Home Testai Pasirinkite paveikslėlyje gėlių puokštę ir sužinokite, kokia esate moteris

Pasirinkite paveikslėlyje gėlių puokštę ir sužinokite, kokia esate moteris

by admin
15831 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pažvelkite į aukščiau pateiktą paveikslėlį ir išsirinkite labiausiai patinkančią puokštę. Tas, kurį labiausiai norėtumėte gauti dovanų ar dovanų. Jūsų pasirinkimas parodys, kokia esate moteris.

Puokštė Nr. 1

Esate nepaprastai moteriška ir visur, kur pasirodote, atkreipiate dėmesį į save ir dažnai tampate apkalbų objektu. Nedaugelis gali abejingai praeiti pro šalį, vyrai tavimi žavisi, o moterys dažnai tavęs pavydi.

Giliai širdyje esate įsitikinęs žmogus, bet toli gražu ne per didelis pasitikėjimas savimi. Jūs nesijaudinate dėl kitų žmonių pagyrų, nebijote kritikos ir žinote savo vertę. Turite nedidelį draugų ratą ir einate į savo svajonę, nekreipdami dėmesio į likusius.

Sunku įgyti jūsų pasitikėjimą, bet jei kam nors pasiseka, galite padaryti viską dėl jų. Bet tas, kuris tave apgauna, netenka neatšaukiamai. Jūs esate tas žmogus, kuris neatleidžia ir nesuteikia antro šanso.

Puokštė Nr 2

Jūs esate labai romantiška ir švelni. Žmonės jus vadina miela ir žavinga. Tave myli ir moterys, ir vyrai. Jie visi nori draugauti su jumis ir mylėti jūsų kompaniją. Tavyje yra kažkas, kas priverčia kitus jaustis gerai.

Tačiau už šio patrauklaus apvalkalo yra stipri moteris, kuri žino, ko nori, ir atkakliai to siekia. Dovaną galite išmintingai panaudoti norimiems tikslams pasiekti. Atrodote nekalta būtybė, bet iš tikrųjų esate stiprus priešininkas.

Puokštė Nr. 3

Jūs turite daug dorybių. Jūs esate sąžiningas, nuoširdus ir nuolankus. Jūs mokate palaikyti kitus ir rūpintis savo draugais bei šeima. Atrodai puikus kandidatas į draugo, žmonos ar motinos vaidmenį.

Jūs vertinate šeimos vertybes. Jūs klestėsite su žmogumi, kuris jus vertina ir gali jumis pasirūpinti.

Tokios moterys kaip jūs, visą gyvenimą lieka ištikimos savo pirmajai meilei, kuri yra labai graži ir romantiška, tačiau ne visada jas džiugina. Kartais verta laukti ieškomo žmogaus arba rizikuoti nutraukti nelaimingus santykius.

Puokštė Nr. 4

Turite daug teigiamos energijos ir užkrėtėte kitus optimizmu, o jūsų juokas gali nuginkluoti bet ką ir sušildyti net šalčiausią širdį.

Per minutę turite milijardą idėjų ir mielai jas įgyvendinate. Žmonės apibūdina jus kaip pašėlusį ir pašėlusį. Daugelis žmonių tave myli.

Tačiau problema ta, kad norite su jais draugauti, o jie slapta tikisi daugiau. Daugelis žmonių dažnai jus įsimyli, nes jūs sujungiate gražios moters ir gero draugo bruožus.

Puokštė Nr. 5

Esate graži moteris tiek išorėje, tiek viduje. Jūs teikiate didelę reikšmę savo išvaizdai, tačiau nepamirškite savo charakterio. Niekada neteisi kitų žmonių ir su visais elgiesi su derama pagarba.

Jūs turite unikalią intuiciją, kuri leidžia jums iššifruoti kitus per kelias akimirkas. Gamta apdovanojo jus išskirtine atjauta, intuicija ir šeštuoju jausmu.

Draugai dažnai vadina jus asmeniniu patarėju. Jie tavimi pasitiki, noriai pripažįsta problemas ir ateina patarimo. Vyrai taip pat labai jums patinka.

Puokštė Nr. 6

Jūs priklausote moterims, kurios kupinos prieštaravimų. Jūs esate šalta ir tolima, tačiau savyje turite ir ugnį. Jūs esate nepastovus ir nenuspėjamas. Tave sunku suprasti ir prisijaukinti.

Jūs traukiate vyrus ir žavite savo asmenybe, bet tuo pačiu ir gąsdinate. Kai kam pavyks užkariauti jūsų širdį, būsite jam ištikimas visą gyvenimą ir būsite pasirengęs kartu su juo eiti per ugnies, vandens ir vario vamzdžius.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama