Home Naujienos Cinamonas ir medus padeda sveikatai – 15 receptų įvairioms ligoms ir problemoms

Cinamonas ir medus padeda sveikatai – 15 receptų įvairioms ligoms ir problemoms

by admin
1619 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

1. Širdies liga. 
Kiekvieną dieną valgykite pusryčių duoną, užterštą vietoj uogienės su medumi ir cinamono miltelių pasta. Jis sumažina cholesterolio kiekį ir taupo nuo širdies priepuolio.  Netgi tie, kurie nukentėjo, gali išvengti pasikartojančių.

2. Padidėjęs nuovargis ir silpnumas. 
Dienos priėmimas 1/2 str. šaukštas medaus, įpilant cinamono į stiklinę vandens, po ryto tuščiame skrandyje ir po vidurdienio,  maždaug 15:00 , padidėja gyvybinės kūno funkcijos.

3. Artritas. 
Kiekvieną dieną, ryte ir vakare, paimkite  1 puodelį šilto vandens su 2 šaukšteliais medaus ir 1/2 šaukštelio cinamono.  Net chroniškas artritas gali išgydyti reguliariai.

4. Cholesterolis. 
2 šaukštai. šaukštai medaus ir 3 šaukšteliai cinamono, sumaišyti su 2 puodeliais šilto vandens, sumažina cholesterolio kiekį kraujyje 10% 2 valandas. Kalbant apie artritu sergančius žmones, mišinio vartojimas 3 kartus per dieną normalizuoja cholesterolio kiekį net ir lėtiniais pacientais. Žmonės, kurie kiekvieną dieną valgo gryno medaus, taip pat mažiau skundžiasi cholesteroliu.

5. Imunitetas. 
Kasdienis medaus ir cinamono kiekis sustiprina apsaugines kūno funkcijas ir  apsaugo nuo bakterijų ir virusų, didina baltųjų kraujo kūnelių gebėjimą kovoti su bakterinėmis ir virusinėmis ligomis.

6. Cistitas 
Paimkite 2 šaukštus. šaukštai cinamono ir 1 arbatinis šaukštelis medaus, maišomi šiek tiek šilto vandens stikline. Jis sunaikina šlapimo pūslės infekciją.

7. Plaukų slinkimas. 
Sutepkite plaukų šaknis su pašildyto alyvuogių aliejaus mišiniu, 1 valg. šaukštai medaus, 1 arbatinis šaukštelis cinamono prieš plaunant galvą 15 minučių. Tada plaukus plaukite drungnu vandeniu. Net 5 min. pakankamai efektų, kad būtų pastebimas.

8. Odos ir nagų grybelis. 
Medaus ir cinamono mišinys (lygiomis dalimis), paveiktas pažeistose odos ir nagų dalyse, išgydo grybelio ir kitų rūšių odos infekcijas.

9. Spuogų bėrimas. 
Makaronai iš 3 valg. šaukštai medaus ir 1 šaukštelis cinamono. Prieš miegą sutepkite spuogus ir kitą rytą nuplaukite šiltu vandeniu. Per 2 savaites spuogai visiškai išnyks.

10. Stiprumas skrandyje. 
1/2 šaukštelio cinamono miltelių pabarstyti ant 2 šaukštų. šaukštai medaus, paimto prieš valgį, sumažina rūgštingumą ir padeda virškinti sunkiausią maistą.

11. Pūtimas. 
Medus su cinamonu sumažina pilvo pūtimą.

12. Šviežia kvėpavimas. Pietų Amerikos
gyventojai  ,  pirmas dalykas ryte, skalauti savo gerkles karštu cinamono medaus tirpalu, kad visą dieną būtų malonus kvapas burnoje.

13. Šaltas ir gripas. 
Paimkite 1 valg. Loku šiltas medus su 1/4 šaukštelio cinamono  3 kartus per dieną . Išgydo kosulys, šalta ir išvalo nosies takus.

14. Skausmas osteochondrozėje, mėlynės. 
1 arbatinis šaukštelis cinamono gerai sumaišykite su 1 valg. šaukštas medaus. Taikykite šviesius masažo judesius į gerklę, uždenkite kaip kompresą. Pašalinkite stipriu degimo pojūčiu. +

15. Ilgaamžiškumas. 
1 valgomasis šaukštas. šaukštas cinamono, gaminamas 3 puodeliuose vandens ir atšaldyti 4 šaukštai. šaukštai medaus.  Gerkite 1/4 puodelio 3-4 kartus per dieną.  Išlaiko odą šviežią ir minkštą ir vėluoja senėjimą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama