Home Horoskopai T. Globa: 3 zodiako ženklai rugpjūčio 13 d. Pasiners į romantiškus nuotykius

T. Globa: 3 zodiako ženklai rugpjūčio 13 d. Pasiners į romantiškus nuotykius

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Harmonija meilės santykiuose yra geras gyvenimo aspektas, galintis žymiai pagerinti mūsų gyvenimą. Tik dabar, laikui bėgant, net aukščiausios kokybės meilės santykiai pradeda įgyti gaivą. Tačiau artimiausioje ateityje trijų zodiako žvaigždynų atstovams pavojus negresia. Astrologo T. Globos patikinimu, jau rugpjūčio 13 d. Jie galės pasinerti į galvą naujiems romantiškiems nuotykiams, galbūt su senais partneriais.

Dvyniai

Dvyniai, pastaruoju metu buvote tiesiog užkluptas kasdienių ir profesinių problemų. Dėl šios priežasties jūs beveik neturėjo laisvo laiko atsipalaiduoti, jau nekalbant apie įsitraukimą į asmeninio gyvenimo tobulinimą. Tuo tarpu astrologas patikina, kad po rugpjūčio 13 dienos galėsite atsikratyti šios problemos, galbūt pasiimdami atostogas, o gal pakeisdami veiklos sritį, susirasdami darbą su lankstesniu grafiku. Kad ir kaip būtų, tačiau tiesiogine prasme kvėpinsite gryną orą, įgysite energijos, bendravimo ir pozityvios nuotaikos. Atitinkamai, jei apskritai neturėjote santykių, tada greičiausiai jie atsiras, o ženklo šeimos atstovai galės pakelti bendrą emocinę juostą į visiškai naują lygį.

Ožiaragis

Ožiaragiai, atsižvelgiant į jūsų kilmę, jums labiau patinka kurti ilgalaikius ir aukštos kokybės santykius, sukuriant stabilią porą. Tuo pačiu metu jūs nuolat dirbate, kad neprarastumėte harmonijos su savo sielos drauge, įskaitant bandymą praleisti visą laisvą laiką su ja. Galbūt tai lėmė santykių gėlimą, tačiau „Globa“ skuba jus nuraminti, nes po rugpjūčio 13 dienos įvyks koks nors įvykis, kuris jūsų poroje galės įkvėpti gaivaus romantikos oro. Tuo pačiu susipažinsite su savo partneriu iš visiškai jums nepažįstamos pusės, tai leis jūsų meilei įžiebti naujas ryškias spalvas. Na, jei jums pavyks kartu atostogauti, tada tai tik sustiprins jūsų sąjungą.

Avinas

Avinas, po rugpjūčio 13 dienos jus ištiks visa romantiškų nuotykių banga, ypač jei jums pavyks išeiti atostogauti kuo toliau nuo namų. Kaip pažymi astrologas T. Globa, vienos jūros pakrantėje nepajusite priešingos lyties atstovų dėmesio stokos. Atitinkamai iš čia ir jūsų gyvenimas pateks į romantikos būseną ir visa tai, ką ji siūlo. Tai reiškia, kad šis laikotarpis bus kupinas malonių įvykių, nors jie neturės jokio tęsinio. Na, nebent mano atmintyje išliks geros pramogos prisiminimai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama