Home Naujienos Šis paprastas receptas padės išvalyti visus parazitus iš kūno

Šis paprastas receptas padės išvalyti visus parazitus iš kūno

by admin

Parazitai gali ne tik sukelti virškinimą, bet ir sukelti daug kitų problemų. Taigi, jie gali sukelti mūsų nuotaikos pokyčius ir sukelti nervų įtampą.

Kai kalbama apie tai, kad kažkas turi išvalyti parazitų kūną, daugelis žmonių mesti į „nukentėjusiojo“ šalutinį žvilgsnį. Galų gale, daugelis iš mūsų vis dar tiki, kad parazitai yra problema, kuri kyla tik tarp trečiųjų pasaulio stovyklų ir gyvūnų.

Tai ne. Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), daugiau nei 3 milijardai žmonių pasaulyje susiduria su šia problema.

Parazitai yra viena iš dažniausių priežasčių, dėl kurių žmonės turi konsultuotis su medicinos įstaigomis. Ir tai yra nepaisant to, kad dauguma mūsų net nejaučia, kad jie yra jų vežėjai. Tai galima lengvai paaiškinti tuo, kad parazitų buvimas žmogaus organizme yra besimptomis.

Problemos prasideda, kai parazitai pradeda daugintis, o žmogaus organizme sukuriama palanki aplinka jų išlikimui.

Mūsų šiandieniniame straipsnyje mes norėtume išsamiau kalbėti apie šią temą ir pasidalinti su jumis receptų, skirtų parazitams išsiųsti iš dviejų ingredientų.

Kas yra žarnyno parazitai?

Parazitai yra mikroorganizmai, kurie gyvena žmogaus kūno viduje arba ant jo paviršiaus. Žarnyno parazitai yra mikroorganizmai, kurie parazitizuojasi žmonių ir kitų žinduolių žarnyne.

Jie gali būti suskirstyti į dvi grupes: pirmuonius (lamblia) ir kirminus (apvalkalus ir kaspinuočius). Žmogaus kūne jie susilieja su užterštu maistu ir vandeniu.

Paprastai dažniausiai vaikai kenčia nuo parazitų. Bet tuo pačiu metu bet kuris asmuo gali būti nukreiptas į rizikos grupę, jei jis yra nehanitarinėse sąlygose.

Kokie yra parazitinės infekcijos simptomai?

Paprastai parazitinę infekciją sunku diagnozuoti tik vienam simptomui, nes jie dažnai gali būti painiojami su kitų ligų požymiais.

Žinoma, tai nereiškia, kad šie simptomai turėtų būti ignoruojami. Galų gale, rūpestingas dėmesys jiems leis jums paskirti tinkamesnį gydymą.

Dažniausi parazitinės infekcijos simptomai:

 • Mažas arba per didelis apetitas, kuris neturi įtakos rinkiniui ar svorio kritimui;
 • Miego sutrikimas ir nuovargis;
 • Nervinė įtampa ir nerimas;
 • Akių uždegimas;
 • Alergijos ir maisto netoleravimas, kartu su vidurių užkietėjimu ar viduriavimu;
 • Sunkus virškinimas;
 • Dirgliosios žarnos sindromas ir dažnas pilvo skausmas;
 • Nosies, akių ir išangės niežėjimas;
 • Dažni galvos skausmai;
 • Išbėrimai, spuogai, spuogai;
 • Raumenų mėšlungis, rankų ir kojų tirpimas;

Nepamirškite, kad esant parazitams žarnyne, tik gydytojas gali atlikti galutinę diagnozę. Todėl, jei įtariate, kad yra parazitinė infekcija, geriau neuždelsti vizito pas gydytoją.

Jei gydytojo diagnozė patvirtina, kad žarnyne yra parazitų, labai svarbu nedelsiant peržiūrėti savo mitybą ir sumažinti cukraus bei lengvųjų maisto produktų vartojimą.

Papildykite gydytojo nurodytą gydymą, padėsite natūraliems vaistams, kurie turi teigiamą poveikį virškinimui, nesukeliant šalutinio poveikio.

Vienas iš įrankių, padedančių išvalyti parazitų kūną, yra gvazdikėlių ir linų sėmenų receptas. Pastaruoju metu ši priemonė populiarėja dėl savo veiksmingumo kovojant su tokiais mikroorganizmais.

Jo gamybai naudojami ingredientai turi priešuždegiminių, antibakterinių ir antiparazitinių savybių.

Jo naudojimas padės jums išvengti komplikacijų, kurios gali atsirasti, jei nėra tinkamo parazitinių infekcijų gydymo.

Kaip paruošti gvazdikėlių ir linų sėklų parazitų gydymą?

Sudėtis:

 • 1 šaukštas gvazdikėlių (12 g);
 • 10 šaukštų linų sėmenų (100 g).

Virimas:

Supilkite ingredientus į smulkintuvą ir sumalkite į miltelius.

Naudoti:

Kiekvieną rytą paimkite du šaukštus gauto miltelių. Jei pageidaujate, produktą galite atskiesti šaltu vandeniu arba pridėti prie pusryčių. Tęskite gydymą 3-7 dienas, tada pristabdykite 3-7 dienas ir pakartokite kursą.

Pakartokite gydymą kas tris mėnesius arba pasinaudokite juo kiekvieną kartą, kai to reikia, kad gydymo metu rekomenduotumėte gerti daug vandens.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: