Home Horoskopai Savaitės meilės horoskopas, 2020 m. Rugpjūčio 3–9 d

Savaitės meilės horoskopas, 2020 m. Rugpjūčio 3–9 d

by admin
11149 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Meilė yra svarbi mūsų gyvenimo dalis. Įtraukti žvaigždžių palaikymą ir astrologų rekomendacijas naudinga visiems, norintiems palaikyti santykius ir atrasti savo laimę.

Rugpjūtis nuo pirmųjų dienų sukels mums sunkumų. Tai laikas, kai žvaigždės yra skatinamos už jausmų nuoširdumą ir ištikimybę savo širdžiai. Astrologai pataria pasinaudoti proga ir išspręsti visus romantiškus klausimus. Galite pateikti santuokos pasiūlymą arba, priešingai, nutraukti senus ryšius. Bet bet kokia sustabdyta būsena, jausmų slopinimas gali neigiamai paveikti ne tik santykius, bet ir apskritai gyvenimą. Turėtumėte būti jautrus savo širdžiai ir nenorėti noro.

Avinas

Vienišas Avinas gali įsimylėti kaip pirmą kartą. Labai tikėtina, kad visi praeities prisirišimai naujų jausmų fone atrodys kaip blyškūs šešėliai, todėl astrologai pataria daryti viską, kas įmanoma, kad būtų pasiektas abipusiškumas. Avinas, kuris jau turi mylimąjį, horoskopas prognozuoja ryškų jausmų demonstravimą ir visų nekonstruktyvių nuoskaudų sprendimą.

Jautis

Mėnulio pilnatį Vandenyje, kuri įvyks rugpjūčio 3 d., Astrologai vadino išties reikšmingu įvykiu, nes tai padės Jautis susitaikyti su savimi. Gali būti, kad turėsite sau ką nors pripažinti, kažką atleisti. Po to harmonija santykiuose tikrai pagerės. Svarbiausia nebijoti pasinerti į savo pačių prieštaravimų gelmes.

Dvyniai

Šią savaitę Dvyniai gali būti užvaldyti jausmų. Labai tikėtina, kad išoriškai patrauklus žmogus išprovokuos stiprias emocijas. Vieniši ženklo atstovai neturėtų atsispirti šiems jausmams: visiškai įmanoma, kad tai bus naujos romantikos pradžia. Tačiau tuos, kurie jau yra užmezgę santykius, žvaigždės perspėja: neatsargus poelgis gali kelti pavojų stipriausiai sąjungai.

Vėžys

Vėžio ligų žinovai turi svarbių naujienų: Pilnatis padidins jautrumą, vadinasi, bus reali galimybė sustiprinti santykius ar susitikti su tikra meile. Laimingų pokyčių skalė kiekvienam Vėžiui bus skirtinga, tačiau jei tikite savimi, laimė dvigubės. Šią savaitę jūs netgi galite sugrįžti kartu su buvusiu partneriu, jei žvaigždės to nori.

Liūtas

Liūtams rugpjūčio pradžia gali atnešti stiprių jausmų, kurie pavers juos visiškai kita asmenybe, turinčia naujų tikslų, norų ir ambicijų. Asmeniniuose santykiuose laukia pokyčiai: vieniši Liūtai gali lengvai sužavėti ir surišti bet kurį asmenį su savimi, o Ženklo šeimos atstovai galės suvokti, ko jiems reikia, kad santykiai pakiltų į naują lygį.

Mergelė

Šią savaitę neigiamas požiūris gali aplankyti Mergelės sąmonę ir užkirsti kelią laimingo scenarijaus kūrimui. Dėl vidinio negatyvo santykiuose ir asmeniniame gyvenime gali nutikti daug nemalonių dalykų. Virgosams bus sunku suprasti priežastis ir pasekmes, todėl jie neturėtų skubėti ir daryti skubotų išvadų prieš pradėdami spręsti savo vidinius demonus.

Svarstyklės

Rugpjūčio mėnesio „Svarstyklės“ turės puikią galimybę pagerinti savo asmeninį gyvenimą. Jei kas nors jums yra brangus, jums reikia pasakyti apie savo jausmus – žmogus būtinai atsilieps. Tiems, kurie jau džiaugiasi santykiais, astrologai pataria parodyti savo meilę, atskleisti partneriui nežinomus savo asmenybės bruožus ir parodyti save iš geriausios pusės. Tai ne tik sustiprins jausmus, bet ir dar labiau suartins mylimąjį.

Skorpionas

Vandenio pilnas mėnulis padarys Skorpionus svarbiais žmonėmis. Kad ir kur jie eitų, ar tai būtų rimtas įvykis, ar romantiškas pasimatymas, priešingos lyties dėmesys bus nukreiptas tik jiems. Todėl, jei turite pavydžių partnerių, geriau niekur neiti vieni. O dar geriau – išspręsti esamas santykių problemas: dabar bus galima susitarti su mylimuoju.

Šaulys

Greta vienišo Šaulio rugpjūčio pradžioje pasirodys kažkas, kas jiems duos viską, ko jie tikisi iš romantiškų santykių. Ir nors šlifuoti pažadus bus nelengva, po to meilės sąveika sukurs visišką harmoniją ir tarpusavio supratimą. Tačiau romantiškame Šaulio šeimos gyvenime gali užsidegti rimtos aistros – bus visko: pašėlusių konfliktų, bandymų dominuoti ir net nepagrįsto pavydo. Patartina pirmiausia atsisakyti ginklo ir būti atsargesniems su mylimuoju.

Ožiaragis

Puikios naujienos laukia Ožiaragiai, kurie leis įpročiui pabusti esant puikiai nuotaikai. Teigiama yra naudinga norint paskęsti abejonėse ir neigiamose emocijose, kurias sukelia planetų įtaka. Jei jums pavyks sulaikyti griaunamojo smūgį, ateis kažkas tikrai svarbaus: pasiūlymas dėl santuokos, malonūs pokyčiai, susitikimas su gimine.

Vandenis

Rugpjūčio pradžioje Vandeniai gali sąmoningai užmegzti santykius su asmeniu, kuris anksčiau buvo atkakliai ignoruojamas. Dėl intensyvių jausmų bus kalta. Geriausias būdas susitvarkyti su pagunda yra pasiduoti. Tie, kurie jau rado meilę, turėtų pasiruošti smurtinėms kovoms su savo partneriu, kurių metu paaiškės tiesa, kuri padės santykius padaryti laimingesnius.

Žuvis

„Žuvys“ šią savaitę praleis bandydama užmegzti ryšius su žmogumi, kuris jaučiasi savaime suprantamu dalyku ir nebando nieko pakeisti. Jei jausmai žmogui yra stiprūs, turėsite pergudrauti ir susitaikyti su jo egoizmu: netrukus ledas sulaužys. Žuvims, kurios jau turi partnerį, astrologai pateikia vieną patarimą – saugoti savo jausmus ir neleisti abejoti, pavydėti ir įtarinėti tarp jūsų ir jūsų artimo žmogaus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama