Home Horoskopai Vasilisa Volodina sakė, kad trims zodiako ženklams spalio mėnesį sugrįš jų meilę iš praeities

Vasilisa Volodina sakė, kad trims zodiako ženklams spalio mėnesį sugrįš jų meilę iš praeities

by admin
31825 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Praeities meilė jau yra ties ateities slenksčiu, ir net jei ji skamba kiek keistai ir net juokingai, ji joje atneša laimę!

Iš tikrųjų laimė – ji visada apima neapgalvotus užrašus, ji gali būti vaiduokliška ar aiški, išgalvota ar tikra.

Vasilisa Volodina iš žvaigždžių perskaitė, kad spalis bus mėnuo, kuris pasiduos meilei visose apraiškose, jis bus nuostabus.

Svarbiausią vaidmenį spalio mėnesį atliks tie jausmai, apie kuriuos daugelis nori juos pamiršti arba tiesiog ištrinti iš savo gyvenimo.

Bet šį kartą Likimas nusprendė elgtis kitaip, tai suteikia šiems jausmams dar vieną galimybę, galimybę svajoti, meilės, laimės!

Nuo pirmųjų spalio dienų pajusite, kaip net oras aplink yra prisotintas meilės natų, viskas švyti ir dega geismu.

Tiesiog noriu užmerkti akis ir pamiršti viską, kas gyvybiškai svarbu, pasinerti į svajones, prisiminimus ir praėjusių dienų jausmus.

Ir visa tai gali tapti tikra, tereikia pasinerti į tą romantizmo atmosferą ir tuos santykius, kurių negalima pamiršti.

Vandeniai, ar atsimenate, kokia paslaptinga, kokia neetiška buvo jūsų pirmoji meilė, nerandanti atsakymo?

Gyvenimas viską sumaišė ir dabar jūs jau esate to žmogaus vietoje, dėl kurio kažkada išprotėjote.

Dabar, grįžęs iš tolimos praeities šalies, žmogus pamils ​​galvą nuo meilės tau, ir tu vis tiek pagalvosite, ar verta ją išjudinti.

Astrologas sako tik viena: jei nuspręsite atsilyginti, tada gyvenimas pavirs pasaka, o jei ne, tada labai gailėsitės.

Žuvų gyvenime staiga pasirodys graži meilės pasaka, ir jūs ne iš karto suprasite, kas yra priešais jus, bet jūsų širdis jums pasakys.

Prieš daugelį metų jūsų likimai susikirto, o paskui viskas užmiršo, keliai išsiskyrė, viskas nutrūko, gyvenimas praktiškai žlugo.

Kai tik spalis sukios auksinius lapus, jūs sutiksite žmogų iš praeities, ir jis ištiesys jums rankas, sielą ir ugningą širdį.

Verta sutikti su šiuo pasiūlymu, vien tik norint suprasti, ar tai jūsų asmuo, ar nebenorite matyti jo kaip savo išrinktojo.

Žmogus iš praeities, kaip baisus šešėlis naktį, pasirodys Mergelės gyvenime, ir tik tu pats žinai, ką reiškia šis susitikimas.

Jei anksčiau viskas buvo be debesų, o jūs išsiskyrėte dėl kvailos avarijos, tai yra dar viena galimybė viską sutvarkyti ir būti kartu.

Jei išsiskyrėte kaip priešai, turite nuoskaudų, keršto jausmą, tai šis susitikimas atneš didelių problemų ir bėdų, venkite to.

Nereikėtų į savo gyvenimą įsileisti žmogaus, kuris jums sukėlė daug skausmo, bus dar blogiau, ir jei nė vienas iš jūsų nelaikys blogio, tada laimė yra visiškai įmanoma!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama