Home Horoskopai Pavelo Globos savaitės horoskopas nuo rugsėjo 21 iki rugsėjo 27 dienos

Pavelo Globos savaitės horoskopas nuo rugsėjo 21 iki rugsėjo 27 dienos

by admin
5978 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Horoskopas iš „Pavelas Globos“ padės jums gyventi šią savaitę, suteikiant maksimalią naudą sau ir savo artimiesiems. Stenkitės nenusiminti ir vadovaukitės paprastomis rekomendacijomis, kad nenusimestumėte.

Kaip žinote, kiekvienas iš Ženklų turi savo ydas ir silpnybes. Kai kurie iš jų gali pasirodyti šią savaitę.

Avinas

Avinai turi nemalonius įpročius ir nemalonūs įpročiai gali pradėti duoti stipiną į ratus nuo 24 dienos. Šią dieną žvaigždės pradės disonansą su planetomis. Tai išprovokuos neigiamų emocijų augimą, naujų atsiradimą ir senų blogų įpročių paūmėjimą. Šeimos gyvenime gali prasidėti daugybė konfliktų ir ginčų dėl pinigų ir darbo. Geriau atidėti apsipirkimą vėlesniam laikui.

Astrologas pastebi, kad ir antroje savaitės pusėje verta priimti tik pagrįstus sprendimus. Avino intuicija labai susilpnės. Bus labai sunku prisitaikyti prie pokyčių darbe ir versle, todėl geriau dalykų neskubinti. Jūs taip pat turite valgyti teisingai ir kuo mažiau jaudintis dėl smulkmenų.

Jautis

Tai bus svarbi savaitė, per kurią Pavelas Globa Jautui pataria susitelkti svarbiems ambicingiems tikslams pasiekti. Jiems tai padės trys psichologiniai metodai, taip pat padidėjęs charizmos ir žavesio lygis. Bus daug lengviau paveikti aplinkinius žmones nuo 21 iki 27 dienos, ypač tuos, kuriuos ką tik sutikote.

Astrologas pavojingą dieną vadina tik pirmadienį. Šią dieną, jei įmanoma, reikia kuo daugiau ilsėtis ir neskubėti į mūšį. Kitomis dienomis bus naudinga vykti į komandiruotes, komandiruotes. Meilės sferoje labai svarbu neprimesti. Per didelė iniciatyva gali atbaidyti kitus.

Dvyniai

Dvyniai pradeda gana sunkų laikotarpį, kai reikia pasirūpinti energijos ir laiko išsaugojimu. Norėdami tai padaryti, turėsite užtaisyti skyles, per kurias ši energija gali tekėti. Tai bus ypač aktualu 22 d., Kai žvaigždės ir planetos bus kuo arčiau. Šią dieną neturėtumėte leisti sau gaišti laiko, pinigų ir energijos.

Savaitgaliai – rugsėjo 26 ir 27 d. Bus labai palankūs, tačiau tai nereiškia, kad kitomis dienomis sėkmė bus nepasiekiama. Astrologas rekomenduoja Dvyniams užsiimti verslu darbe ir namuose, taip pat būti pasirengusiems tam, kad aplinkybės ant jų pečių užkels keletą naujų problemų. Savaitės pabaiga puikiai tinka susitaikymui, kompromisų paieškai.

Vėžys

Tai bus pavojinga ir nenuspėjama savaitė, todėl Vėžiams patartina naudoti specialų amuletą – juodą siūlą. Taip pat bus naudinga iš anksto planuoti dalykus ir priimti pagrįstus sprendimus. Verta bijoti pykčio ir agresijos ne tik nuo kitų, bet ir nuo savęs. Astrologas pataria nekreipti dėmesio į kitų provokacijas.

Tai tinkamiausias laikas mokytis, įgyti naujų žinių ir patirties. Galite užsiregistruoti į kursus, pasiruošti egzaminams, įvaldyti naujas profesijas ir gilintis į kažko naujo paieškas. Nuo pirmųjų savaitės dienų galite stačia galva pasinerti į verslą. Taip pat bus naudinga padaryti malonių staigmenų artimiesiems, komplimentų mylimam žmogui.

Liūtas

Vienintelė nepalanki diena bus pirmadienis, tačiau jau nuo rugsėjo 22 dienos žvaigždės energija taps pozityvesnė, kuri padės pasisekti versle, meilėje. Liūtai, kurie dar nerado laimės, turėtų laikytis kelių naudingų taisyklių, kurios ištaisys situaciją. Nereikia paskęsti pavydui ir negatyvui. Tai tiesus kelias, bet kelias atgal.

Bendraudami su aplinkiniais žmonėmis turėtumėte vengti noro kritikuoti. Pavelas Globa pataria su savimi laikyti aštrius pareiškimus apie kažkieno darbus, veiksmus ir sprendimus. Net jei kas nors paprašys įvertinti jo darbą, geriau sakyti arba gerai, arba nieko. Gali būti, kad savaitės pabaigoje Lvovas norės eksperimentų.

Mergelė

Vienišos mergelės norės pakeisti situaciją, surasdamos sielos draugą. Jei viskas rimta, geriau iš karto patikrinti santuokos suderinamumą pirmosiomis vardo raidėmis. Tai padės nustatyti, kaip žmogus yra tinkamas gyvenimo partnerio vaidmeniui. Apskritai meilės sferoje geriau nepriimti skubotų sprendimų, ypač 23 d.

Apskritai šią savaitę daugelis Mergelių turės tiek daug darbo ir nuveikti, kad jiems nepakaks jėgų ir laiko įsimylėjėliams. Reikia atsiminti, kad visos įdėtos pastangos nebus švaistomos veltui. Ateinančiomis savaitėmis Mergelės galės pamatyti pirmuosius savo darbo vaisius. 24 ir 25 yra šios dienos valdžios dienos. Geriau juos skirti namų ruošos darbams, apsipirkimui ir poilsiui.

Svarstyklės

Svarstyklėms laikotarpiu nuo 21 iki 27 labai pasiseks meilės reikaluose. Stebuklingų akmenų pagalba galite tapti patrauklesni ir dar labiau pasisekę. Šią savaitę aplinkiniai žmonės daug atleis šio ženklo atstovams. Gali būti, kad dėl visko kalta natūrali Svarstyklių charizma, tačiau geriau nepasikliauti tik ja. Reikia būti mandagiam ir maloniam visiems.

Versle ir darbe laikas judėti į priekį. Reikia veikti tol, kol yra jėgų ir žvaigždės tau padeda. Astrologas primygtinai rekomenduoja atidėti svarbius dalykus vėlesniam laikui ir parodyti daugiau iniciatyvos. Jei kas nors iš kolegų ar artimų žmonių prašo pagalbos, geriau neatsisakykite.

Skorpionas

Skorpionai turi atsikratyti negatyvumo ir atsisakyti skundų, nes jie pritaiko mūsų sąmonę prie negatyvumo. Net jei nutiktų kažkas nelabai malonaus, geriau tai priimti kaip neatsiejamą sėkmės dalį, nes neįmanoma pasiekti didelių aukščių, jei nenukrenti giliai žemyn ir nenusivylei kažkuo.

Labai svarbu prisiminti, kad per didelis pasitikėjimas savimi rugsėjo pabaigoje gali sukelti daug problemų. Tai nieko gero neprives. Meilėje ir santykiuose su aplinkiniais žmonėmis apskritai pageidautina parodyti daugiau dėmesio ir rūpesčio. Taip pat patartina atidėti bet kokius finansinius kantorius ir brangius pirkimus.

Šaulys

Tikimasi, kad Šauliui bus labai palanki ir pamatuota savaitė. Net jei neseniai gyvenime atsirado juoda juosta, galite lengvai jos atsikratyti. Savaitės pradžioje Šaulys gali jausti nedidelį energijos trūkumą, tačiau nuo 23 dienos situacija pradės keistis į gerąją pusę. Palankiausios savaitės dienos bus šeštadienis ir sekmadienis. Šiomis dienomis galite pakeisti aplinką, linksmintis ir skirti laiko asmeninei priežiūrai.

Be to, savaitė puikiai tinka apsipirkti. Pirkiniai Šauliams suteiks gerą nuotaiką, išgydys jų sielą nuo negatyvumo ir padės atsipalaiduoti. Apsipirkti su mylimu žmogumi gali būti dar smagiau. Svarbiausia – niekam nesiskolinti ir neskolinti pinigų.

Ožiaragis

Savaitė prasidės palankiai. Rugsėjo 21 ir 22 dienomis galima tikėtis didelės sėkmės visose srityse. Ožiaragių laukia didelė sėkmė versle ir darbe. Pasisekė visiems, kurie užsiima kūrybine veikla ir yra susiję su kūryba. Astrologas pataria šio ženklo žmonėms daugiau dėmesio skirti vidiniam balsui. Žvaigždės sustiprins jų intuiciją. Norėdami būti dar sėkmingesni, savaitę turėtumėte pradėti tvarkydami namus pagal Feng Shui taisykles.

Meilėje sėkmė laukia ir tų, kurie jau yra santykiuose, ir tų, kurie dar tik ieškojimų stadijoje. Visi, jau radę meilę, galės pakelti santykius į naują lygį. Galite susitikti su antrosios pusės tėvais, suplanuoti vestuves. Visi ieškantys žmonės turėtų būti aktyvūs susitikinėdami.

Vandenis

Vandeniams laukiama įtempta savaitė. Sunkiausia bus atlikti darbus penktadienį ir šeštadienį. Rugsėjo 26 dieną žvaigždės atsidurs blogiausioje padėtyje. Patartina vengti frazių, kurios formuoja barjerus. Nereikia sakyti „Aš negaliu“, „Aš negaliu“. Viską galima pasiekti sunkiu darbu, o Vandenis tai žino geriau nei bet kas kitas.

Kalbant apie bendravimo sferą, tada Vandeniams reikia parodyti kuo daugiau veiklos. Būtina bendrauti su draugais ir šeima, ieškoti meilės ar stiprinti esamus santykius. Pavelas Globa primygtinai rekomenduoja nesėdėti namuose nuošaliai. Jūs turite parodyti maksimalų aktyvumą bendraudami su žmonėmis, kad netaptumėte atstumtaisiais.

Žuvys

Tai ideali vieta kelionėms, verslo kelionėms. Geriau būkite atsargūs bendraudami su kolegomis ir viršininkais. Jei pasakysite ką nors nereikalingo, galite už tai sumokėti rubliu ar autoritetu. Teigiamas požiūris į kiekvieną dieną padės pritraukti sėkmę ir, svarbiausia, pasilikti sau.

Žuvų meilės sferoje laukia puikios pergalės, ypač tų, kurios vis dar ieško. Žvaigždės padarys Žuvis žavesnėmis, suteiks joms sėkmės ir palaiminimų. Galite susitikti socialiniuose tinkluose, susitikinėti, flirtuoti. Tik rugsėjo 22 dieną malonus bendravimas gali nustelbti šalutines problemas. Kitomis dienomis sėkmė bus šalia.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama