Home Naujienos Tai lengva ir paprasta greitai valyti kepenis, 5 šios natūralios priemonės padės!

Tai lengva ir paprasta greitai valyti kepenis, 5 šios natūralios priemonės padės!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Štai kaip padaryti sveiką kepenį ir pajusti jėgą bei energiją!

Prasta mityba, aplinkos teršalai ir didėjanti priklausomybė nuo toksiškų asmens priežiūros produktų privertė mūsų kepenis dirbti viršvalandžius. Dėl šios priežasties svarbu žinoti, kaip kruopščiai, efektyviai ir natūraliai valyti kepenis.

Kepenys išvalo kraują ir pašalina tokias tokias medžiagas, kurias valgėme, įkvėpėme ir trinamas mūsų kūnuose.

Rūpinkitės savimi ir būkite sveiki!

„Kepenyse egzistuoja tūkstančiai fermentų sistemų, kurios yra atsakingos už beveik visus kūno aktyvumo tipus“, – aiškina dr. Karl Maret, MD „Tinkamas akių, širdies, smegenų, sąnarių ir inkstų veikimas priklauso nuo geros kepenų veiklos. Jei net vienas iš tūkstančių fermentų sistemų yra pažeistas kepenyse, pastebėsite bendrą organizmo funkcijos pablogėjimą ir didesnį organizmo metabolizmą. ”

Taigi, ką jūs galite tai padaryti? Galite išbandyti natūralius kepenų detoksikacijos produktus, kurie turėtų būti atliekami reguliariai, kad kepenys būtų sveiki ir jaustųsi stiprūs ir energingi.

Čia rasite 5 receptus, kurie padės jums lengvai, lengvai ir natūraliai valyti kepenis.

1. Šiltas vanduo su citrina

Šiltas vanduo su citrina yra puikus būdas valyti kepenis kiekvieną rytą. Tai nėra limonadas, todėl nepridėkite cukraus ar nieko kito. Tik šiltas išvalytas vanduo ir šviežia citrinų sultys. Kai kurie ekspertai, pavyzdžiui, autorius A. F. Beddo, kuris parašė knygą „Biologinis jonizavimas, taikomas žmonių mitybai“, taip pat mano, kad kepenys gamina daugiau fermentų, reaguojant į vandenį su citrina, nei bet kuris kitas maistas.

2. Nulupkite česnako kepenis
. Česnakai turi sieros junginių, kurie padeda aktyvinti kepenų fermentus. Jame yra alicino ir seleno, kurie yra geri kepenų apsaugai. Pasinaudokite česnakais ir atkurkite kepenų sveikatą.

3. Avokadai
Japonijos tyrime nustatyta, kad avokaduose yra junginių, kurie gali apsaugoti kepenis nuo pažeidimų. Palyginti su 21 kitų vaisių, avokadai turėjo didžiausius rezultatus apsaugant kepenis nuo galaktosamino, „galingo“ toksino, kuris, kaip nustatyta, sukelia kepenų pažeidimą, ir žmogaus virusinį hepatitą. Rekomenduojama valgyti ne mažiau kaip 1-2 avokadus per savaitę.

4. Nulupkite koriandro kepenis
Koriandras yra labai universalus augalas, nes jį galima pridėti prie beveik bet kokio patiekalo, įskaitant salotas ir kokteilius. Ši žolė padeda pašalinti sunkiuosius metalus iš kūno, su kuriais kepenys nuolat kovoja.

5. Ciberžolė

Kitas galingas prieskonis, turintis ilgą naudos sąrašą, yra ciberžolė, jis apsaugo ne tik nuo kepenų nuo pažeidimų, bet ir skatina kepenų ląstelių regeneraciją. Be to, jis padidina tulžies gamybą ir, žinoma, padeda išvalyti toksinų kūną.

Kepenų valymas yra labai svarbus, todėl stenkitės įtraukti šiuos valymo produktus svarbiausiam organui dabar ir reguliariai ateityje.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama