Home Naujienos Pamoka, kurią turi išmokti oro ir žemės zodiako ženklai, kad surastų savo meilę

Pamoka, kurią turi išmokti oro ir žemės zodiako ženklai, kad surastų savo meilę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Visi nori meilės, bet ją surasti nėra taip paprasta. Žinoma, kai kurie žmonės yra labiau suderinami vienas su kitu pagal zodiako ženklus, ir jiems lengviau susitarti, yra ir karminių ryšių.

Tačiau dažnai žmonės elgiasi pagal tą pačią „schemą“, nepastebėdami savo klaidų, ir vėl ir vėl santykiuose žengia ant to paties grėblio. Sužinome, ką pataria žvaigždės.

Jautis

Jautis klaidingai mano, kad jei jie elgiasi sąžiningai, tada partneris su jais elgiasi nuoširdžiai. Kartais toks požiūris į gyvenimą žaidžia prieš Taurus, nes jie tampa manipuliatorių aukomis. Taigi patarimas yra: pasitikėk, bet patikrink. Nereikia būti paranojišku, tačiau ir sveikas protas neturėtų būti išjungtas.

Mergelė

Oi, tie antrasis ir trečiasis šansai! Žmogus, kaip taisyklė, nesikeičia (nors yra ir išimčių). Taigi, grįžimas pas buvusį partnerį nėra gera idėja; Jūs, žinoma, nusprendžiate, bet jei matote, kad viskas slenka ant senų bėgių – bėkite.

Ožiaragis

Galite savyje pakeisti drabužius ir šukuoseną, bet jei žmogus apskritai nemėgsta savęs, kaip kitas gali jį mylėti? Taigi pirmiausia reikia mylėti save. Taip, nėra gėda kreiptis į psichologą ir nebūtina apie tai pasakyti net artimiausiems draugams, jei jie nesupranta.

Dvyniai

Dvynės moterys kartais per daug verčia įvykius ir daro spaudimą partneriui, nes iš visuomenės girdi, kad „jau laikas“ ir „laikrodis tiks“. Vis dėlto verta prieš tai susieti savo gyvenimą, patikrinti, ar jis patikimas.

Svarstyklės

Jei Dvyniai kartais pernelyg skuba, tada Svarstyklės, atvirkščiai, yra pasirengusios ilgai laukti. Liūdniausia, kad kai kurie iš mūsų artimųjų niekada nebus pasirengę nieko rimto. Taigi, jūs turite nusistatyti tam tikrą laiko tarpą, bent jau sau, ir atsiminti, kad kuo daugiau laiko praleisite žmogui, tuo labiau tapsite prie jo prisirišęs.

Vandenis

Žmonės paprastai nesikeičia, todėl mylėti ką nors ir laukti, kol jis pasikeis, yra bloga mintis. Taip pat naudinga suprasti, koks žmogus iš tikrųjų yra, o ne koks asmuo nešioja kaukę, o ne pats idealizuoti partnerį.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama