Home Horoskopai 5 zodiako ženklų širdis užpildys karščiausia meilė rugsėjį

5 zodiako ženklų širdis užpildys karščiausia meilė rugsėjį

by admin
19599 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Rugsėjis ilgą laiką buvo pagerbtas žmonių. Rugsėjo 1-oji buvo švenčiama Naujuosius metus. Tai buvo derliaus ir pasiruošimo šaltam orui mėnuo.

Iki rugsėjo vidurio baigėsi visas derlius ir derlius. Prasidėjo vestuvių ir švenčių laikas.

Rudens pradžia turtinga liaudies atostogomis. O mūsų protėviai visada teisingai pastebėjo kiekvienos rudens dienos ypatumus, suteikdami jiems pavadinimus – bruknių, grybų, avižų.

Rugsėjo vestuvės buvo laikomos sėkmingiausiomis, šeimos pasirodė stiprios, sulaukusios daug palikuonių.

Kai kurios tradicijos išliko iki mūsų dienų. Ruduo vis dar laikomas svarbiu pasiruošimo šaltu oru ir pasiruošimo žiemai periodu.

Atsižvelgiant į intensyvius darbus namuose ir asmeniniame sklype, vienas svarbus rugsėjo įvykis neturėtų praeiti. Astrologų teigimu, 5 zodiako ženklų širdis rugsėjį užpildys karščiausia meilė.

Šis įvykis kai kuriems žmonėms gali sukelti nuostabą ir apmaudą. Kitiems staigus jausmas bus ilgai lauktas atsakymas į visus prašymus ir malonumus.

Meilė, kaip brangiausia dovana iš viršaus, padarys 5 zodiako ženklų atstovus tik geresnius ir mielesnius, privers atverti širdį ir pripildys juos laimės.

Dvyniai rugsėjį neturės laiko namų ruošai ir darbo rutinai. Jų širdis pradės plakti greičiau ir sustos tik mylimo žmogaus atmintyje.

Paprastas, neįpareigojantis susitikimas viename iš šventinių renginių galės paversti visą ženklo atstovų pasaulį.

Rudens pradžia bus užpildyta karštos aistros ir deginančių bučinių kvapais.

Dvyniai bus septintame danguje. Jiems svarbiausia nepraleisti šio žmogaus.

Liūtai rugsėjį pritrauks tiek daug priešingos lyties žmonių. Vis tiek būtų.

Šio karališkojo ženklo atstovai vienu žvilgsniu varo minias gerbėjų. Tarp draugų ir senų draugų Leosas pastebės žmogų, kurio atvaizdas bus išgraviruotas jų atmintyje.

Liūtai įsimylės. Jų širdis alsuoja tokia karšta meile, kad užteks sušildyti visą pasaulį.

Rugsėjis Liūtui suteiks nuostabių akimirkų, užpildytų švelnumu ir meile.

Mergelės rugsėjį taps nepaprastai žavios. Rudens pradžia yra jų laikas, kai galinga Saulė yra jų ženkle ir visais įmanomais būdais dovanoja dovanas mėgstamiausiems.

Ženklo atstovams, kaip ir orui, reikia ką nors įsimylėti. Šis nuostabus jausmas jiems yra geras.

Mergelė augina sparnus už nugarų ir yra noras padaryti visus aplinkinius laimingus. Kai Virgos įsimyli, visi iškart tai mato.

Meilė daro „ Skorpionus“ minkštesnį ir švelnesnį. Rugsėjį meilė juos nustebins.

Rudens pradžia privers bėgti ženklo atstovus. Nebus laiko sau ar asmeniniam gyvenimui.

Ir tada vieną iš rugsėjo dienų Skorpionai įsimylės tiek, kad rizikuoja pamiršti apie viską. Nauja meilė taps jų gyvenimo prasme ir suteiks daug įsimintinų akimirkų.

Rugsėjį žuvys bus dažni svečiai vakarėliuose, šventėse ir įmonių renginiuose. Viename iš renginių jie bus supažindinti su žmogumi, su kuriuo ženklo atstovai užmezgs aistringą romaną.

Žuvys pametys galvas nuo kylančių jausmų, o jų širdis užpildys meilės ugnis. Rugsėjo mėn. Santykiai Žuvis gali atnešti į registrų įstaigą.

Tačiau viskas priklausys tik nuo jų noro ir pasitikėjimo savimi. Be to, viską gali sugadinti žmogus iš praeities, kuriam Žuvys dar neatvėsino jausmų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama