Home Naujienos Meilės horoskopas už savaitę nuo 2019 m. Birželio 10 iki 16 d

Meilės horoskopas už savaitę nuo 2019 m. Birželio 10 iki 16 d

by admin
14475 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Meilė yra brangus jausmas, kuris greitai nyksta, jei tai nerūpi atidžiai ir atsargiai. Kiekvieną savaitę parama gaunama iš žvaigždžių, tačiau taip pat svarbu nepamiršti jo naudoti.

Savaitė prasideda nuo Veneros perėjimo prie Dvynių žvaigždyno. Meilės planeta pateks į Ženklą, kuris paprastai verčia mus keistis ir pernelyg optimistiniais lūkesčiais. Šią savaitę gali būti noras išspręsti visas sukauptas problemas, bet skubėjimas dabar yra nenaudingas. Vietoj ryškių iniciatyvų mes įkvėpti harmonijos paieškos.

Avinas

„Avinas“ asmeniniame gyvenime šią savaitę viskas yra sunku: ar jie ilgą laiką neišleido laiko su partneriu, ir jis pradėjo keršyti abejingai, ar tarp partnerių buvo įtrūkimų. Bet kuriuo atveju kalbame apie problemas. Avinas, suderintas su santykių suderinimu, turi pradėti veikti.

Jautis

Nepaisant Veneros globėjo veiklos mažėjimo, Jautis laukia malonaus jausmo, kuris pasibaigia pasibaigus praradimui. Ateis kažkas didelis ir svarbus, ir tai įmanoma, kad tai bus meilė. Geros naujienos taip pat laukia ženklo šeimos atstovų: jums pavyks atsikratyti nerimo ir suprasti tikruosius jūsų partnerio poreikius.

Dvyniai

Meilės planeta lanko Dvynių ženklą, kuris savo atstovams žada daug naujų pokyčių ir atradimų. Jei norite nustebinti mylimą žmogų – visa savaitė yra prieinama. Astrologai pataria pereiti nuo erzinančių kasdienių problemų, kitaip pokyčiai, kurie turi visas galimybes tapti laimingais, taps naujomis kliūtimis meilėje.

Vėžys

Gyvsidabris ir Mars susitiko vėžiu, o penktadienį ir sekmadienį vyks atvira konfrontacija su Jupiteriu, Neptūnu ir Saturnu. Viduje vėžys išspręs kai kurias problemas, kurios jiems daro asmeninę įtaką. Tuo pat metu mylimam žmogui tai gali būti visiškai nepastebėta. Jūs neturėtumėte būti įžeidžiami abejingumu: svarbu, kad ši pamoka būtų savaime, naudojant metodus, kaip atsikratyti neigiamo.

Liūtas

Aktyvi Saulė, kuri ateina į ryškius aspektus, liudija Liūtas: viskas gerėja. Tie, kurie gimė pagal šį ženklą, ras kelią į laimę. Jie gali gauti viską, bet ypatingos sėkmės laukia meilė. Nepamirškite pažvelgti atgal į šią įdomią kelionę. Ankstesnių santykių patirtis išgelbės nuo dabartinių problemų.

Mergelė

Gyvsidabris vis dar rake. Ryšių ir ginčų su partneriu išaiškinimas sukels stresą ir nerimą, kad jei „Mergelė“ toliau spaudžia mylimam žmogui (nors ir su gerais ketinimais), viskas gali baigtis nesėkme. Būtina galvoti apie tai, kaip greitai pasiekti santykių taiką taikiai.

Svarstyklės

Svarstyklės turės priprasti prie to, kad Venera Gemini provokuos keistų įvykių atsiradimą, dažnai keičiasi nuotaikos ir kryptys. Šiuo nestabilumu praeis ne tik ši savaitė, bet ir visas birželio mėn. Siekiant įveikti visus sunkumus, bus padaryta nuoširdumas. Astrologai pataria daugiau kalbėti su partneriu, aptarti problemas ir patirtį, o ne juos išsaugoti.

Skorpionas

Skorpionai neturi nieko nerimauti: antagonistas-Venera praras savo jėgą, kad ramybė ir ramybė taptų asmeniniame gyvenime. Vienintelis dalykas, kuris gali sukelti diskomfortą šią savaitę, yra sunkumai su artimuosius giminaičiais. Tačiau tai yra nedideli neigiami svyravimai;svarbiausia yra tai, kad meilės Skorpionas sugebės pasiekti harmoniją su partneriu ir vienišais žmonėmis – surasti savo meilę.

Šaulys

Namų ūkių rūpesčiai, materialiniai sunkumai, partnerių problemos – tai yra Šaulio saulės aspektai. Tai nereiškia, kad tai bus probleminė savaitė, bet jūs turėsite būti nervingi, ypač pirmadienį, antradienį ir penktadienį. Tačiau atlygis bus tinkamas: pagerės santykiai su savo mylimuoju žmogumi, o vienišas „Šaulys“ kariai galės susitikti su artimu žmogumi.

Ožiaragis

Astrologinės tendencijos reikalauja atsparumo ir pasirengimo ryžtingiems Ožiaragis veiksmams. Atvyksta asmeniniai pokyčiai, ir visai įmanoma, kad atėjo laikas išleisti kažką pažįstamo. Dabar svarbiausias dalykas, skirtas Ožiaragiams, yra kuo patogiau palikti komforto zoną, kad nebūtų pakenkta sau ar jų santykiams.

Vandenis

Veneros perėjimas į Dvynius atneš energijos išsekimą, o problemų skaičius nesumažės. Vandenis turės dirbti visu pajėgumu ir sugebėti atkreipti dėmesį į visas gyvenimo sritis. Gyvybingumo šaltinis bus šeima. Emocinis pokalbis, bendras darbas ir atėjimas į pasaulį bus pagrindinis Vandenio ir jų laimingų draugų laimės receptas.

Žuvys

Venera visiškai prarado savo jėgą, bet Žuvims tai nėra įspėjimas, o iššūkis. Astrologai pataria jiems flirtuoti, susitikti, bendrauti, susitikti. Tik tokiu būdu bus galima suaktyvinti savo asmeninį gyvenimą ir atspindėti neigiamą. Romantiški jausmai ir karštos konfesijos jau seniai laukė savo laiko, ir netrukus jis streikės. Savaitė atneš daugybę priežasčių juoktis su laime, pagrindinis dalykas yra suteikti impulsą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama