Home Naujienos Rugpjūčio 25 d. – Venera, priešinasi Jupiteriui, žino, kaip priversti mus džiaugtis gyvenimu

Rugpjūčio 25 d. – Venera, priešinasi Jupiteriui, žino, kaip priversti mus džiaugtis gyvenimu

by admin
699 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Rugpjūčio 25 d. Venera, meilės globėja, formuoja tikslią vietą Jupiteriui – didžiausiai saulės sistemos planetai. Atmosfera palanki meilei, linksmybėms, pramogoms. Todėl, jei turite laisvo laiko ir pinigų kortelėje, mėgaukitės gyvenimo džiaugsmais!

Savidisciplina ir motyvacija dirbti gali būti kritiški, kai jūs išeinate iš šios įtakos. Jei metus sunkiai dirbote ir tai sutapo su planuojamomis atostogomis, tai tiesiog puiku! Atsipalaiduokite ir palepinkite save kokybišku savo proto ir kūno poilsiu. Turėsite puikų laisvalaikį su šeima ir draugais, o vieniši žmonės turės galimybę sutikti naujų įdomių kandidatų už savo rankos ir širdies.

Tačiau jei šis laikotarpis ateina svarbių seminarų, testų ar kreipimosi dėl naujo darbo metu, turėsite naudoti visą savo vidinės motyvacijos arsenalą, kad viską padarytumėte laiku ir aukštu lygiu. Tikimybė išsiblaškyti ir prarasti svarbią detalę yra didžiulė, kiti žmonės gali suvokti jūsų elgesį kaip nepagarbų ir neatsakingą.

Būsite labiau mylintys ir žaismingi nei įprastai, o tai labai atgaivins jūsų meilės ryšius, draugystę ir visokias pramogas. Jei šiuo metu neturite partnerio, būkite atsargūs ir per daug nemažinkite savo standartų, kad sulauktumėte dėmesio ir komplimentų. Taip pat naudinga nepersistengti su maistu, alkoholiu ir fiziniu intymumu su nepažįstamais žmonėmis.

Neptūnas taip pat palaikys šio tranzito energiją, kiekviename iš jų padidins meilės, atsipalaidavimo ir vaizduotės troškimą. Tai sukuria harmoningą trigono su Venera aspektą ir pasineša mus į gilius pasąmonės vandenis. Be to, kad svajojate apie idealų pasaulį ar apie savo svajonių žmogų, naudokite šią palankią dangiškąją konfigūraciją, kad galėtumėte kurti, plėtoti savo meninius talentus.

Taip pat pajusime norą padėti kitiems žmonėms, ypač esantiems nepalankioje padėtyje. Nedvejodami, noriai dalyvaukite įvairiose labdaringose ​​iniciatyvose. Jausitės kaip naudingi visuomenės nariai, patenkinti žmonės, o džiaugsmas tų, kuriems padedate, akyse bus didžiausias atpildas.

Neatmetama galimybė, kad protestai skirtingose ​​šalyse dar labiau išaugs ir pagaliau bus galima įvykdyti jų reikalavimus. Agresija ir stiprybė nėra šių dienų sėkmės raktai, todėl maloniai ir atsargiai kreipkitės į kiekvieną asmenį ir kiekvieną jūsų kasdienio gyvenimo detalę. Laisvu laiku žiūrėkite filmą, apsilankykite pas draugą, kuris pastaruoju metu nesijaučia labai gerai ir kuriam reikia sustiprinti kovos dvasią.

Iki mėnesio pabaigos Venera priešinsis paslaptingajam ir įtartinajam Plutonui, o mūsų meilės gyvenimas bus kruopščiai išbandytas. Neatmetama pavydo scenų, bandymų manipuliuoti. Neįdomūs veiksmai ir nuotaikos trikdys šeimos idilę. Vieniši žmonės turėtų būti ypač atsargūs su nepažįstamais žmonėmis, kad nebūtų susieti su kokia nors nusikalstama asmenybe.

Geriausias būdas susitvarkyti su pavojingu pavaldinio ir viršininko žaidimu meilės santykiuose – bandyti suprasti, iš kur jis kyla. Būkite sąžiningas ir atviras su savo partneriu ir pasidalykite tuo, kas juos neramina dėl jų veiksmų – tai yra naudingiau, nei sukelti pyktį į save ir tada pasąmoningai primesti bet kurios situacijos, kurioje jūs abu esate, kontrolę.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama