Home Horoskopai Vasilisa Volodina horoskopas savaitei nuo 2020 m. Liepos 27 d. Iki rugpjūčio 2 d

Vasilisa Volodina horoskopas savaitei nuo 2020 m. Liepos 27 d. Iki rugpjūčio 2 d

by admin
1004 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Vasilisa Volodina yra viena garsiausių astrologių moterų. Ji jums pasakys, kokia bus savaitė, jungianti liepą ir rugpjūtį. Jos rekomendacijos padės įveikti sunkumus.

Nesvarbu, kokia pozityvi ar neigiama gali būti žvaigždžių galia, svarbu atsiminti, kad tik mes patys esame atsakingi už savo dabartį ir ateitį. Savihipnozės galia padės susitvarkyti su sėkme ir visų norų išsipildymu. Labai svarbu pasikliauti savimi, ypač dabar, toli nuo lengviausio laikotarpio.

Avinas

Savaitė tinkama dvasiniams ieškojimams ir praktikai. Meditacijos ir maldos bus naudingos. Taip pat Avinas turėtų atkreipti dėmesį į gerovės pritraukimo mantrą. Šiuo laikotarpiu nereikėtų gėdytis visatos klausti to, ko trokšta širdis. Svarbiausia, kad jis nekenktų kitiems, tada žvaigždės ir planetos padės tai pasiekti arba parodys kelią į tai.

Meilėje Avinui laukia gana nervinga savaitė, nes gali būti nesklandumų ir nedidelių konfliktų. Geriau nekelti darbo problemų namo. Kalbant apie darbą ir verslą, svarbu išlaikyti pavaldumą, eiti pirmyn ir nepažeisti anksčiau priimtų taisyklių, nepažeisti įstatymų ir moralės principų.

Jautis

Šie žmonės turėtų būti dėmesingesni savo sveikatai ir gerovei. Labai svarbu išlikti ramiems sudėtingose ​​situacijose. Taip pat žvaigždės įspėja Jaurą dėl neapgalvotumo keliuose, taisyklių pažeidimo. Net ir pėstiesiems verta žiūrėti į abi puses. Turite praleisti daugiau laiko ieškodami saugaus kelio, stebėdami savo aplinką.

Jautis pasiseks naujų dalykų darbe ir versle. Galite imtis sudėtingų projektų ir skatinti naujas idėjas. Na, jei staiga nepagrįsti melancholijos priepuoliai, galite naudoti specialius sąmokslus, kurie padės atkurti gerą nuotaiką ir pašalins visas nereikalingas mintis. Šią savaitę žvaigždės nori pamatyti stiprų ir ramų Taurą.

Dvyniai

Pomėgių sfera Dvyniams taps aktualiausia. Tai ypač pasakytina apie laikotarpį nuo liepos 31 d. Iki rugpjūčio 2 d. Antroji savaitės pusė yra ideali meilės paieškoms ar bendriems reikalams su savo reikšmingu kitu. Jums reikia romantikos ir pakeisti dekoracijas, todėl laikas pamiršti apie darbą ir rūpesčius.

Trys meilės pritraukimo būdai bus naudingi ieškant Dvynių. Taip pat bus naudinga dirbti pagal savo stilių – atnaujinti savo garderobą, pasidaryti naują šukuoseną. Šią savaitę apsirenkite ryškiai ir patraukliai, kad patrauktumėte daugiau priešingos lyties atstovų. Taip pat bus naudinga padaryti staigmenų artimiesiems, įteikti neplanuotų dovanų.

Vėžys

Vėžiui prasideda gana ramus laikotarpis. Galima nesėkmė, ypač savaitės pradžioje. Trys būdai greitai pritraukti sėkmės bet kurioje situacijoje padės išspręsti šią situaciją. Astrologė pastebi, kad staigių nuotaikų svyravimų nesitikima, o darbe ir versle svarbu tik būti dėmesingesniems smulkmenoms.

Tai nėra pats geriausias laikas finansiškai praleisti, tačiau laikotarpis yra idealus ramiam laisvalaikiui su šeima. Reikia daugiau bendrauti su tėvais, vaikais, sielos drauge. Galite aplankyti tolimus giminaičius. Naudinga užsiimti kūryba ir naujų pomėgių paieškomis. Galbūt žvaigždės privers Vėžius pakeliui susidurti su dilemomis.

Liūtas

Liūtas turėtų kuo mažiau bendrauti su pavydžiais Zodiako ženklais. Ypač atsargios žvaigždės rekomenduoja būti tiems, kurie ieško sielos draugo. Santykiai su tokiu žmogumi gali būti didelė problema, nors iš pradžių taip neatrodys. Tik logika ir išmintis gali padaryti teisingą pasirinkimą.

Finansinėje arenoje geriausia pasikliauti sveiku protu, o ne intuicija. Palankiau įveikti bet kokias kliūtis įprastais metodais, nes nestandartiniai veiksmai gali sukelti fiasko. Savaitės pabaigoje tikėtina neigiamos mintys ir išgyvenimai. Galite su jais susidoroti pakeisdami aplinką.

Mergelė

Šią savaitę žvaigždės reikalauja iš „Mergelės“ asmenybės tobulėjimo. Tai puikus laikas įgyti žinių, keistis patirtimi, skaityti knygas ir žiūrėti mokslo programas. Būtina parodyti savarankiškumą, savarankiškumą. Verta daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Mergelė pasižymi subtiliu jautrumu kitų žmonių emocijoms. Tai padės jiems išsiaiškinti, kas apsimeta ir nesako, o kuo galima pasitikėti.

Tai geras laikas susirasti draugų ir nutraukti pasenusius santykius. Kiekvienas, priverstas daug bendrauti su nemaloniomis asmenybėmis, turėtų naudoti amuletus nuo piktos akies ir sugadinti. Reikia pasikliauti savimi, įvertinti savo nuomonę ir padaryti nepriklausomas išvadas.

Svarstyklės

Svarstyklės turės apriboti savo apsipirkimą ir neinvestuoti į tai, kas nekelia pasitikėjimo savimi. Geriau sustabdyti finansinę veiklą. Darbe ir versle astrologas pataria labiau stengtis, spręsti daugiau problemų ir prisiimti atsakomybę. Priešingu atveju kolegos ir partneriai gali pagalvoti apie bendradarbiavimo nutraukimą.

Antroje savaitės pusėje yra didelė tikimybė sutikti įdomių žmonių. Teigiamo mąstymo galia padės sužavėti naujus ir senus pažįstamus. Ji taip pat pritrauks sėkmės versle ir darbe. Tai puikus laikas būti aktyviam visose srityse. Bus labai sunku numušti Svarstykles nuo pusiausvyros.

Skorpionas

Šią savaitę bus daug nervingų periodų, kai norėsis visko mesti ir bėgti, tačiau tokiose situacijose geriau nesišokti prie išvadų. Jūs turite leisti sau atvėsti ir tik tada priimti sprendimus. Penki paprasti kasdieniai pratimai padės tapti laimingesniems ir atgauti kovos dvasią.

Santykiuose kiekvienas sieks tik savo tikslų. Tai reiškia, kad „Scorpios“ neturėtų ieškoti kompromisų. Bet kokių ginčų ir konfliktų geriausia išvengti ir tiesiog atidėti vėlesniam laikui. Savaitės pabaigoje žvaigždžių energija išsilygins, bus lengviau rasti tokių problemų sprendimus.

Šaulys

Šią savaitę jūs galite pakeisti savo likimą ir išvalyti savo karmą be jokių problemų. Norėdami tai padaryti, turėsite padaryti daugiau gerų darbų ir padėti kitiems. Taip pat naudinga atgauti pasitikėjimą savimi ir optimizmą. Ateitis priklauso tik nuo pozityvių ir stiprių žmonių, kurių negali sujaukti bėdos.

Nešvaistykite savo pinigų: svarbu pasirūpinti taupymu. Banko sąskaitą galite atidaryti šią savaitę. Verslo kelionės, dekoracijų pakeitimas taip pat bus sėkmingi. Savaitgaliais geriau eiti į gamtą. Galite sportuoti ar jogą, pradėti mankštos ciklą. Tai turės gerą poveikį sėkmei ir savijautai.

Ožiaragis

Tikimasi energetinio nuosmukio Ožiaragiuose. Šie žmonės turėtų galvoti apie tai, kaip greitai atkurti energiją ir jėgą. Norėdami tai padaryti, galite daugiau ir mažiau pailsėti. Taip pat naudingos bus vandens procedūros, pomėgiai ir pomėgiai, pasivaikščiojimai gryname ore, susitikimai su žmonėmis, taip pat ir socialiniuose tinkluose.

Gali kilti problemų su automobiliu: jis gali sugesti pačiu netinkamiausiu momentu. Štai kodėl patartina ilgas keliones vykti kitu transportu, o geriau jas atidėti visai. Finansiniai nuostoliai galimi savaitės pabaigoje. Jūs neturėtumėte nešiotis su savimi didelių pinigų sumų, pirkti emocinius pirkimus. Yra rizika švaistyti pinigus.

Vandenis

Pirmosios dvi dienos bus pažymėtos neigiama žvaigždžių ir planetų energija. Psichikos patarimai teigiamai padės pradėti naują savaitę. Tai bus labai svarbus, nors ir sunkus laikas. Turėsite priimti daug svarbių sprendimų ir susidurti su nemotyvuota agresija. Neturėtumėte staigiai keisti savo judėjimo krypties – mesti darbą, nutraukti santykius.

Vienišiems Vandeniams jų padėtis bus priežastis sutelkti dėmesį į darbą ir naują pradžią. Astrologas pataria vengti provokatorių ir priimti kritiką jūsų adresu neutraliai geranoriškai. Reikia skirti daugiau laiko smulkmenoms ir parodyti kuo daugiau rūpesčių.

Žuvys

Šią savaitę Žuvys turi suprasti, ko nori iš gyvenimo. Tai labai svarbus ir sunkus laikas, per kurį gali nutikti daug lemtingų įvykių. Pirmoje savaitės pusėje porą vakarų turėtumėte skirti savo šeimai, tėvams ar vaikams. Galite atlikti namų ruošos darbus ir valyti.

Savaitgaliais galite leistis į kelionę su savo mylimuoju ar su draugais. Rugpjūčio 1 ir 2 neturėtų būti praleisti vieni. Liepos pabaigoje turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Jūs turite stebėti dietą. Žuvų finansinė padėtis šią savaitę gali pagerėti. Kai lėšos yra gautos, turite paskirstyti skolas.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama