Home Naujienos Atgaivinkite kasą per 3 savaites! Aš žinau labai senamadišką būdą, kuris išgelbėjo daugiau nei vieną kartą

Atgaivinkite kasą per 3 savaites! Aš žinau labai senamadišką būdą, kuris išgelbėjo daugiau nei vieną kartą

by admin
25451 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Aistra greito maisto, daugelio blogų įpročių, užkandžių, sodos ir kitų triukšmingo šiuolaikinio gyvenimo veiksnių dėka, anksčiau ar vėliau kasa pradeda sutrikdyti. Iš pradžių tai tik diskomfortas.

Tiesą sakant, daugelis iš mūsų tiesiog nuveda jį į ranką – jis praeis pats. Bet jei prie pirmųjų simptomų pridedama streso ir vaistų, būklė pablogėja, o atsikratyti jos visam laikui tampa oh, jei sunku, jei įmanoma.

Pirmieji kasos sutrikimai sukelia virškinimo problemų. Taip pat kenčia kepenys ir širdis. Na, po to, kai organizmas kenčia nuo galimo ir pagrindinio: cholecistitas ir pankreatitas, stiprus skausmas, karščiavimas, pykinimas, vėmimas, nepasitenkinimas … Ir tada – ligoninė ir griežta dieta.

Gydymas naudojant galimas priemones

2 žolelių infuzija

Supilkite 1 valg. l Immortelle ir ramunėlių 200 ml verdančio vandens. Palaukite 30 minučių ir tiesiog padermę. Rekomenduojame, kad infuzija būtų labai atšaldyta. Už puikų rezultatą gerti 0,5 stiklo 2 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį. Apytikris gydymo kursas yra 2 savaitės.

Grikiai

Jis veiks tik tada, jei jį ruošiate kefyru ir naudosite jį kasdien. Grikuokite grikius ant kavos malimo. Jūs gausite miltų. Būtina užpildyti 200 ml kefyro. Naktį palikite grikius, o kitą dieną valgykite pusryčiams.

Petražolės ant pieno

800 g petražolių nuplauti tekančiu vandeniu ir supjaustykite. Virkite pieną. Supilkite pieną per petražoles, kad jis apimtų visus žalumynus. Prakaituokite mišinį ant ugnies, bet ne virkite. Tai yra paros racionas: kas valandą 2 šaukštai. l

Raugintas pienas

Padarykite naktį specialų kompresą. Štai ką jums reikia: pamirkykite audinį su jogurtu. Tada padėkite jį į skrandžio sritį, paimdami kairę pusę. Uždenkite šią sritį, pritvirtinkite plėvelę, apvyniokite skara. Kiekvieną vakarą kartokite 4 savaites.

Įlankos lapai

Zaporite 10 lapų lapų lapų termose su 0,3 l verdančio vandens. Palaukite, kol mišinys užsiterš. Gerkite 50 g narkotikų 30 minučių prieš valgį.

Trikčių šalinimas per 21 dieną

Jei kasos problemos tampa taip rimtos, kad jos yra nepakeliamos, reikia eiti teisingu keliu, ty naudoti kiekvieną dieną vietoj vakarienės kiekvieną dieną.

Sudėtis

  • 200 g soros
  • 2 litrai vandens
  • 300 g moliūgų
  • 1 valgomasis šaukštas. l sviestas

Virimas

  1. Užpildykite keptuvę išvalytu vandeniu. Užvirinkite.
  2. Nuplaukite sorą ir išmeskite į verdantį vandenį.
  3. Kepkite virdą iki konkurso.
  4. Sutepkite moliūgą ant didelio tarka. Pridėti į košę ir virkite iki tyrės.
  5. Pridėti 1 valg. l aliejus ir viskas košės. Priimta!
  6. Visą dieną galite valgyti, ką esate įpratę. Reguliarus vakarienė, pakeiskite šį konkrečią košę be priedų. Nors jūs pajusite rezultatą per savaitę, vis tiek rekomenduojame užbaigti visą kursą.

Bet kuris gydytojas pasakys, kad kasos anekdotai yra blogi. Pirmieji simptomai ir komplikacijos turėtų būti kiek įmanoma rimtesni. Ir atvirai kalbant, nedaug žmonių galvoja apie savo sveikatą iš anksto. Tik tada, kai liga verčia keisti gyvenimo būdą, pradėsime jį rimtai vertinti. Bet gali būti per vėlu … Dabar pasirūpinkite savimi, taigi jums nereikės apgailestauti. Ir būtinai įspėkite savo draugus!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama