Home Naujienos Sprendimas, kuris ištraukia visus skausmus iš kojų!

Sprendimas, kuris ištraukia visus skausmus iš kojų!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Prieš keletą metų naktį ji susukė ir susukė kojas – ji nežinojo, kur ir kaip juos įdėti. Galų gale – miego naktys, miego stoka, nuovargis ir dirglumas. Bet kojos – mūsų parama gyvenimui. Bet aš rado išgydymą kojoms.

Į baseiną ar kibirą pilamas 2-3 litrai šilto vandens, išpilstytas muilas (tualetas nėra geras!), Kad vanduo taptų baltas kaip pienas. Aš pridėjau sauja kepimo sodos ir jūros druskos (bet kokio tinkamo), maišoma, kad ištirptų, pridėta karšto vandens iš virdulio, kurį galėčiau ištverti, vėl maišyti, pridėti 10 lašų jodo. 15 minučių paleidžiau pėdas į šį kulkšnį – ne daugiau kaip minutę, kitaip prasidės atvirkštinis procesas!

Per šį laiką tirpalas ištraukia visus kojų skausmus. Ji nušluostė rankas rankšluosčiu, užtepė kremu ar vaistiniu tepalu (tai buvo įmanoma su alyvuogių aliejumi), masažavo kojas, padėjo ant vilnonių kojinių ir nuėjo miegoti. Tirpalas buvo naudojamas 3 kartus, kiekvieną kartą kaitinant iki toleruotinos temperatūros ir pridedant 10 lašų jodo, laikomi tokie pat 15 minučių. Po 3 kartų paruošite naują tirpalą.

Paimkite 10-12 procedūrų (kasdien), tada pertrauką, toliau gerovei. Kas turi problemų su venomis (varikoze ir tromboflebitu), nesukurkite tirpalo karštu, bet šiltu.

Po pirmosios procedūros aš ramiai miegojau, o po 10 procedūrų užmiršau, kaip mano kojos traukia ir sukasi. Mano kojos sakė ačiū už tokią priežiūrą! Gydymas, kurį dabar skiriu, kai reikia. Mano receptai-dachnits taip pat naudoja šį receptą, visi yra laimingi. “

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama