Home Naujienos 4 priežastys, kodėl vyrai nenori mylėtis su moterimis, vyresnėmis nei 40 metų

4 priežastys, kodėl vyrai nenori mylėtis su moterimis, vyresnėmis nei 40 metų

by admin
14768 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Nieko naujo, kad vyrai, kurie pasiekė tam tikrą amžiaus ribą, vyrų praktiškai nelaiko potencialiais gyvenimo palydovais. Ir šis reiškinys turi savo visiškai objektyvias priežastis.

Tačiau pernelyg dažnai šia tema tenka susidurti su labai įdomiais argumentais, kuriems pasiduoda kai kurie stipriosios žmonijos pusės atstovai, kurie nevalingai pradeda traukti akį.

Štai keletas minčių, kurios sudaro klaidingą požiūrį į vyresnes moteris.

Ji negims! Pirma, moteris gali atsisakyti pagimdyti vaikus bet kokio amžiaus ir dėl įvairių priežasčių. Ponai turėtų suprasti vieną paprastą tiesą: gamta sukūrė labai protingą dauginimosi mechanizmą. Jis turi daug psichologinių niuansų. Ir svarbiausia, kad moteris retai atsisako turėti vaikų, jei šalia yra patikimas vyras, kuris gali tinkamai pasirūpinti šeima.

Šios jaunos poros retai susimąsto, ką galėtų suteikti savo atžalai. O po 40 metų moteris puikiai žino, kad užauginti palikuonis reikalauja milžiniškų dvasinių ir finansinių investicijų. Ir jei ji susitiks su psichologiškai subrendusiu džentelmenu, pasirengusiu prisiimti atsakomybę už šeimą, tada greičiausiai ji neatsisakys jo gimdyti.

Beje, yra atvejų, kai ponios vėl patiria motinystės laimę sulaukusios 40, 50 ir net 60 metų.

Ji pervertino reikalavimus. O kaip! Ne, būna, kad yra ponių, turinčių antgamtinių norų. Bet tai yra taip retai! Subrendusi moteris vargu ar pareikalaus įsigyti kabrioleto iš neturtingo studento. Ir rimtai, turėdama padorų bagažą už pečių ir gyvenimo patirtį, subrendusi panele jau turi aiškų supratimą, ką gali duoti santykiuose, ir nori gauti iš partnerio.

Ir jei vyrui jo savarankiškumas ir finansinė nepriklausomybė yra perdėti reikalavimai, tada jam geriau būtų atkreipti dėmesį į jaunas moteris. Nors šiuo atveju nėra garantijos, kad jauna ponia nenorės to paties, kaip subrendusi moteris. Tačiau nenusiminkite, nes prie kiekvieno gaminio tikrai bus prekybininkas.

Ji taps antra mama. O taip yra? Ar nejaugi visos moterys, vyresnės nei 40 metų, miega ir mato, kaip jos pradės rūpintis pertekliniu kolega? Ne, yra kai kurių ponių, kurios nevalgo duonos, tiesiog leisk auklėti „jaunystę“. Bet ši savybė nepriklauso nuo amžiaus.

Moters elgesys atspindi vyro požiūrį į ją. Ir jei netoliese yra individas, kuris nenori prisiimti atsakomybės net už savo gyvenimą ir nuolat tikisi, kad visas jo problemas kažkas išspręs, tada ponia neturi kito pasirinkimo, kaip tik skaityti, skaityti ir liepti. Išvada akivaizdi – psichologiškai subrendęs vyras niekada neturės „antrosios motinos“.

Padori 40 metų moteris negali būti laisva! Ir belieka tik gąsdinti tokiais teiginiais. Šiuo metu ponios turi daugiau laisvės ir visai nesistengia susituokti bet kokia kaina. Ir jei moteris po 40 metų nėra vedusi, tai dar nereiškia, kad ji turi krūvą trūkumų. Galite būti nepakeliamas žmogus net būdamas 20-ies.

Ir bėgant metams ateina supratimas apie tikrąsias vertybes, tarp kurių asmeninė laisvė nėra paskutinė. Ir meilė neatsiranda pirmąjį paspaudimą. Be to, kaip minėta anksčiau, subrendusi panele jau puikiai supranta, ko nori išbristi iš gyvenimo, ir nebeskuba su pasirinkimu.

Deja, panašių kliedesių galima rasti tarp daugelio stipriosios žmonijos pusės atstovų. Geros žinios yra tai, kad vis dar yra daugiau ponų, kuriems išrinktojo amžius neturi jokios reikšmės, nes renkantis jie vadovaujasi tokiais dalykais kaip išmintis, patirtis ir meilė.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama