Home Testai Pasirinkite puokštę asters ir perskaitykite savaitės pranešimą

Pasirinkite puokštę asters ir perskaitykite savaitės pranešimą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Iš senovės graikų kalbos išversti asters reiškia „žvaigždės“.

Tai graži gėlė, kurioje derinamas švelnumas ir paslaptinga melancholija. Kai pažvelgi į jį, esi apimtas mąstymo.

„Aster“ gėlių kalba reiškia: kantrybę, rafinuotumą ir norą pakeisti įvykius, kai kurie apgailestauja, kad viskas nutiko taip ir ne kitaip.

Puokštė 1

Nesėkmė jūsų kelyje jus tik užgrūdino. Dabar gyvenimas pakilo į kalną. Apytikslė teigiamų emocijų gausa ir sėkmė gali svaiginti. Įvykiai, kurie gali įvykti, gali pakeisti jūsų gyvenimą amžiams. Priimkite teisingus sprendimus, nes sąstingis ir augimas nėra tinkami kartu.

Niekada nepasiduokite slaptajam ginklui, kuris kovos su visais sunkiais laikais darbe. Apsaugok save su jais, ir tau viskas bus gerai.

Sunkūs laikai, kai teko susidurti su kitais reikšmingais, dabar yra praeitis. Jūs laikotės kartu, įveikdami visas problemas, ir tai sustiprina jūsų ryšį.

Nepaisant to, koks tu turtingas, būk pasiruošęs už tai, kad jei tau gyvenime iškyla sunkumų, tu žinai, kaip išgyventi.

Puokštė 2

Jūs turite savo požiūrį į dalykus. Neklausykite kitų ir pasitikėkite savo intuicija. Būkite tikri, kad elgiatės teisingai. Taip jūs nustatote savo sėkmę.

Tapkite spindinčia savo šeimos žvaigžde, pradėdami naują karjerą, kuri pagerins jūsų šeimą. Parodykite jiems, kad esate pajėgus daugiau. Tave lepina.

Nekeisk savęs. Jei negalite būti savimi, tada greitai pavargsite apsimesti ir liksite nepatenkinti. Laukite žmogaus, kuris jus myli ir priims jus už tai, kas esate.

Esate universalus žmogus. Jei esate aistringas sportas, menas ar muzika, tuomet pats laikas investuoti į daiktų, susijusių su šiomis sritimis, pirkimą. Įsigiję naujų dalykų padėsite išlaisvinti savo talentą.

Puokštė 3

Nelaukite, kol viskas pagerės, nes jūsų gyvenimas neturėtų nieko priklausyti. Eikite pasivaikščioti šį vakarą, suplanuokite savo kelionę, darykite viską, ką norite, kad padarytumėte laimingą.

Jei norite gauti paaukštinimą darbe, nelaukite, kol kas nors pasiūlys ar pateiks jums galimybę. Pasitarkite su savo viršininku, ką dar galite padaryti, kad pagerintumėte savo karjerą.

Jūs tikite, kad meilė suteikia kitam žmogui absoliučią kontrolę jūsų ir jūsų gyvenimo atžvilgiu. Meilė nėra kalėjimas, o jūsų partneris yra lygus šiuose santykiuose. Neduokite jam tokio jūsų turto.

Tai iš tikrųjų paprasta. Išleisk pinigus, kiek nori. Šiek tiek apsipirkite.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama