Home Naujienos Galingas receptas išvalys gleivių bronchus ir plaučius ir greitai sumažins kosulį, bronchitą ir dar daugiau!

Galingas receptas išvalys gleivių bronchus ir plaučius ir greitai sumažins kosulį, bronchitą ir dar daugiau!

by admin
6305 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Datos – galinga priemonė kosulio ir bronchų problemoms gydyti. Sužinokite, kaip juos naudoti gydymui, taip pat plaučių valymui.

Datos  – tai vienas iš didžiausių energijos turinčių vaisių: 100 gramų (apie 10 vnt.) Sudaro 275 kcal. Ir tai rodo, kad jie idealiai tinka greitam energijos ir jėgos papildymui, ypač po ligos.

Savybės ir privalumai

Datos turi maistinių medžiagų: cukrų (66%), daugiausia sudarytą iš gliukozės ir fruktozės. B grupės vitaminai, ypač B1, B2, niacinas ir B6. Šie vitaminai, be kitų funkcijų, skatina cukraus naudojimą mūsų kūno ląstelėse. Datos turi didelį visų šių vitaminų kiekį, kuris padeda asmeniui greitai jaustis energingai.

Datos daugiausia yra kalio, geležies, magnio, fosforo ir kalcio kiekio šioje svarbos tvarka. Taip pat yra daug vario ir cinko mikroelementų.

Tai labai maistingi ir energingi vaisiai. Jo baltymų kiekis, kuris vos pasiekia 2%, yra gana mažas, tačiau jis viršija daugumos šviežių vaisių, išskyrus avokadą, kiekį. Labai svarbu, kad jie būtų gana išsamūs baltymai ir kad organizmas lengvai įsisavintų. Kaip riebalai, jie vos pasiekia 0,5%.

Štai kaip naudoti kvėpavimo sutrikimų gydymo datas ir ne tik:

Svarbiausia šių vaisių mityba yra:

Kvėpavimo takų ligos:  Datos tradiciškai naudojamos kosuliui nuraminti, kai ji yra pernelyg sausa, ir kovoti su šaltu. Jie turi minkštinantį poveikį bronchams, atlaisvina gleivių ir skreplių, ten daugiausia sustoja kosulys.

Hipoproteinų dietos:  Datos suteikia labai mažai baltymų proporcingai jų energetiniam turtingumui. Tai labai naudinga, kai reikia apriboti baltymų suvartojimą, pvz., Su inkstų nepakankamumu.

Energijos dietos:  sunaudojamos datos. Todėl jie rekomenduojami esant nuovargiui ar silpnumui bet kuriame amžiuje, ypač po ligos. Dėl jų turtingumo cukrumi, vitaminais ir mineralais (įskaitant geležį), paaugliai, sportininkai, nėščios moterys ir maitinančios moterys ypač naudojasi datos vartojimu.

Paimkite apie 100 gramų (10-12 vienetų) datų ir pusę litro pieno. Šildykite kelias minutes, bet ne virkite. Pieno datos greitai pašalina kosulį, bronchitą, peršalimą, gripą ir kitas kvėpavimo problemas. Galite pridėti šaukštą medaus ir taip pat naudoti augalinį pieną. Geras pasirinkimas būtų avižiniai, ryžiai, sezamo, migdolų ir pieno iš graikinių riešutų ir saulėgrąžų sėklų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama