Home Naujienos Kaip lengvai pašalinti karpas, apgamus, spuogus ir dėmes su natūraliais vaistais

Kaip lengvai pašalinti karpas, apgamus, spuogus ir dėmes su natūraliais vaistais

by admin

Moliai, spuogai, spuogai ir karpos yra labai dažni, o jų išvaizda yra daug. Tai gali būti nesveika mityba, hormoninis disbalansas, pernelyg didelis saulės poveikis, higienos trūkumas ir tt Tačiau, nors jie nekenkia mūsų sveikatai, jie neatrodo patrauklūs.

Laimei, yra natūralių būdų pašalinti inkštirus, spuogus ir karpas nepažeidžiant odos.

Karpos

Karpos taip pat gali pasirodyti bet kurioje kūno vietoje, net ir genitalijose. Dažnai juos sukelia ŽPV virusas. Tai maži, apvalūs odos spalvos ūgliai.

Ši problema gali būti išspręsta naudojant bananų žievelę. Tiesiog paimkite bananų žievelę ir nuvalykite karpą su žievelės viduje. Karpos išnyks per 2 savaites.

Obuolių sidro actas taip pat yra čempionas. Supilkite obuolių sidro actą ant medvilnės padėklo ir padėkite ant karpų. Tada saugokite ir palikite naktį. Karpos pradės susitraukti ir išnyks po kelių dienų.

Kitas puikus metodas yra česnakai. Sutrinkite keletą skiltelių česnako ir ištraukite iš jų sultis. Į karpą įpilkite keletą lašų sulčių. Pakartokite procesą 2 kartus per dieną, o karpos labai greitai išnyks.

Taip pat galite naudoti medų pašalinti karpas. Jums tereikia įdėti medų ant pažeistos zonos ir apsaugoti jį tvarsčiu. Palikite medų naktį ir kiekvieną naktį pakartokite procesą.

Molai

Paprastai molai atsiranda dėl pernelyg didelio saulės poveikio arba dėl genetikos. Jie yra gana sunku pašalinti, tačiau dėl šių natūralių priemonių tai tapo įmanoma.

Tiesiog nupjaukite česnako skiltelę per pusę ir padėkite ją ant molio.

Palikite česnaką veikti keletą valandų, po to plaukite dideliu kiekiu vandens. Kartokite procesą kiekvieną dieną.

Kepimo soda ir ricinos aliejus taip pat yra labai veiksmingi. Tiesiog padarykite šių dviejų ingredientų pastą, naudokite ją ant pažeistos vietos, užfiksuokite tvarsčiu ir palikite ją naktį. Atsibundę ryte, vietą nuplaukite šiltu vandeniu ir kasdien pakartokite procesą.

Užsikimšusios poros

Užsikimšusios poros paprastai sukelia alyvos kaupimąsi ant odos. Jie padaro odą šiurkščią ir nelygią, todėl visada turi būti pašalinta.

Norėdami išvalyti užsikimšusias poras, tiesiog užvirinkite šiek tiek vandens puode ir pasilenkite ant jo, padenkdami galvą rankšluosčiu. Leiskite garui veikti 10 minučių ir tada nuvalykite odą obuolių sidro actu.

Tamsos dėmės

Yra daug priežasčių, dėl kurių atsiranda tamsios dėmės, pvz., Vaško, skutimosi, dezodorantų, pernelyg didelio saulės poveikio ir pan. Dažniausiai jie atsiranda ant vidinių šlaunų, pažastų ir kaklo.

Šiam įrankiui ruošti reikės 1 valgomasis šaukštas. l alyvuogių aliejus, 1 valgomasis šaukštas. l druska ir 1 valgomasis šaukštas. l soda.

Paprasčiausiai sumaišykite visus dubenyje esančius ingredientus, kol pasidarys pastos struktūra. Sumaišykite mišinį į paveiktą vietą ir palikite produktą 20 minučių. Po to nuplaukite šiltu vandeniu.

JUMS TAIP PAT PATIKS