Home Naujienos Pakeiskite save šiuo retu „Plutono“ ir „Saturno“ judėjimu

Pakeiskite save šiuo retu „Plutono“ ir „Saturno“ judėjimu

by admin
958 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pluto judėjimas judesiu prasidės balandžio 24 d. Ir tęsis iki spalio 3 d. Saturnas bus grįžtamas nuo balandžio 29 d. Iki rugsėjo 18 d.

Per šį laikotarpį jūs turite suprasti, kas esate, turite priimti šias planetines energijas ir tapti išaukštintomis. Štai kaip šie retrogradai paveiks jus, remiantis jūsų zodiako ženklu!

Avinas

Kadangi retrogradas paveiks jūsų namų reputaciją ir karjerą, atėjo laikas pažvelgti į gelmes ir pradėti harmonizuoti su savo svajonėmis. Ar darai tai, ko norite? Ką paliksite šioje planetoje ateities kartoms? Jei norite ateityje pasiekti kažką, rimtai pasiimkite savo svajones!

Jautis

Filosofijos ir nuotykių namai bus dėmesio centre. Taigi susipažinkite su Platonu ir Heideggeriu. Jei visada buvote savo gimtajame mieste, dabar yra laikas pagalvoti apie išlipimą iš komforto zonos.

Dvyniai

Grįžtamasis ženklas maitina jūsų mirtį ir atgimimą. Taigi pasiruoškite patenkinti savo vidinius demonus ir pradėkite dirbti su jais. Jūsų emocinė ir dvasinė pusė jums reikės judėti link geriausių ir atgaivinti.

Vėžys

Šie retrogrades atneš gerų naujienų jūsų santykių namams. Negalima atsiskaityti už atsitiktinius santykius. Atėjo laikas dvasiniam ryšiui su savo partneriu. Jie turėtų būti tokie rūpestingi, kaip ir jūs.

Liūtas

Darbo ir sveikatos namai daugiausia bus jums šiuo laikotarpiu. Taigi, ar rūpinatės savo sveikata? Jei buvote savanaudis ir valgėte tik nepageidaujamą maistą, nes jis patenkino jūsų skonio pumpurus, tada sustokite. Sukurti sveiką gyvenimo būdą!

Mergelė

Šis laikotarpis – tai malonumo ir linksmumo namai. Prisijunkite prie savo vidinio vaiko. Būkite kūrybingi. Jei norite, pakeiskite savo gyvenimo perspektyvas. Skirkite laiko, kad suprastumėte savo kūrybinę pusę.

Svarstyklės

Šį laikotarpį pagrindinis dėmesys bus skiriamas šeimos namams. Gali būti sunku susidoroti su šeima, bet jie yra artimiausi žmonės. Pripažinkite nusikaltimą, kurį jie sukėlė. Prisiminkite gerus laikus. Įvertink tai ir kitą ir mokykitės iš to!

Skorpionas

Komunikacijos rūmai vaidins pagrindinį vaidmenį per šiuos reaktorius. Taigi atėjo laikas klausytis kitų ir būti sąžiningiems. Apdorokite savo informaciją teisingai ir pagalvokite apie savo kasdienį gyvenimą. Ar reikia kažką išspręsti? Tada sukurkite rutiną, kuris bus naudingas Jums!

Šaulys

Finansų rūmai gaus reaktorių galią. Taigi, pagalvokite apie finansavimo išlaidas. Ar turite pakankamai, kad atitiktų jūsų poreikius? Ar išleidžiate daugiau nei reikia? Laikas sumažinti išlaidas ir pradėti taupyti. Taip pat suplanuokite savo biudžetą.

Ožiaragis

Taigi atėjo laikas pažvelgti į save giliau. Suprasti, kas esate. Galbūt prieštaravote sau ir ieškote įkalčių. Na, dabar yra laikas. Atleiskite savo senąjį save ir pradėkite bendrauti su savo nauja puse. Paimkite naują save!

Vandenis

Dvasingumo namai gauna papildomą smūgį su planetine energija, su kuria susiduria. Jūsų intuityvioji pusė per šį laikotarpį taps labai stipri.Supraskite, kas esate ir ko iš tikrųjų norite iš gyvenimo. Rūpinkitės savo dvasiniais tikslais ir vystykitės viduje!

Žuvys

Jūsų draugų namuose vyks atkūrimo laikotarpis. Taigi pasiruoškite patekti į naują socialinį ratą ir pradėkite gyventi savo gyvenime. Arba galite netgi nutolti nuo nuodingų ratų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama