Home Horoskopai Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2020 m. Rugpjūčio 24 iki 30 dienos

Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2020 m. Rugpjūčio 24 iki 30 dienos

by admin
4997 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pavelas Globa kalbėjo apie tai, kaip vasaros pabaigoje pasiekti gerovę ir laimę visiems Zodiako ženklams. Tiksli rugpjūčio 24–30 savaičių prognozė padės suprasti, kaip pasiekti savo tikslus su minimaliomis pastangomis.

Apskritai mūsų laukia labai įdomi ir, svarbiausia, produktyvi savaitė. Pagrindinis bet kurio žmogaus patarimas dabar neskubėti daryti išvadų ir nekovoti iki galo.

Avinas

Avinas savaitę turėtų pradėti nuo valymo – reikia atsikratyti seno, kad pritrauktum į gyvenimą ką nors naujo. Astrologas pataria nebijoti atsiriboti nuo dalykų, kurie nebereikalingi arba paprasčiausiai neveikia, yra sulūžę, nėra aktualūs. Anksčiau audituoti ir sutvarkyti namą. Lengvesnė bus nepalankiausia savaitės diena – rugpjūčio 28 d.

Kalbant apie galios dienas, jas galima laikyti 26, 27 ir 30 dienomis. Šiomis dienomis Avinas turės didelę sėkmę visose srityse. Gali būti, kad šią savaitę priešai ir nesąžiningi žmonės pradės skleisti melagingą informaciją. Pavelas Globa pataria nekreipti į tai dėmesio. Turite sutelkti dėmesį į ką nors malonaus, negalvodami apie gandus ir apkalbas.

Jautis

Jūsų sėkmei trukdo kelios savybės. Rugpjūčio 24 d., Nepalankiausią savaitės dieną, šios savybės gali kiek pablogėti. Taip pat savaitės pradžioje gali kilti konfliktų su kitais – taip pat ir su artimaisiais bei antrąja puse. Turite būti kantrūs ir neatsakyti neigiamai į neigiamą.

Rugpjūčio 28 ir 29 dienomis žvaigždės bus kuo kūrybingesnės. Šiuo metu Jautis gali būti užpultas kūrybinio impulso, noro pakeisti situaciją. Savaitės pabaigoje bus naudinga būti lauke, vykti į keliones ir brangiai nusipirkti. Svarbiausia, kad būtų laiko viską padaryti iki sekmadienio. 30-tą geriau skirti vienatvei ir atsipalaidavimui.

Dvyniai

Dvyniai pradeda laiką, kuris puikiai tinka pasimatymams, naujų santykių užmezgimui, susitaikymui su mylimu žmogumi. Norėdami kompensuoti nesėkmę, galite naudoti meilės ritualus . Taip pat naudinga vilkėti raudonos ir baltos spalvos drabužius. Astrologas pataria Dvyniams skirti šiek tiek laiko tėvams ir kitiems artimiesiems.

Savaitė yra ideali deryboms ir sutarčių sudarymui darbe, versle. Tik 26-ą dieną verta būti šiek tiek atsargesniems, nes žvaigždės bus disonijoje su planetomis. Tai idealus laikotarpis darbui, ramiam ir išmatuotam darbui. Patartina dabar nedaryti per daug darbo, ypač savaitės pabaigoje. Verslo kelionės bus naudingos.

Vėžys

Vėžys turi atsikratyti negatyvo, kad pritrauktų gerovę. Čia jiems padės kryžkelių magija, taip pat poilsis, pramogos ir bendravimas su šviesiais ir įdomiais žmonėmis. Nuo pat savaitės pradžios žvaigždės bus kūrybingos, todėl sėkmė šypsosis Vėžiui. Nepalankiausia savaitės diena bus penktadienis. Darbe visus pagrindinius dalykus geriausia baigti ketvirtadienį.

Savaitės pabaigoje Pavelas Globa pataria Vėžiams atsidėti namų ruošos darbams. Jei turite sunkiai dirbti ir spręsti svarbius projektus, patartina dar kartą patikrinti gautą informaciją. Turėtumėte vengti būti šalia tų, kurie verčia jus laikytis tam tikrų specialių taisyklių ir nustatyti apribojimus. Bendravimas

turėtų būti lengvas ir malonus.

Liūtas

Rugpjūčio 26 ir 27 d. Yra šios savaitės galios dienos, tačiau net ir šiomis dienomis verta atsikratyti kai kurių dalykų, kurie blokuoja kelią į laimę. Ši savaitė yra išsivadavimo laikas, laikas ieškoti motyvacijos, ištaisyti ankstesnes meilės, verslo, darbo klaidas. Astrologė taip pat pažymi, kad apskritai ši savaitė yra puiki padėti kitiems.

Tai yra tada, kai dedamos pastangos yra proporcingos išmetimui. Darbe sunkus darbas, atsakingumas ir savarankiškumas padės padidinti pajamas ir pasiekti ambicingus tikslus. Tai puikus laikas tobulėti, įgyti įgūdžių ir džiaugtis patirtimi. Pavelas Globa pataria Leo nesėdėti nenaudojamas, o judėti pirmyn – svajoti.

Mergelė

„Mergelėm“ savaitės pradžia ir pabaiga bus teigiama. Pirmadienį astrologas Mergelėms pataria namuose sukurti palankią atmosferą. Tai bus ypač naudinga tiems, kurie dirba per savo gimtąsias sienas. Sutrikę ir apsupti nereikalingų daiktų, galite prarasti įkvėpimą. Kiekvienas, dirbantis komandoje, turėtų laikytis savo idėjų. Valdžia jų nepatvirtins.

Staigus neigiamas antplūdis numatomas rugpjūčio 26 d. Šią dieną reikia ramiai reaguoti į viską, kas vyksta. Apskritai savaitė puikiai tinka atostogoms, verslo kelionėms ir peizažo pokyčiams. Taip pat bus naudinga įsitraukti į kūrybą, ieškoti naujų pomėgių. Dabar visos durys atidarytos „Mergelėms“. Jums tiesiog reikia pasirinkti, kurį įvesti.

Svarstyklės

Svarstyklės prasideda tuo metu, kai negalite laikytis taisyklių. Turite sukurti kažką naujo, tačiau tam jūs turite visiškai atsiduoti kūrybiniam procesui. Rugpjūčio 26, 27 ir 30 dienomis sėkmė bus šalia Svarstyklių, nuolat padės pagerinti jų gyvenimą visais aspektais. Šiomis dienomis taip pat sustiprės intuicija, kuri padės Svarstyklėms priimti svarbius sprendimus.

Laikydamiesi sėkmės energetikos įstatymų, galėsite pritraukti sėkmės ir pinigų. Stiprūs ginčai su artimaisiais, sielos draugu ir draugais šią savaitę gali patamsėti. Kad taip neatsitiktų, geriau dar nekritikuoti šių žmonių. Turime suteikti jiems daugiau laisvės. Astrologas rekomenduoja ginčytis kuo mažiau, sutvarkyti santykius.

Skorpionas

Skorpionams reikėtų saugotis neigiamos energijos pliūpsnių, ypač nepalankiausia savaitės dieną – rugpjūčio 30 d. Šią dieną žvaigždės gali išnešti į paviršių visas Skorpiono personažo tamsiąsias puses. Šią dieną geriau išsilaisvinti iš kai kurių problemų sprendimo ir ryšių su žmonėmis.

Likusią savaitės dalį, o ypač rugpjūčio 28 ir 29 dienomis, turite sunkiai dirbti. Dabar yra laikas, kai galite šturmuoti naujas viršūnes ar išeiti iš skolų skylių. Skorpionų meilės srityje laukia didžiulė sėkmė. Vasaros pabaigoje šie žmonės galės rasti sielos draugą. Visiems, kurie jau yra santykiai, bus naudinga padaryti dovanų antrajai pusei, romantiškai praleisti laiką.

Šaulys

Rugpjūčio 24–26 d. Žvaigždžių energija kris, bet tada Strelcovas tikisi staigaus teigiamo augimo. Naktinių šviestuvų kūrybinė galia išaugs iki 30-osios, kai ji pasieks savo maksimumą. Šią savaitę astrologas Šauliui pataria palaikyti kolegas ir artimuosius, tačiau sudėtingose ​​situacijose nebijokite paprašyti jų abipusių paslaugų.

Savaitės pabaigoje pravers šiuolaikinės ateities gamos, dvasinės paieškos. Vienišam Šauliui dabar pasiseks. Šie žmonės galės rasti sielos draugą, užmegzti naujus santykius. Jūs neturėtumėte visiškai leistis į meilus nuotykius, nes darbas reikalauja dėmesio. Pavelas Globa pataria nereaguoti į negatyvą nemaloniems žmonėms.

Ožiaragis

Ožiaragiai pradeda periodą, kai verta vengti bendravimo su pavydžiais Zodiako ženklais. Tai ypač aktualu nepalankiomis dienomis, tokiomis kaip, pavyzdžiui, rugpjūčio 28 d. Santykiai su antrąja puse bus labai sėkmingi. Svarbiausia nesėdėti per keturias sienas. Galite vykti į keliones, užsiimti bendru verslu, apsipirkti.

Savaitės pradžia Ožiaragiams yra labai geras laikas. Šiuo metu galite eiti į pokalbius, ieškoti darbo, pomėgių. Taip pat naudinga pradėti remontą, namų tvarkymą, judėjimą. Tai labai tinka darbui. Ožiaragius aplankys ypatingas entuziazmas ir motyvacija. Nieko nėra neįmanoma – yra tik dalykų, kurie užtrunka ilgiau.

Vandenis

Vairuotojai dabar neturi dvejoti. Reikia veikti. „Feng Shui“ patarimai kiekvienai dienai padės pritraukti meilę, sėkmę ir pinigus. Gali būti, kad žvaigždės ir planetos Vandeniui išmes daug naujų problemų, todėl neturėtumėte sėdėti ant kelnių ir laukti oro prie jūros. Savaitės pradžia bus ypač sunki, nes žvaigždės ir planetos bus disonanse.

Savaitės viduryje šio ženklo žmonių produktyvumas daug kartų augs. Mes neturime pamiršti apie santykius su partneriu, apie šeimą ir artimuosius. Jei imsitės galvos dėl darbo, meilė ir draugystė gali tekėti ir pereiti prie vieno. Tai puikus laikas palaikyti aplinkinius.

Žuvys

Finansinė Žuvų gyvenimo sritis taps pagrindine. Tai reiškia, kad turėsite kuo dažniau atsiduoti verslui. Piniginiai ženklai taip pat gali turėti teigiamą poveikį gerovei. Šią savaitę visiems, kurie užsiima technologijomis, užsiima darbu su skaičiais, bus labai pasisekę. Pirkinius geriau atidėti laikinai. Dabar nėra pats geriausias laikas apsipirkti.

Apskritai tai bus labai palanki savaitė, turinti net keturias dienas: rugpjūčio 24, 25, 28 ir 29 dienomis. Nepaisant to, geriausia vengti ginčų ir beprasmių pastabų. Taip pat astrologas pataria Žuvims nepasakoti apie savo paslaptis, planus ir ambicijas nepažįstamiems žmonėms. Tai gali sukelti problemų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama