Home Horoskopai Neitikėtinai pasiseks šiems zodiako ženklam net du kartus

Neitikėtinai pasiseks šiems zodiako ženklam net du kartus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Laimingasis Jupiteris rugsėjį bus aktyvus tris kartus. Du kartus keli Zodiako ženklai pasakys sėkmę, o vieną kartą geriau atsisakyti geros kloties. Taip bus. Rugsėjo 9-10 dienomis veiks Saulės ir Jupiterių trišakis. Tai simbolizuoja individualių pastangų sėkmę, pripažinimą, šlovę ir garbę. Visuomenė, kuriai atstovauja geriausi, gerbiami atstovai, palaikys žmogų, kai jis parodys save, darys ką nors reikšmingo, deklaruoja savo I. Jei gimimo horoskope turite tokį aspektą, tuomet esate optimistas, mylimas ir vertinamas visuomenės. Nuo gimimo turite aukštą socialinę padėtį arba ją pasieksite per savo gyvenimą. Ir svarbiausia, kad tau dažnai pasisekė.

LABAI 2020 M. RUGSĖJO 9–10 d. SAULĖ SU JUPITERIU LENTĖMS, Mergelėms IR Ožiaragiams suteiks gerą laimę.

Liūtai

Versle, kuris žada pajamas, turite parodyti savo „saulėtąją“ – kūrybingą, lyderiaujančią, dosnią – prigimtį. Tada jiems ateis finansinė sėkmė: laimėjimas, prizas, atlygis.

Mergelė

Atsivers naujos savirealizacijos galimybės. Jie galės padaryti tai, apie ką visada svajojo. Jų sugebėjimai bus labai paklausūs ir gaus vertą atlygį.

Ožiaragis

Būtina dalyvauti šviesiose, kūrybinėse situacijose, dalykuose, kurie sulaukia visų dėmesio. Jų sėkmės vietos yra atostogos, pramoginiai renginiai, vietos, kur žmonės ilsisi ir ilsisi. Jų socialinis autoritetas išaugs rugsėjo 9 ir 10 dienomis. Jie sulauks pripažinimo. Jiems labai pasiseks.

Rugsėjo 25 d. Mėnulio sujungimas su Jupiteriu padidins žmonių pasitikėjimą savimi ir sėkmę. Jie bus optimistiškai nusiteikę prieš naujus pradus. Jiems pasiseks namų ruošoje, nekilnojamojo turto reikaluose, šeimos santykiuose. Jie gali tikėtis verslo sėkmės per moterį ar sėkmės bet kurioje gyvenimo srityje, tačiau tokiu atveju sėkmė tikrai ateis per pagyvenusią, verslią moterį, galbūt pareigūną. Jei jūsų gimimo horoskope yra Mėnulio ir Jupiterio jungtis, tikriausiai turite didelę sėkmingą šeimą ar daug nekilnojamojo turto. Jums pasisekė kasdieniuose reikaluose.

IR RUGSĖJO 25 d. SĖKMINGAI ATSIŽVELGIANT Į GAMTINIO ŽEMĖLAPIO ASPEKTUS, VĖŽIAI

Vėžys turės plačią veiksmų sritį tais klausimais, kurie yra susiję su verslo ir asmeniniais santykiais. Šiandien jie gali sudaryti „šimtmečio sandorį“, pradėti pažinti bet kurį asmenį, sėkmingai tuoktis, paversti verslo partnerystę kur nori. Ožiaragiai taps garsiais ir populiariais. Jiems pasiseks viešuose reikaluose. Jie gali įrodyti, kad yra puikūs politikai, visuomenės veikėjai, dėstytojai, aktoriai. Jiems pasiseks namų ir šeimos gyvenime. O dabar apie dieną, kai su sėkme reikia elgtis atsargiai, o gal net visiškai atsisakyti.

1 7 RUGSĖJIS BŪS JUPITERIO IR GYVŪNUMO aikštė.

Jis suvilios, įkvėps melagingų vilčių ir optimizmo. Žmonės daug žada, bet nieko neįvykdys. „Likimo dovanos“ jums pasirodys netikros ar netinkamos.

Visų pirma tai liečia Dvynius, Mergelės, Svarstyklės ir Ožiaragius. Šiandien jiems nereikia tikėti dosniais pažadais, grožėtis pažįstamais su „reikalingais“ ir „naudingais“ žmonėmis, nusipirkti meistriškumo kursus, užsiregistruoti į kursus, pasitikėti „pelningomis“ naujienomis, įsigyti kuponus ir bilietus. Dvyniai ir Mergelė turi protingai įvertinti savo sugebėjimus ir nesiekti daugiau, nei gali patraukti. Mergelėje problema gali paveikti materialų gyvenimą. Dvyniai turi žinoti pramogų dydį. Librai geriau kalbėti mažiau. Nekalbėk, neperskaityk, nebendrauk su žiniasklaida. Ožiaragiai turi vengti kelionių ir pažinčių, nekreipti dėmesio į tai, kas jiems liepiama.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: