Home Naujienos Savaitės horoskopas nuo lapkričio 18 iki 24 dienos iš Vasilisa Volodina

Savaitės horoskopas nuo lapkričio 18 iki 24 dienos iš Vasilisa Volodina

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ateinanti savaitė daugeliui Zodiako žvaigždyno atstovų bus stresinė. Ir kad maksimaliai išlygintumėte šių labai stresų padarinius, Vasilisa Volodina rekomenduoja nusiteikti pozityvumui jau savaitgalį, daryti malonius darbus. O per savaitę verta daugiau atsipalaiduoti ir, jei įmanoma, pakeisti situaciją. Na, o norėdami sumažinti neigiamų situacijų atsiradimą, agentūros korespondentai papasakos, ko kiekvienas iš zodiako ženklų tikisi ateinančią savaitę.

Avinas

Avinas turėtų būti pasirengęs už tai, kad lapkričio 18–24 dienomis savaime kai kurie pavydūs žmonės bandys išprovokuoti su jais konfliktą. Jie taip pat sąmoningai sukurs įvairias kliūtis, kliūtis ir problemas ženklo atstovams. Todėl Vasilisa Volodina rekomenduoja jiems elgtis kuo atsargiau ir kantriau, o tai šio laikotarpio antroje pusėje reikšmingai pakeis situaciją į gerąją pusę. Tiesa, būtent savaitės pabaigoje Avinui gali kilti netikėtų išlaidų, todėl jiems svarbu atidžiai stebėti finansinius reikalus, per daug neleidžiant.

Jautis

Šio ženklo atstovai ateinančią savaitę turės galimybę įrodyti save meilės srityje. Taigi, pasak Volodinos patikinimų, Jautis, laisvas nuo santykių, galės susitikti su savo sielos draugu, o jų šeimos nariai susidurs su atsitiktinumais. Palankiausia diena visiems Jautams bus kitas sekmadienis, kuris padės įgyvendinti daugelį planų ir svajonių. Tačiau prastas dieną už Jautį – Pirmadienis, kai išvengti daugelio problemų, bus galima tik tuo atveju, jų veiklos, be baimės suklysti ir stipriau pajusti intuicija.

Dvyniai

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai pastaruoju metu sukaupė daug neigiamų minčių. Vasilisa juos rekomenduoja kaip puikų vaistų bendravimą su artimiausiais žmonėmis. Tokiu atveju taip pat bus galima išspręsti kai kurias šeimos problemas, sustiprinti santykius, rasti kompromisą ir susitarti. Laimingas dieną už Dvyniai – Trečiadienis.

Vėžys

Volodina perspėja Vėžį – šią savaitę jie gali pasirodyti nesąžiningi ir atviri priešai. O pirmos savaitės dienos šiuo atžvilgiu bus ypač pavojingos. Todėl šiuo metu ženklo atstovai turėtų maksimaliai apsisaugoti nuo kažkieno neigiamos energijos įtakos, atsisako bendrauti su nemaloniais žmonėmis. Dėl to antroje savaitės pusėje „Vėžys“ padėtis stabilizuojasi, ir jie galės išspręsti bet kokią problemą. Savaitgaliai turėtų būti skirti poilsiui.

Liūtas

Šio zodiako ženklo atstovams astrologas prognozuoja energetinių vampyrų įtakos paūmėjimą. Todėl Liūtas turėtų daugiau laiko praleisti vienatvėje, tai taip pat padės išvengti nusivylimų meilės srityje. Tuo tarpu jūs turite būti pasirengę tam, kad žmonėms, su kuriais ilgai nebendravote, bus priminta apie jūsų egzistavimą. Jei anksčiau su jais išsiskyrėte ne draugiškai, Volodinas nerekomenduoja jų paleisti į savo gyvenimą dar kartą.

Mergelė

Dev. Savaitė nuo 18 iki 24 bus nepaprastai įvairi ir sunki, ypač atsižvelgiant į energetikos problemas. O šia prasme pavojingiausia, stresą sukelianti ir neigiama Vasilisa Volodina vadina pirmąsias dvi dienas – pirmadienį ir antradienį. Siekdamas kuo labiau atsiriboti nuo galimų problemų, Mergelė turėtų daugiau bendrauti su pozityviais žmonėmis, dalyvauti įvairiuose renginiuose ir nepamiršti apie anksčiau duotus pažadus. Savaitgaliais galite eiti apsipirkti, nes tai puikus laikas finansinei veiklai.

Svarstyklės

Šią savaitę Vasilisa rekomenduoja šio ženklo atstovams maksimaliai atsidurti taktiškai, atsižvelgiant į jo aplinką. Verta vykti į kelionę, galbūt į komandiruotę. Tai atitrauks neigiamas emocijas ir jausmus, taip pat atneš naujų draugų ir gerą nuotaiką. Bet jei Svarstyklės yra tingios ir neaktyvios, tada jos gali patraukti juodos juostos dėmesį. Todėl dažnai išeikite į lauką, daugiau judėkite, venkite grubumo ir konfliktų – tai padės išlaikyti tarpusavio supratimą ir sustiprins ryšius.

Skorpionas

„Skorpionams“ artėjanti savaitė gali praeiti pagal finansinės nesėkmės devizą. Todėl jiems svarbu sutelkti dėmesį į uždirbimą, kuo labiau sumažinant bet kokias išlaidas. Volodinas taip pat prognozuoja šiuos požymius ir tam tikras problemas artimo pobūdžio santykiuose. Ir norėdami išspręsti problemą, turėsite daugiau bendrauti su savo sielos draugu, nesijaudinti ir nepasiduoti provokacijoms. Ypač jei jie kilę iš nepažįstamų žmonių ir ypač iš kolegų. Pirmadienis yra pavojingiausia ir žalingiausia diena Skorpionams.

Šaulys

Šie savaitės zodiako ženklai bus apimti apatijos, liūdesio ir neigiamų minčių. Taip yra dėl to, kad Šaulys šiuo laikotarpiu nesutiks maloniausių pokyčių jų gyvenime. Todėl Vasilisa Volodina rekomenduoja jiems išlikti pasitikinčiais savimi ir ramiais, o tai iki savaitės pabaigos sukels nesėkmę. Taip pat šiais ženklais reikėtų pasitikėti savo intuicija, tačiau visi sprendimai turėtų būti priimami apgalvotai, protingai ir protingai. Ir, žinoma, Šauliui nereikia sėdėti be darbo ir net maksimaliai rodyti maksimalų aktyvumą.

Ožiaragis

O šiems zodiako atstovams ateinanti savaitė gali būti ne pats palankiausias laikotarpis. Bet, kaip sako astrologas Volodinas, tie Ožiaragio atstovai, kurie skatina energiją ir pasitikėjimą savimi, bet kurią situaciją galės paversti savo naudai. Svarbiausia čia nepagailėti pastangų ir priemonių, pašalinus iš proto baimę ir neužtikrintumą. O kadangi Ožiaragiai šią savaitę gyvens dinamišku ir įvykių kupinu gyvenimu, jiems reikės nedelsiant priimti sprendimus ir pritraukti žmones iš savo aplinkos į bendradarbiavimą. Dėl to bus galima užsidirbti, tačiau Volodinas dar nerekomenduoja jo išleisti – atidėkite lietaus dienai.

Vandenis

Ateinančią savaitę Vandenis turėtų saugotis impulsyvių sprendimų priėmimo, kurstyti konfliktus ir įsitraukti į ginčus. Geriausias būdas praleisti laiką šią savaitę yra namų ruošos darbai, įskaitant atsikratymą nereikalingų daiktų. Volodina taip pat rekomenduoja pakviesti draugus apsilankyti arba, kaip galimybę, pakeisti atmosferą. Tačiau jokiu būdu Vandenis neturėtų gaišti laiko ir, jei įmanoma, nenukrypti nuo įprastos kasdienybės.

Žuvis

Per šį laikotarpį žuvys patirs sudėtingų ir įvykių patiriančių įvykių, kurie netgi gali sukelti nervų išsekimą. Todėl Vasilisa Volodina atkreipia šių ženklų dėmesį į tai, kad ši savaitė nėra pats geriausias laikas staigiems judesiams. Bet kokiu atveju neverta kalbėti ir net galvoti apie rimtus jūsų gyvenimo pokyčius, nesvarbu, ar tai būtų darbo pakeitimas, ar naujų pažinčių užmezgimas, ar rizikingi įvykiai. Tačiau artimųjų pagalba yra labai naudinga, ypač pirmadienį ir antradienį – žalingiausios šios savaitės Žuvims dienos.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama