuo seniausių laikų plačiai naudojami kinų medicinoje. Medus su cinamonu sudaro medžiagas, kurios gali padėti organizmui įvairiomis ligomis. Ir net jei jie naudojami atskirai, šie du natūralūs ingredientai visada buvo laikomi labai naudingais organizmui.

Medus

Sunkus bičių darbas – tikras natūralus antibiotikas, turintis daug vitaminų.

Cinamonas

Jis buvo naudojamas senovės Egipte dėl savo gydomųjų savybių, kurios gali išgydyti įvairius negalavimus ir todėl yra sveikos žmonių mitybos dalis. Cinamonas yra gausus antioksidantų, stimuliuoja imuninę sistemą, dezinfekuoja žarnyną, pagyvina, gerina virškinimą, yra puiki priemonė peršalimui ir viduriavimui.

Bet nesistenkite, nes didelis cinamono kiekis gali būti toksiškas kepenims ir inkstams, taip pat sąveikauti su kai kuriais vaistais (pvz., Su nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo). Gydytojai rekomenduoja ne daugiau kaip 3 g per parą.

Kaip vartoti cinamoną su medumi?

Labai gera širdies sveikatai.

Įdėkite medaus stiklainį keletą šaukštų cinamono ir kruopščiai sumaišykite. Kiekvieną rytą pusryčiams valgykite duonos ar sausainių gabalėlį su medumi ir cinamonu. Netrukus pastebėsite pasekmes. Šis mišinys gali sumažinti cholesterolio kiekį ir taip pat sumažina pakartotinio infarkto riziką. Normalizuoja širdies plakimą, stiprina arterijas ir venus, taip sumažindamas širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Padeda išgydyti artritą

Pridėti į puodelį šilto vandens 2 šaukštai. šaukštai medaus ir 1/2 šaukštai. šaukštai cinamono miltelių. Gerti anksti ryte tuščiu skrandžiu ir vakare prieš miegą. Kopenhagos universiteto mokslininkų atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 200 savanorių, sergančių lėtiniu artritu, parodė, kad dėl reguliaraus šio gėrimo suvartojimo 75 pacientai jautė skausmo sumažėjimą po 1 savaitės. Po mėnesio visi 200 pacientų sėkmingai atsikratė skausmo ir pradėjo vaikščioti be problemų.

Padeda kovoti su inkstų ir šlapimo pūslės infekcijomis

Šiltame vandenyje jums reikia pridėti šaukštą medaus ir du arbatinius šaukštelius cinamono miltelių ir išmaišyti. Gerkite du kartus per dieną, ryte tuščią skrandį ir po pietų. Šis mišinys turi galingą antibakterinį poveikį, nes medus yra natūralus antibiotikas, kuris per trumpą laiką naikina bakterijas.

Puikus šaltas vaistas

Norėdami gydyti šaltą, kosulį ir sinusitą, pridėti šaukštą medaus ir cinamono žiupsnelio į šiltą vandenį ir gerti kelis kartus per dieną, kad geriau.

Stiprina imuninę sistemą

Reguliariai vartojant tą patį mišinį, kuris yra paruoštas gerinti širdies sveikatą, stiprina baltuosius kraujo kūnelius, saugo organizmą nuo bakterijų ir virusų, taip apsaugo nuo ligų.

Padeda numesti svorio

Ištirpinkite šaukštą medaus ir pusę šaukšto cinamono stikline vandens ir išgerkite kiekvieną dieną 30 minučių prieš pusryčius ir 30 minučių prieš miegą. Garantuotas svorio netekimas.

Sumažinkite cholesterolio kiekį

Ištirpinkite 0,5 l vandens 2 valg. šaukštai medaus ir 1 valgomasis šaukštas. šaukštą cinamono. Šis gėrimas gali būti geriamas 3 kartus per dieną. Per trumpą laiką cholesterolio kiekis sumažėja iki 10%, taip sumažinant širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Ši moteris valgo šaukštą cinamono medaus kiekvieną rytą … Rezultatai yra nuostabūs!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama