Home Naujienos Pavelo Globos horoskopas už savaitę nuo 2019 m. Birželio 24 iki 30 d

Pavelo Globos horoskopas už savaitę nuo 2019 m. Birželio 24 iki 30 d

by admin
9802 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pavelas Globa – vienas garsiausių astrologų. Jei norite, kad ši savaitė būtų kuo sėkmingesnė, atkreipkite dėmesį į įspėjimus ir ekspertų patarimus.

Ne visada lengva mums įveikti sunkumus, ir toli gražu ne visada galime numatyti jų išvaizdą. Paaiškinkime,  kaip ir kur birželio mėn. Pabaigoje atsiranda zodiako ženklai.

Avinas

Pirmadienis Avinas gali būti sėkmingas. Šiuo metu žvaigždės bus labai geros, tačiau jau 25-tą dieną jos ryškiai susitiks. Iki savaitės pabaigos teigiama grįžta. Pavelas Globa pataria visoms Avims elgtis kuo ramiau visose gyvenimo situacijose, kad neprarastų jėgos ir nekeltų pavojaus sau.

Atsikratykite apatijos ir nuovargio padės veiksmingai medituoti, laiku pailsėti ir kalbėtis su maloniais žmonėmis. Dabar svarbu atlikti namų ruošos darbus, valyti, rūpintis giminaičiais ir draugais, atsakyti į pagalbos prašymus.

Jautis

Žvaigždės ir planetos yra palankios meilės sferai, todėl šią savaitę Jautis gali susitikti, stiprinti santykius, planuoti antrąjį verslą su antrąja puse. Žvaigždės taip pat palankiai vertina pinigus. Jūs galite išleisti pinigus kelionėms, atostogoms, pramogoms. Svarbiausia, kad apsipirkimas atneša daug džiaugsmo.

Kiekvienas, kuris aktyviai ieško antrosios pusės, astrologas rekomenduoja atkreipti dėmesį ne į išvaizdą, bet ir į vidinį žmogaus pasaulį.Svarbiausias dalykas yra ne laukti jūros, o tik veikti. Jūs galite atvirai kalbėti apie savo jausmus, prisipažinti savo meilę. Darbe šią savaitę gali kilti nemalonių staigmenų. Geriau ne atsipalaiduoti. Jausmų ir nuovargio atveju galite pasinaudoti naudinga meditacija.

Dvyniai

Pirmadienis tikriausiai bus vienintelė tikrai sudėtinga diena Dvyniams. Pirmoji savaitės diena nebus nereikalinga šnabžda dėl sėkmės. Jie turėtų būti naudojami prieš kiekvieną svarbų verslą bet kurioje srityje. Kalbant apie likusias dienas, antradienį prasidės teigiamos nuotaikos ir sėkmės laikotarpis, kuris truks iki ketvirtadienio. Savaitės pabaiga žada būti ramus ir matuojamas.

Ši savaitė puikiai tinka flirtavimui, naujiems pažintims, romantiškoms datoms ir santykiams perkelti į naują lygį. Kiekvienas, kuris jau yra santykiuose, yra naudingas kartu, duoti viena kitai daugiau dėmesio. Tai geras laikas susitikti su senais draugais.

Vėžys

Vėžys turėtų vengti žmonių, kurie jiems sukelia neigiamus jausmus ir emocijas. Jei tai nepadarysite dėl darbo ar dėl kitos priežasties, geriau naudoti vieną iš trijų patikimų būdų apsaugoti nuo neigiamos energijos. Labiausiai tikėtina, kad tai turėsite padaryti nepalankiausiomis savaitės dienomis – birželio 26 d. Trečiadienį planetos ir žvaigždės bus energijos disonanse.

Pirmadienį, penktadienį ir šeštadienį vėžiams bus padaryta didelė sėkmė. Bus galima nustatyti svarbiausias užduotis, rasti motyvaciją. Šio ženklo atstovai turėtų sekti planus ir būti aktyvūs, nes tiesiog nėra laiko atidėti. Kai kuriais atvejais gali tekti rizikuoti.

Liūtas

Šią savaitę geriau pailsėti, bet tik tuo atveju, jei nėra svarbių klausimų ir užduočių, skolų už darbą. Jei atostogos buvo suplanuotos anksčiau, ši savaitė bus tikra likimo dovana.

Liūtas savaitės viduryje bus labai teigiamas dalykas, tačiau savaitgaliais geriausia sėkmei naudoti sąmokslus, nes tai gali būti nepakankama svarbioms užduotims atlikti. Žvaigždžių nuotaika bus labai žalinga, o tai sukels problemų. 29 d., 30 d. Šią savaitę „Pavelas Globa“ rekomenduoja, kad Liūtas vengtų konfliktų su antrąja puse ir nesukeltų pavydo. Netgi lengvas flirtas gali patirti aistringą ryšį su „Liūtu“. Astrologas primygtinai rekomenduoja nesiimti rizikos.

Mergelė

Virgos atveju savaitės pabaiga bus labai turtinga. Penktadienis ir šeštadienis, birželio 28 ir 29 d., Bus labai teigiamos dienos. Sekmadienį, priešingai, apibūdina nestabili energija, todėl geriau ją skirti poilsiui ir atsipalaidavimui vienatvėje. Savaitės pradžia ir jos vidutinis „Pavelas Globa“ ženklas yra ramus laikotarpis. Jis gali būti saugiai skirtas bet kuriam verslui. Nauji projektai ir plataus užmojo užduotys geriau atidėtos iki penktadienio.

Sekmadienį astrologas rekomenduoja vengti kontakto su nesąžiningais žmonėmis, taip pat su bet kuriuo, kuris neskatina pasitikėjimo. Tai bus labai pavojinga diena, kai Mergelė gali turėti naują patirtį. Negalima imtis problemų širdžiai. Apskritai, savaitė puikiai tinka susitikimui su draugais, kelionėms, atsipalaidavimui.

Svarstyklės

Labai dažnai mūsų kelyje yra neigiamos virusinės programos. Tai yra abejonės, kurios gyvena mus. Dėl šių priežasčių Svarstyklės gali prarasti tikėjimą savimi, ypač birželio 25 d., Kai planetos yra nepalankioje padėtyje. „Pavelas Globa“ pataria „Svarstyklės“ nepradėti ginčo nuo nulio, o ne mesti neigiamas emocijas tiems, kurie jiems yra brangūs.

Norėdami pagerinti nuotaiką ir pritraukti daugiau sėkmės, galite padaryti namo valymą, įdėti butą į eilę, išmeskite papildomų šiukšlių.Perteklinė neigiama energija gali būti pašalinta per pratimus. Astrologas pataria likti geros dvasios, o ne dar kartą rizikuoti. Reikia atsargumo visose gyvenimo srityse.

Skorpionas

Šio ženklo atstovams pirmadienis ir sekmadienis bus palankūs. Birželio 24 ir 30 dienomis „Skorpionas“ pagerins nuotaiką ir dėmesingumą, o tai padės jiems sėkmingai ir meilėje. Ir tie, kurie jau yra santykiuose, ir tie, kurie tiesiog ieškojo, galės rasti savo laimę. Šią savaitę galite pradėti naujus santykius, ieškoti sielos draugo, susitikti, praleisti daugiau laiko su artimaisiais.

Darbo savaitė apskritai nebus lengviausia. Kasdienines užduotis bus lengva atlikti, o sudėtingesniais atvejais jums reikės sunkaus darbo ir tinkamai nustatyti prioritetus. Nebijokite naujų pažįstamų, komandiruočių ir konstruktyvios kritikos.

Šaulys

Šaulys šią savaitę padės patvirtinti sėkmę. Žvaigždės yra labai teigiamos, todėl pasirodys labiau pasitikintis savimi ir siekia tikslų. Vienintelė neigiama diena, kai geriau mažiau pasitikėti intuicija ir prielaida, yra pirmadienis. Likusią laiko dalį šaulys bus labai pasisekė. Savaitė puikiai tinka priimant svarbius sprendimus.

Tai puikus laikas nustatyti naujus tikslus, bendrauti, rasti antrąją pusę, stiprinti santykius. Pagrindinis dalykas dabar yra kompromisų dažnumas.Ginčai ir konfliktai nesukels nieko gero.

Ožiaragis

Ožiaragiai šią savaitę galės tapti geresni. Pirma, šio ženklo atstovai sustiprins atmintį, kuri turės gerą poveikį naujų žinių ir intelektinio darbo įgijimui. Antra, Ožiaragis gaus tinkamą motyvaciją. Tai padės padaryti pirmąjį žingsnį keičiant.

Norėdami tapti geresne versija sau, Ožiaragis taip pat reikės naudingų ekspertų patarimų. Reikia prisiminti, kad mokytis niekada nevėlu. Dažnai reikia klausytis artimųjų ir vyresnio amžiaus žmonių patarimų. Penktadienį ir šeštadienį galite išeiti iš kasdienybės, eidami kažkur su draugais ar antrą pusę. Šią savaitę geriau vengti vienatvės, nes kitaip gali pasirodyti blogos mintys, liūdesys ir nesaugumas.

Vandenis

Patrauklumo įstatymas padės Vandeniui pritraukti tai, ko nori, ir atsikratyti problemų. Pakanka tikėti savimi. Sėkmė visada pasiekia laisvą vietą, taigi astrologas primygtinai rekomenduoja Vandeniui, kad vėlesniam laikui nieko neatidėti, kad atliktų svarbiausius dalykus ir atsakomybę.

Ši savaitė sėkminga darbui, bet meilės ir šeimos santykių srityje gali kilti tam tikrų problemų. Kaip Vandenis susidoroja su meilės problemomis, neišvengiamai paveiks jo ateitį. Būtina veikti protingiau, nekeliant balso ir neatskleidžiant ultimatumo. Tie, kurie ieško meilės, o geriau imtis laukimo pozicijos.

Žuvys

Žuvims prasideda ne labai palankus laikotarpis, per kurį gali pabusti blogiausi jų charakterio bruožai. Jie gali tapti kliūtimi ieškant naujų pomėgių, pajamų šaltinių ir darbo apskritai. Be to, problemos gali užkirsti kelią meilės atstovams, tačiau ramybė ir sugebėjimas kompromisas juos išgelbės nuo fiasko.

Impulsyvumas yra blogiausias sėkmės priešas. Be to, nepersistenkite. Ši savaitė labiau tinka poilsiui nei darbui. Su laisvalaikiu astrologas pataria Žuvims eiti į kelionę, lankytis įdomiais renginiais, gauti naujų įspūdžių. Nebijokite ryškių emocijų ir eksperimentų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama