Home Horoskopai Vasilisa Volodina horoskopas savaitei nuo 2020 m. Rugpjūčio 17–23 d

Vasilisa Volodina horoskopas savaitei nuo 2020 m. Rugpjūčio 17–23 d

by admin

Vasilisa Volodina yra garsi televizijos laidų vedėja ir patyrusi astrologė. Jos šios savaitės prognozė padės greičiau pasiekti užsibrėžtus tikslus įvairiose gyvenimo srityse, taip pat nepatirti bėdų.

Manoma, kad yra tik penkios priežastys, dėl kurių jūs nuolat žlugiate. Jei norite pakeisti savo gyvenimą, pradėkite nuo tų priežasčių nustatymo. Atminkite, kad niekada nevėlu pradėti naują kelią, ypač dabar, rugpjūčio viduryje. Pasitikėk savimi ir savo vidiniu balsu.

Avinas

Avinui pirmosios savaitės dienos nebus pačios sėkmingiausios, nes žvaigždės ir planetos įsitrauks į disonansą ir sudarys sąlygas kivirčams ir konfliktams. Versle ir darbe rekomenduojama dar nepradėti naujų projektų. Tai puikus laikas rasti jūsų pašaukimą. Gali būti, kad Avinas sugalvos daug įdomių idėjų, kurioje srityje galite išreikšti save.

Rugpjūčio 20, 21 ir 22 dienos bus labai palankios dienos. Šiomis dienomis Avinas galės rasti įkvėpimo, rasti sėkmės. Įsimylėję šios savaitės pabaigoje šio ženklo atstovams pasiseks. Didelė tikimybė, kad pakeliui sutiksite mylimąjį, būsimą meilę ar puikų draugą.

Jautis

Jaučio intuicija pirmadienį dramatiškai pagerės. Tai reiškia, kad šio ženklo žmonėms bus lengviau priimti svarbius sprendimus. Jiems versle, darbe ir meilėje atsivers nauji keliai. Kiekvienas, kuris jau palaiko santykius ir patenkintas savo darbu, turėtų būti atsakingesnis. Nereikia vengti dalykų ir atsakomybės, slepiantis pasiteisinimus.

Negalima per daug reaguoti į problemas. Jei gyvenime atsirado juodasis ruožas, tada jį įveikti padės septyni svarbūs patarimai. Visi susierzina, tačiau šią savaitę ji gali būti ypač nemaloni. Žvaigždės ir planetos Jautis bus iki šeštadienio. Tik paskutinę savaitės dieną bus jaučiamas energijos nuosmukis.

Dvyniai

Dvyniai turėtų įnešti daugiau teigiamų minčių į gyvenimą. Svarbu šią savaitę pažvelgti į viską per optimistinį objektyvą. Tai padės jums nervinti ir greitai pasiekti savo tikslus. Savaitgalis bus labai geras laikas. Šeštadienį ir sekmadienį naktinių šviestuvų kūrybinė energija padės Dvyniams tinkamai pailsėti, pakeisti situaciją.

Apskritai savaitė puikiai tinka komandiruotėms, kelionėms. Galite atnaujinti savo garderobą, susitikti su draugais. Svarbiausia neprarasti širdies. Dvyniai linkę perdėti. Daugelis pradės save apgaudinėti, galvos apie neigiamą. Bendravimas su teigiamais žmonėmis pataisys situaciją.

Vėžys

Naujoji savaitė prasidės labai teigiamai. Tai bus puikus laikas verslo pažintims, susitikimams, sandorių sudarymui. Sėkmės bus visiems, ieškantiems kompromisų. Sąžiningumas ir atvirumas Vėžiams suteiks galimybę pasisekti ir užsidirbti papildomą rublį, įtikti priešingos lyties atstovams.

Norėdami greitai surasti sielos draugą, galite naudoti veiksmingus meilės ritualus. Kalbant apie tuos, kurie jau palaiko santykius, tada šie žmonės turėtų skirti daugiau laiko mylimam žmogui. Bendradarbiavimas padės suartėti. Jei kiltų nesutarimų, jie turi būti išspręsti iki rudens pradžios.

Liūtas

Savaitės pradžia šio ženklo atstovams gali būti ne pati maloniausia. Žvaigždės ir planetos bus disonansinės iki trečiadienio. Šiomis dienomis šeimoje yra didelė ginčų ir konfliktų tikimybė. Paprasti ir veiksmingi ritualai gali padėti sumažinti nesutarimų riziką iki minimumo. Nuo ketvirtadienio padėtis pasikeis. Bus galima daugiau laiko praleisti su artimaisiais.

Kalbant apie darbą ir verslą, šią savaitę kažkas nuolat atitrauks Lvovą nuo verslo, sumažins jau dabar žemą produktyvumą. Patartina sutelkti energiją ir nukreipti ją į svarbiausių ir skubiausių užduočių sprendimą. Laikinai sumažės ir Lvovo kūrybiškumas. Geriau dar neskelbkite naujų idėjų, būkite atsargūs.

Mergelė

Virgos prasideda laikotarpis, kai verta įsiklausyti į kitų patarimus. Draugai, šeima ir kolegos gali padėti išspręsti svarbias problemas. Savaitės pradžioje darbe tikimasi kūrybinio nuosmukio ir bendro produktyvumo sumažėjimo. Trečiadienį padėtis pasikeis į gerąją pusę. Likusi savaitė bus tobula naujiems pradžiai.

Dvasinis augimas galimas šią savaitę. Žvaigždės ir planetos nori, kad „Virgos“ į gyvenimą žvelgtų kitaip, taptų išmintingesni. Astrologas pataria „Virgos“ susipažinti su šešiomis paprastomis gyvenimo tiesomis, kurios pavers jas stipresnėmis. Tai padės pamatyti pasaulį iš naujos perspektyvos, geriau suprasti gyvenime vykstančius procesus.

Svarstyklės

Tai puikus laikas darbui, apsipirkimui, naujiems projektams. Baltos konspiracijos dėl pinigų leis Svarstyklėms padidinti pajamas ir optimizuoti išlaidas. Žvaigždės ir planetos padės jums apsipirkti. Bus naudinga pirkti nekilnojamąjį turtą, investuoti į savo pačių plėtrą. Laikotarpiu nuo 17 iki 23 neturėtumėte įsiskolinti, imti paskolų.

Geriau būti šiek tiek atsargesniems bendraujant su draugais ir šeima. Jūs neturėtumėte konfliktuoti ir nuožmiai ginti savo požiūrio. Šią savaitę sėkmei meilėje būtina kantrybė. Visiems ieškantiems žmonėms taip pat reikės šiek tiek iniciatyvos ir šiek tiek pasitikėjimo savimi.

Skorpionas

Žvaigždės ir planetos šią savaitę yra destruktyvios. Jie neigiamai paveiks Skorpionų energiją. Galite sustiprinti biologinį lauką penkiais efektyviais būdais. Turite daugiau ilsėtis, mažiau rizikuoti ir nepakenkti sau. Patartina nesigilinti į kelią. Pėstiesiems taip pat geriau būti atsargiems. Šią savaitę neatidumas gali Skorpionams sumokėti jų sveikatai.

Žvaigždės nori, kad „Scorpios“ atliktų namų ruošos darbus, valytųsi. Finansinėje srityje patartina parodyti tvirtą protą, o ne atsilikti. Nereikia pradėti pokalbių rimtomis temomis su kitais reikšmingais. Verta duoti mylimam žmogui atsipalaiduoti. Bendravimas su šeima ir draugais bus naudingas iki penktadienio. Savaitgaliais geriausia būti vienam.

Šaulys

Šaulys dažnai pasikliauja asmenine patirtimi, nors turi gana galingą intuiciją. Šią savaitę galite saugiai pasitikėti savo vidiniu balsu ir, jei atrodo, kad šeštasis pojūtis susilpnėjo, galite pasitelkti paprastą meditaciją, kad lavintumėte intuiciją. Gali būti, kad šio ženklo žmonės turės priimti sprendimus, nuo kurių priklausys jų ateitis.

Kiekvienas, kuris seniai svajojo pakeisti darbo vietą, turėtų apie tai rimtai pagalvoti. Galbūt pasirodys įdomi idėja arba bus gautas priimtinas pasiūlymas. Tai puikus laikas ieškant savęs, norint įgyti naujų žinių, išmokti kalbų. Dabar svarbiausia daryti tai, kas yra sieloje.

Ožiaragis

Palankiausios šios savaitės dienos Ožiaragiams bus pirmadienis ir antradienis. Visus svarbiausius dalykus šiomis dienomis geriausia išspręsti kuo greičiau. Poilsio metu galite užsiimti šeimos verslu ar valyti, sutvarkyti reikalus. Savaitgalį galite pradėti remontuoti. Geriau nesuklyskite dabar, nes žvaigždės tam nepritaria.

Artėja Ožiaragių gyvenime dideli pokyčiai. Septyni specialūs ženklai parodys, kad jie yra visai šalia. Vieniši šio ženklo atstovai galės rasti meilę, o tie, kurie jau užmezga santykius, galės juos perkelti į naują lygį. Tai puikus laikas meilės prisipažinimams, romantikai ir naujoms pažintims.

Vandenis

Geriau darbo dienas skirti monotoniškiems darbams ir pareigoms. Kuo daugiau Vandeniai šią savaitę tingi, tuo mažiau šansų sulaukti pasisekimo. Staigi meilė padės atitrūkti nuo verslo ir prisijausti prie teigiamos bangos. Vandeniui reikia siekti harmonijos. Nekreipkite dėmesio tik į vieną sritį.

Trečiadienis gali būti laikomas pavojingiausia diena. Šią dieną turite žiūrėti abipusiai ir nerizikuoti. Keturi veiksmingi požiūriai padės jums valdyti savo gyvenimą ir išlikti sėkmės bangoje net šią sunkią dieną. Žvaigždės nori, kad Vandeniai siektų abipusio supratimo su aplinkiniais žmonėmis.

Žuvys

Meilės srityje Žuvims bus labiau pasisekė, nei kitoms. Santykiuose su reikšmingu kitu jie turi sutelkti dėmesį į bendrus reikalus. Savaitgalį geriausia praleisti kartu. Geriau būti arčiau kito reikšmingo nuo pirmadienio iki penktadienio. Žuvys yra vieni romantiškiausių Zodiako ženklų. Verta maksimaliai atskleisti šią savybę.

Darbe galite būti aktyvūs, įsitraukti į naujų idėjų populiarinimą. Žuvų produktyvumas žymiai padidės, todėl jie sugebės atlikti sunkiausias užduotis. Net jei horizonte atsiras naujų problemų, Žuvys galės greitai jas išspręsti.

JUMS TAIP PAT PATIKS