Home Horoskopai Vasilisa Volodina apie 5 zodiako ženklus, kurių rugpjūtį laukia buvusios meilės sugrįžimas

Vasilisa Volodina apie 5 zodiako ženklus, kurių rugpjūtį laukia buvusios meilės sugrįžimas

by admin
27891 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Bet kurioje poroje gali ateiti momentas, kai jausmai pasidaro niūrūs arba santykiai toksiški. Suskaidytą sąjungą vis tiek galima grąžinti, jei partneriai nori abipusio noro.

Taip pat yra atvejų, kai antrą kartą susitikusios poros per visą gyvenimą neša naujai užsidegusios meilės ugnį. Visų pirma, meilės grąžinimas taikomas tiems, kurie turi krizę savo santykiuose.

Ir taip pat tie, kurie išsiskyrė partnerio iniciatyva. Rugpjūtį viskas bus gerai, ir vėl galėsite mėgautis ryškiais jausmais ir emocijomis.

5 tam tikri zodiako ženklai gali ramiai laukti, kada grįš buvusi meilė, tų santykių, kuriuose jie labai apgailestavo dėl išsiskyrimo.

Abu partneriai, kurie neseniai išgyveno išsiskyrimą, gailisi ir nori visko. Žvaigždės suteiks jiems galimybę ir atgaivins senus jausmus.

Blauzdos. Nuo skausmingo parvadavimo jau praėjo nemažai laiko. 2020 m. Rugpjūčio mėn. Šis zodiako ženklas supranta, kad tai buvo jo tikroji meilė, giminės dvasia, kuri jį visada suprato ir palaikė.

Dėl kvailų konfliktų ir nesusipratimų sąjunga žlugo. Jis nuoširdžiai stengėsi surasti ką nors geresnio, tačiau tai nepavyko.

Niekas Taurui netinka labiau nei šis prarastas partneris. Šis atskyrimas padėjo nustatyti prioritetus, mąstyti, permąstyti daugelį dalykų ir dabar liko tik meilė, visas negatyvas seniai dingo.

Suprasti šių jausmų buvimą ir ilgai lauktą lemtingą susitikimą įvyks arčiau 2020 m. Rugpjūčio vidurio.

Skorpionas. Turėsite pripažinti pralaimėjimą ir klaidą. Jis turi suprasti, kad jis pats kaltas dėl gedimo, tik tada jis turės galimybę viską sutvarkyti.

Skorpionas neturėtų būti užsispyręs ir atsistoti ant žemės, kad galėtų rasti laimę meilėje.

Šio Zodiako ženklo susitikimas su partneriu ir trumpalaikis jų pokalbis, kurio metu Skorpionas turi imtis iniciatyvos ir pasiūlyti dar kartą pamatyti vienas kitą, bus atsitiktiniai.

Taigi bus galima viską atsukti atgal.

Mergelė. Mergelė supras, kad tai geriau nei buvę santykiai, jo neturėjo ir nebus. Buvęs partneris atrodys dar nuostabesnis, nei buvo tada.

Užplūs malonūs ir šilti prisiminimai. Geriau nepalyginti jų su kitais santykiais: tik tas žmogus turėjo galingą charizmą, nuostabų žavesį ir aštrų protą.

Šis zodiako ženklas lems skambutį, kuris pasuks jo gyvenimą. Įprastas pomėgis virsta buvusia aistra.

Tačiau taip pat yra galimybė, kad jei buvusi pora susitiks liepos pabaigoje, tada žaizdos visiškai pasveiks ir viskas įvyks daug greičiau: sąjunga vėl susiburs ir bus laiminga.

Liūtas. Tiek ankstesni santykiai, tiek visos mintys apie juos buvo apgaulė. Šis Zodiako ženklas manė, kad jis suras ką nors geresnio, perspektyvesnio, tačiau visi bandymai buvo veltui.

Suskilimą paskatino noras būti laisvam ir nenoras kurti rimtą sąjungą.

Tačiau meilė vis dar gyvena abiejų partnerių sieloje ir širdies gilumoje, vis dar laukiant tinkamo momento, kad sujungtų šiuos žmones. Liūtas atsidurs kryžkelėje, jei jau užmezgė kitus santykius.

Sprendimas bus labai sunkus. Bet jei šis zodiako ženklas yra vienišas, tada jų keliai su buvusia meile tikrai susilies, kad sukurtų ką nors naujo ir magiško.

Šaulys. Santykių su priešinga lytimi jam tikrai nereikia, nes būdamas vienas, niekas negali pažeisti jo asmeninės erdvės ir nulaužti jo ribų.

2020 m. Rugpjūčio mėn. Šaulys supras, kad kažkas ne taip. Liūdesys ir seni jausmai jį užplūs, jis praleis buvusį partnerį.

Iš praeities santykių kilęs rūpestingumas, švelnumas ir meilė jį papirks. Šis zodiako ženklas yra nestabilus, ir tai verta atsiminti: atsinaujinusi sąjunga neilgai truks: partneris greitai pavargs nuo ugnies ženklo ir jis eis ieškoti kito, tinkamesnio varianto.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama