Home Horoskopai Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2020 m. Liepos 27 d. Iki rugpjūčio 2 d

Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2020 m. Liepos 27 d. Iki rugpjūčio 2 d

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pavelas Globa yra vienas garsiausių ir populiariausių astrologų šiuo metu. Jo prognozė dabartinei savaitei padės suprasti, kaip tinkamai susitvarkyti reikalus, kad pasisektų visose gyvenimo srityse.

Tai bus labai svarbi savaitė, kurioje daugelis iš mūsų galės išspręsti svarbiausias aktualias problemas ir pasiekti harmoniją.

Avinas

Avinui bus galima pirmadienį laikyti nepalankiomis dienomis, taip pat pirmąsias dvi rugpjūčio dienas, tai yra savaitgalį. Šiomis dienomis geriau nukreipti visas savo energijas į kai kurių paprastų skubių užduočių sprendimą. Didelė rizika ir stresas gali rimtai pakenkti savijautai ir sėkmei. Peizažą geriau naudoti kaip poilsį.

30 ir 31 numeriai gali būti laikomi palankiausiomis savaitės dienomis. Minties galia padės įgyvendinti svajonę. Tai reiškia, kad galite sau leisti svajoti. Bus daug svarbiau tiesiog išlikti optimistiškam ir daryti gerus darbus. Šią savaitę daugelio Avinų laukia malonūs susitikimai. Galite saugiai leistis į tolimą kelionę, aplankyti artimuosius.

Rugpjūčio 1 ir 2 dienos bus svarbiausios ir šviesiausios savaitės dienos. Pirmąsias šio mėnesio dienas geriau skirti įsimintinoms atostogoms. Tai ypač pasakytina apie tuos ženklo atstovus, kurie ilgą laiką dirbo nenuilstamai. Gali būti, kad laikas atostogauti. Galite pabandyti pakeisti atmosferą namuose – pertvarkyti baldus ar pradėti remontą.

Apsipirkimas savaitės pabaigoje. Pavelas Globa vadina naudinga pirkimo įranga, dalykėliais, drabužiais. Astrologas griežtai atsisako šią savaitę pradėti kažką naujo. Darbe ir versle geriau nukreipti energiją senoms užduotims. Liepos 28 d., Pavojingiausią dieną, amuletai namams ir šeimai nebus nereikalingi. Jie išlaikys teigiamą atmosferą.

Dvyniai

Tikimasi, kad Dvyniams bus gana nervinga ir dinamiška savaitė. Penktadienis bus neigiamas žvaigždžių ir planetų virpesių apogejus. Šią dieną ir savaitgaliais bus naudinga žinoti, kaip greitai atsigaivinti. Sunkiais laikais patartina neprarasti širdies, nuolat judėti į priekį. Negalite visko atiduoti į atsitiktinumų rankas.

Savaitė prasidės labai teigiamai. Pirmadienis bus palankiausia diena Dvyniams, todėl nuo pirmųjų šios savaitės minučių geriau užsiimti savo talentų atskleidimu. Ekspertas rekomenduoja daugiau laiko praleisti ne namuose. Atsargumo dėlei astrologas rekomenduoja niekam nepasakoti apie savo planus.

Vėžys

Gali būti, kad šią savaitę žvaigždės ir planetos vėžius padarys jautresnius, padidins jų empatiją. Kai kuriais atvejais tai gali būti pavojinga. Vėžiui tai padės geriau suprasti artimųjų ir kolegų, draugų ir artimųjų jausmus. Darbe tai bus ypač naudinga, ypač tiems, kurie turi daug bendrauti su klientais.

Taip pat liepos ir rugpjūčio sankryžoje Vėžiai turės įsisavinti naujas žinias. Naudinga bendrauti su patyrusiais kolegomis. Kalbant apie namų aplinką, verta atlikti kai kuriuos pakeitimus. Tai puikus laikas visiems, norintiems pradėti renovaciją. Jei tokių grandiozinių planų nebuvo, svarbu išvalyti ar pertvarkyti baldus.

Liūtas

Vienintelę nepalankią šios savaitės dieną galima laikyti liepos 28 d., Nors ne tik šį antradienį, bet ir kitomis dienomis stiprios laimės sąmokslas nebus perteklinis, nes Liūtas pajus nesėkmę. Įvykiai gali prasiskleisti nenuspėjamai, tačiau Liūtų iniciatyva viską pakeis. Jūs turite paimti viską į savo rankas ir būti kiek įmanoma surinktas.

27, 30 ir 31 dienomis žvaigždės su planetomis spinduliuos teigiamą rezultatą, todėl šias dienas galite skirti romantikai. Geriau nepamiršti darbo, kuriame naudinga būti aktyviam. Reikia imtis naujų dalykų, susitikti su žmonėmis, ieškoti naujų pajamų, įkvėpimo šaltinių. Naudinga daugiau dirbti, bet taip pat reikia mokėti ilsėtis.

Mergelė

31 d. Numatomas energijos pertvarkymo laikas, kad šią dieną šeimoje gali iškilti bėdų. Ginčų ir skandalų sąmokslas padės apeiti problemą ir išlyginti šiurkščius kraštus. Tarp Mergelės ir jų artimųjų, draugų ir artimųjų. Tikimasi, kad savaitė bus labai palanki, tačiau geriau nesikoncentruoti tik į meilę.

Tiems, kuriems yra santykiai, geriau nekalbėti apie praeitį su antrąja puse. Kalbant apie verslą ir darbą, čia Pavelas Globa pataria pirmiausia galvoti, o po to ką nors padaryti. Negalite įsitraukti į konfliktus su viršininkais ir verslo partneriais. Taip pat neperkraukite sau sunkių užduočių, kurioms reikia maksimalaus susikaupimo.

Svarstyklės

Svarstyklės šią savaitę turėtų saugotis nerimo ir jėgų praradimo, nuotaikos. Panašios problemos gali kilti jų gyvenime savaitgalį, kai žvaigždės ir planetos pradeda disonansą. Penki naudingi būdai gali padėti pakelti nuotaiką rugpjūčio 1 ir 2 dienomis. Kalbant apie darbo savaitę, tada viskas turėtų vykti kaip pagal laikrodį. Svarstyklėms reikia daug laimės.

Nauji projektai gali būti pradėti jau pirmadienį. Norėdami tai padaryti, turėsite būti ypač dėmesingi ir motyvuoti. Darbo dienomis ir šeštadieniais galima apsipirkti bet kokio dydžio ir paskirties. Astrologė pastebi, kad savaitė gali būti tinkama mažoms atostogoms. Jis taip pat pataria daugiau laiko skirti artimiesiems.

Skorpionas

Skorpionams yra eilė pakeisti savo gyvenimą. Jiems tai padės ne tik žvaigždės, bet ir trys veiksmingi metodai. Iškart nepastebėsite pokyčių, todėl turite palaukti. Darbe ir versle turėsite kitiems parodyti tik savo įgūdžius ir asmenybės puses. Jūs negalite duoti tuščių pažadų ir pasiekti savo tikslą gudriai, apgaulingai.

Meilės srityje Skorpionų laukia likimo išbandymas. Turėsite patirti daugybę problemų, tačiau pabaigoje galėsite gauti daugybę premijų sėkmės ir geros nuotaikos pavidalu. Sėdėti ant dviejų kėdžių tuo pačiu metu reikės savaitės, tačiau „Skorpionas“ gali padaryti viską. Niekas netrukdys jiems tapti laimingesniais.

Šaulys

Ši savaitė yra viena geriausių romanų, pasimatymų, flirto akimirkų. Naujuose santykiuose neturėtumėte skubėti dalykų. Pirmiausia verta patikrinti suderinamumą. Kiekvienas, jau užmezgęs santykius, turėtų kuo dažniau daryti reikalus kartu. Galite leistis į ilgą kelionę, padaryti malonius netikėtumus vienas kitam.

Galingos meilės ir romantikos bangos metu galite pamiršti apie verslą arba padaryti erzinančią klaidą darbe, ypač 31-ą dieną. Verta dar kartą viską patikrinti ir visiškai pasinerti į darbo eigą. Taip pat bus naudinga pradėti sportuoti, išsiugdyti naujus teigiamus įpročius ir atsisakyti visko, kas kenkia sveikatai.

Ožiaragis

Savaitės pradžia ir vidurys Ožiaragiams atneš daug teigiamo ir sėkmės. Sąmokslas dirbti padės padidinti produktyvumą ir perkelti į kitą lygį. Didelė sėkmė laukia tų, kurie užsiima numeriais, ir kūrybinių profesijų atstovų. Įtemptas grafikas neturėtų priversti Ožiaragių atsisakyti sporto ir vaikščiojimo.

Meilės sferoje šią savaitę gali įvykti įvairių neigiamų įvykių. Tai gali būti kivirčai, pavydo protrūkiai iš pačių Ožiaragių ar iš jų sielos draugo pusės. Turite su tuo sutikti ir nedidinti negatyvumo laipsnio. Patartina nekreipti dėmesio į namų ruošos darbus ir nekritikuoti artimo žmogaus, nekomentuoti jo ar jos.

Vandenis

Kartais laimė yra ne kažko įgijimas, o kažko atsisakymas. Vandeniui reikės atsisakyti septynių dalykų, kurie blokuoja kelią į laimę. Santykiuose su draugais, artimaisiais ir kitais reikšmingais jūsų asmenimis geriau daryti kompromisus. Jums reikia eiti į dialogą be piktnaudžiavimo, kaltinimų ir provokacijų.

Finansų ir darbo srityse patartina pasitikėti vidiniu balsu, ypač galios dienomis: liepos 27, 30 ir 31 dienomis. Taip pat pravers kolegų patarimai. Pavelas Globa primygtinai rekomenduoja stebėti savo sveikatą ir savijautą, rengtis pagal orą. Dėl ligos gali kilti rimtų sumaišties, problemų darbe ir versle.

Žuvys

Tai bus gana dinamiška Žuvų savaitė. Tik liepos 31 d. Galima vadinti neigiama diena, tačiau laukiama net keturių – 28, 29, taip pat rugpjūčio 1 ir 2 dienomis. Darbo savaitės pabaigoje gali būti nestiprių stresų, tačiau kvėpavimo būdai gali padėti lengvai su jais susidoroti. Bet kokie darbo proceso pakeitimai bus naudingi Žuvims.

Įsimylėję turėtumėte šiek tiek pristabdyti veiklą, ypač tiems, kurie dar nerado sielos draugo. Darbas ir žaidimas su meile neatsiliks. Poilsio metu galite pabūti su šeima ar kur nors nuvykti su draugais, tačiau tik laisvalaikiu. Darbo dienomis patartina eiti miegoti laiku.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama