Home Naujienos 5 dalykų, kuriuos reikia atsisakyti 2020 m. Rugsėjo mėn., Kad būtum laimingesnis

5 dalykų, kuriuos reikia atsisakyti 2020 m. Rugsėjo mėn., Kad būtum laimingesnis

by admin
8176 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Rugsėjį nesunku prislėgti ir patekti į rudens melancholiją. Todėl reikia palaikyti gerą formą. Geriausias sprendimas šioje situacijoje yra atsisakyti 5 dalykų, kurie blokuoja kelią į laimę.

Mes visi norime gyventi laimingą gyvenimą. Bet kaip ir pagal prasmingumo dėsnį, visada yra dalykų, kurie gadina ir apsunkina gyvenimą. Tuo tarpu jau įrodyta, kad didžiąją dalį problemų mes susikuriame patys, o laimės užtenka tiesiog nustoti gyventi pagal seną schemą. Redaktoriai sudarė sąrašą to, ko reikėtų ryžtingai atsisakyti 2020 m. Rugsėjį, kad eitumėte teisinga linkme į laimę.

1. Nugalėjimo baimė. Rugsėjis astrologiniu požiūriu yra labai užimtas mėnuo. Tai bus svarbus savęs tobulėjimo laikotarpis, kuomet turėtumėte sutelkti dėmesį į savo asmenybę, savo tikslus ir tai, kas daro jus pačius. Palankus laikas nustatyti naujus tikslus ir pradėti juos įgyvendinti. Bet viską gali sugadinti baimė pralaimėti ir praeities neigiami išgyvenimai, dėl kurių mes dažnai draudžiame sau laimingai gyventi, keliame drąsius tikslus, susitinkame su naujais žmonėmis ir darome ką nors neįprasto. Neatimkite sau malonumo gyventi taip, kaip norite. Atminkite, kad kiekviena klaida gali būti ištaisyta, todėl suklydus nėra gėda ir visai nėra baisu.

2. Praeities nuoskaudos. Merkurijus (ryšių planeta) didžiąją mėnesio dalį praleis Svarstyklių žvaigždyne. Remiantis 2020 m. Rugsėjo mėn. Horoskopu, tai bus puiki akimirka pagerinti santykius su kitais. Galėsite įveikti skirtumus ir lengvai atsikratyti praeities nuoskaudų. Rugsėjį ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas artimiems žmonėms. Žinoma, bet kas gali įskaudinti. Tačiau kas žino, kaip pamiršti įžeidimus ir nuoširdžiai atleisti, yra daug laimingesnis už tą, kurį užvaldo negatyvas, kuris griauna iš vidaus. Rugsėjį vadovaukitės krikščionišku atleidimo principu – tikrai pastebėsite, koks lengvesnis ir malonesnis gyvenimas taps.

3. Per didelis pasitikėjimas savimi. Ši kokybė būdinga daugeliui. Tikėjimas savimi ir galimybė savarankiškai išspręsti problemas yra, žinoma, pagirtina, tačiau kartais žmonės eina toliau, linkę į per didelį ir nepateisinamą pasitikėjimą savo galimybėmis bei amžiną laimę. Tai yra daugelio problemų ir nesugebėjimo prisitaikyti visuomenėje priežastis. Jūs neturėtumėte per daug prisiimti ir atsisakyti padėti artimiesiems, ypač jei jie nuoširdžiai nori jums padėti.

4. Drovumas. Geriau pradėti naują gyvenimą su nauju požiūriu į sėkmę. Pirmasis iš jų skamba taip: „Jūs neturite gėdytis savęs ir savo savybių“. Reikėtų suprasti, kad tai sukelia vidinį konfliktą, kuris savo ruožtu išprovokuoja gimti kompleksus ir baimes. Darbas su savimi padės atsikratyti drovumo, o jūs iškart pasijusite laimingesni ir laisvesni.

5. Stresas. Pernelyg dažnai mes matome tikrovę. Tai veda į ilgus ir destruktyvius priežasties ir pasekmės apmąstymus, savirefleksiją, savęs prisipažinimą. Toks įprotis gali žiauriai pajuokauti rugsėjį: sumenkinti savivertę ir atimti laimingus pokyčius. Labai svarbu rasti būdą, kaip atsikratyti streso ir negatyvo. Nebėra žmogaus, kurio neapleistų neigiamos mintys ir problemos. Stresinės situacijos nutinka visiems, bet ne visi žino, kaip į jas teisingai reaguoti. Neignoruokite savo jausmų, nes tai nepadės išvengti streso. Būtina ramiai ir atsargiai viską apgalvoti: surasti problemos esmę ir kelią į sprendimą. Jūs turite mokėti aptarti savo sunkumus su aplinkiniais žmonėmis, prabilti, išlaisvinti emocijas ir išvalyti mintis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama