Home Naujienos Užpilkite listerino ant tampono, ji trina savo pažastį. Po kelių minučių ji negalėjo patikėti savo akimis!

Užpilkite listerino ant tampono, ji trina savo pažastį. Po kelių minučių ji negalėjo patikėti savo akimis!

by admin

Listerin yra populiarus burnos plovimo prekės ženklas, kuriame yra daug naudingų medžiagų, tokių kaip čiobreliai ir eukaliptas, ir gali būti naudojami dažniau nei tik siekiant išlaikyti burnos ertmės sveikatą. Štai keletas būdų, kuriuos tikriausiai negirdėjote apie:

Taikykitės pažastų atveju,

išėjote, bet pamiršote naudoti dezodorantą? Listerine gali jums padėti! Tiesiog užpilkite ant medvilnės tampono ir nuvalykite jį rankomis, kad sunaikintumėte pažastų bakterijas ir užkirstumėte kelią nemaloniems kvapams.

Sugerkite kojas,

30 minučių mirkykite kojeles listerine. Tai lengvai pašalins nagų grybelį. Sunkesnėms infekcijoms galite pridėti baltojo acto. Pritvirtinkite jį prie sričių, kuriose yra niežulys, o kramtymas
– listerinas , o niežulys sumažės.

Supilkite į tualetą, į tualetą

supilkite listeriną dezinfekcijai ir dezodoravimui. Be to, burnos plovimas padės jūsų tualeto dubeniui gauti baltą blizgesį.

Šuniui

Listerine gali sėkmingai pakeisti brangius anti-blusų purškiklius ir produktus, kuriuos naudojate šuniui, kad pašalintų kenkėjus. Jame taip pat nėra kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti jūsų augintiniui. Jie siūlo maišyti jį su šampūnu vonioje arba skiedžiant listeriną vandeniu ir panaudodami jį kaip purškiklį geriausiems rezultatams pasiekti.

Nuplaukite plaukus su juo, o

ne daug žmonių žino, kad listerinas yra puikus vaistas nuo pleiskanų. Tiesiog patrinkite į galvos odą, apvyniokite plaukus rankšluosčiu ir nuplaukite vandeniu.

Taikyti

Listerine ant veido yra puikus būdas kovoti su spuogais. Naudokite jį du kartus per dieną (ryte ir vakare), kad galėtumėte veiksmingai atsikratyti šios problemos.

Palikite dantų šepetėlį, taip

pat, kaip ji gali kovoti su mikrobais burnoje, ji taip pat gali sunaikinti dantų šepetėlį. Tiesiog supilkite jį į stiklą ir palikite dantų šepetėlį kelias valandas, kad nužudytumėte bakterijas ir užkirstumėte kelią tokioms problemoms kaip blogas kvapas.

Supilkite į konteinerį
Listerine padės atsikratyti nemalonių kvapų, atsirandančių iš šiukšlių.

Ekrano valymas

Listerine gali padėti geriau išvalyti televizoriaus ar kompiuterio ekraną nei bet kuris kitas produktas. Tiesiog užpurkškite jį ant minkšto audinio ir nuvalykite ekraną, kad jį išvalytumėte ir dezinfekuotumėte. Jis taip pat paliks kalyklos kvapą, o ne cheminę.

Išbandykite kai kuriuos iš šių patarimų apie save ir būsite nustebinti tuo, ką gali padaryti Listerine!

3

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: