Home Naujienos Gerdami vandenį tuščiu skrandžiu, galite palengvinti 22 ligų simptomus. Jie yra čia

Gerdami vandenį tuščiu skrandžiu, galite palengvinti 22 ligų simptomus. Jie yra čia

by admin

Vanduo yra neatsiejama viso gyvenimo dalis, gyvenimas žemėje be jo neįmanomas, rašo „OneBlogInsider“. Augalai susideda iš 90% vandens, suaugusieji – 60–65%.

Vanduo vaidina svarbų vaidmenį palaikant kūno pH pusiausvyrą, taip pat vykstant medžiagų apykaitos procesams, jis taip pat būtinas virškinimui. Todėl bet koks vandens srauto į kūną pažeidimas sukelia jo darbo sutrikimus.

Vandens valymas egzistavo tarp senovės indų ir žydų, tarp asirų ir egiptiečių. Graikijos gydytojas Hipokratas sukūrė gana tikslias šalto ir šilto vandens vartojimo instrukcijas. Iš tiesų, jei sveikam kūnui reikalingas vanduo visam gyvenimui, tada pacientui jo reikia dvigubai.

Vanduo gali padėti, jei turite:

1. Galvos skausmas.

2. Skausmas kūne.

3. Širdies ir kraujagyslių sistemos problemos.

4. Pagreitėjęs širdies plakimas.

5. Epilepsija.

6. Kraujo riebalai

7. Bronchitas.

8. Tuberkuliozė.

9. Meningitas.

10. Inkstų ir šlapimo takų ligos.

11. Vėmimas.

12. Pykinimas.

13. Gastritas.

14. Viduriavimas.

15. Hemorojus.

16. Diabetas.

17. Vidurių užkietėjimas.

18. Visos akių ligos.

19. Gimdos ligos.

20. Menstruaciniai sutrikimai.

21. Ausies problemos.

22. nosies ir gerklės problemos.

Gydymo metodas:

Tai reikia atlikti ryte, iškart po pabudimo. Būtina išgerti mažiausiai 4 stiklines vandens, kiekviename po 160 ml – iš viso 640 ml. Negerkite ir nevalgykite kitas 45 minutes.

Po šių 45 minučių galite valgyti ir gerti bet ką. Nevalgykite ir negerkite per kitas dvi valandas po pusryčių. Tie, kurie nesugeba išgerti keturių stiklinių vandens ryte, gali pradėti nuo mažesnės dozės ir palaipsniui ją didinti, kad pasiektų keturias taures.

Šis metodas yra unikalus, tačiau juo galima gydyti įvairias ir daugybę ligų. Sveikiems žmonėms tiesiog patiks energija, kurią jiems suteiks ši vandens terapija.

Tam tikrų ligų gydymo sąlygos.

1. Aukštas kraujo spaudimas – 30 dienų.

2. Gastritas – 10 dienų.

3. Diabetas – 30 dienų.

4. Vidurių užkietėjimas – 10 dienų.

5. Vėžys – 180 dienų.

6. Artritu sergantys pacientai šią procedūrą turėtų atlikti 3 dienas pirmąją savaitę, o nuo antrosios – kiekvieną dieną.

Ši technika neturi šalutinio poveikio, tačiau gydymo pradžioje šlapinimų skaičius gali padidėti. Geriau bus, jei po gydymo laikysitės tokio gėrimo režimo ir padarysite tai norma.

Gerkite vandenį ir būkite sveiki bei aktyvūs.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: