Home Horoskopai Vasilisa Volodina horoskopas 2020 m. Spalio mėn

Vasilisa Volodina horoskopas 2020 m. Spalio mėn

by admin
10613 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Spalis vyks po laiminga žvaigžde. Nepaisant visų likimo peripetijų, pagrindinės astrologės Vasilisa Volodina rekomendacijos padės pritraukti sėkmę ir pasiekti savo tikslus.

Spalį rudens bliuzas leis pasijausti: norėsis liūdėti ir atsiduoti niūrioms mintims, žvelgiant į monotoniškus peizažus už lango. Tai turi savų privalumų, todėl astrologas nepataria skubiai ištraukti save iš šios būsenos: skirkite laiko persitvarkyti naujam gyvenimo ritmui. Trumpa pauzė, apgalvojimas ir pasinėrimas į mintis yra tai, kas bus naudinga perkraunant. Tačiau, nepaisant melancholijos, artimiausiomis savaitėmis turėtų būti laikomasi pozityvaus požiūrio į gyvenimą. Priimkite tai, kas vyksta, laimingai arba bent jau su viltimi: tai tikrai išsipildys.

Avinas

Mėnuo atneš ryškių, bet kontrastingų energijų – per mėnesį teks ne kartą sunkiai rinktis, ieškoti optimalios elgesio linijos. Pasiduoti dvasiniam impulsui ar ne, priklauso tik nuo pačių Avinų, tačiau astrologas duoda užuominą: spalis labiau sekasi naujoms užduotims, tikslams, kurie dar neišbandyti ir neišmušti. Galite sutikti su eksperimentais, jei įtikinsite save, kad dinamika suteikia gyvenimui aštrumo – tada vidinės abejonės nurims, viskas eis ir procesas atneš malonumą. Reguliarios pauzės padės sulyginti vidinę būseną: kelios minutės tyloje, kvėpavimo praktika ir kvapiosios žvakės yra raktas į ramybę.

Jautis

Jaučiui nepakenks spalio mėn., Norint išvengti rutinos ir sunkumų. Tai nereiškia, kad reikia mesti visas jėgas sprendžiant problemas, pakanka rasti mažiausio pasipriešinimo kelią, mintyse paleisti situaciją ir pasiduoti įvykių tėkmei. Rūpinimasis gali tik pabloginti problemas, pritraukdamas papildomų bėdų. Planetos žais Jaučio pusėje, tačiau jų energija nenuspėjama. Gali kilti noras veikti, kovoti, laimėti, pulti, tačiau žvaigždės pataria nežaisti su ugnimi. Svarbu kontroliuoti savo jausmus ir mintis, kitaip jie imsis jūsų kontrolės.

Dvyniai

Vasilisa Volodina pataria Dvyniams būti empatiškesniems ir atsargesniems spalio mėnesį. Žodžiai nusipelno ypatingo dėmesio: net ir nedidelė kritika ar neteisingas pokštas gali sukelti neproporcingą reakciją. Versle geriausias jėgos pritaikymas bus vykdomas finansų ir verslo plėtros srityse – bus daug patarimų, galimybių ir paslėptų būdų tikslams pasiekti. Aktyvus rūpinimasis savo pinigais skatins atsinaujinimą ir augimą kitais klausimais, svarbiausia neprarasti pagreičio. Įkrovimo praktikos veikia puikiai: meditacija, joga, cigun. Kiekvienas, kuris gali derintis prie Visatos jėgų, tikrai gaus savo plano įsikūnijimą.

Vėžys

Spalį Vėžys sustiprins vidinius prieštaravimus, virusines instaliacijas ir praėjusių metų problemas. Tai gali tapti rimta kliūtimi, neleisiančia ne tik ramiai gyventi, bet ir pasiekti tikslų. Rakovas laukia mėnesį, kai visos emocijos sustiprės. Astrologas siūlo likti šalia tų, kurie gali palaikyti, sumažinti nerimą ir padėti suprasti save. Dabar nėra pats geriausias laikas abejoti savimi ir savo sprendimais, nes tuo pačiu galite prarasti viltį ir apsunkinti be tokios pavojingos situacijos. Dauguma problemų bus įsivaizduojamos, todėl nesikoncentruokite į neigiamas mintis.

Liūtas

Liūto laukia labai palankus mėnuo. Norint tai gyventi su nauda ir malonumu, pakanka įsiklausyti į savo intuiciją ir leisti įvykiams vystytis natūraliu ritmu. Į kainą bus įtrauktos tokios savybės kaip dėmesingumas, taktas, draugiškumas. Spalis yra sėkmingas visoms saviraiškos ir kūrybingumo rūšims, dvasinėms praktikoms vykdyti, rūpintis vidiniu pasauliu ir įvaizdžiu. Sunkiais atvejais lauksite antrojo dešimtmečio, iš pradžių svarbiau palengvinti vidinį stresą ir suteikti sau gero poilsio akimirkų. Keli sau praleisti vakarai gali būti gerovės garantas ilgą laiką anksčiau.

Mergelė

Mergelės puikiai priims nestabilią mėnesio energiją. Jie, pagal astrologo pastebėjimus, norės pajuokauti, pajuokauti, drąsiai žvelgti į ateitį ir įkvėpti kitus asmeniniu pavyzdžiu. Tačiau nepamirškite apie atsargumą: optimizmas gali eiti į šoną, ypač jei padegate neįmanomą tikslą. Yra rizika eiti į viską ir likti be nieko. Be to, spalio mėn. Bus tinkamas laikas spręsti technines, praktines ir finansines problemas. Planetų dinamika padės Mergelei lengvai rasti išeitį iš beviltiškų situacijų ir derėtis su bet kokiais žmonėmis. Asmeniniame gyvenime gali įsiliepsnoti aistros, kurios santykius pakels į naują lygį.

Svarstyklės

Galinga planetų įtaka spalį bus nukreipta į asmeninį Svarstyklių gyvenimą. Laimei, ši įtaka bus labai harmoninga: bus lengva susitvarkyti bet kokį klausimą, aptarti problemines temas, nepakenkiant sau ar partneriui. Po tokių prisitaikymų žmonės taps artimesni vienas kitam, nuoširdumas, tarpusavio supratimas ir susidomėjimas grįš į santykius. Meilės, švelnumo, rūpesčio pasireiškimas pakeis gyvenimą kartu, o harmonija meilės fronte, kaip žinote, yra raktas į sėkmę kitose srityse. Tiesa, verslo tvarkaraštyje galima nutraukti pertraukas: į svarbius sprendimus reikia elgtis atsargiai, o dokumentaciją, kurioje pateikiama konkreti informacija ir skaičiavimai, patartina patikrinti kelis kartus.

Skorpionas

Viena vertus, spalio mėn. Skorpionai turės visas galimybes rasti bendrą kalbą su savo viršininkais, susirasti tinkamus žmones, užpildyti visus reikalingus dokumentus, padidinti jų autoritetą ir atskleisti talentus. Kita vertus, planetų įtaka gali padaryti jas neryžtingas, sarkastiškas ir netgi bailus, o tai pasireikš noru pasiduoti sunkumams, užgniaužti ir įžeisti kitus. Astrologas rekomenduoja nuo to susilaikyti: savikontrolė padės išvengti juokingų situacijų, nereikalingų įžeidimų ir praleistų galimybių. Jei Skorpionai valdys savo emocijas, tada jie tikrai sukels būtinų pokyčių mechanizmus.

Šaulys

Šaulio laukia tikras Boldino ruduo. Laukia net ir tie, kurie nėra susiję su kūryba, genijaus žvilgsniai ir įkvėpimo antplūdžiai. Tokie protrūkiai sukels norą visiems pasakyti apie savo idėjas ir norus. Tačiau astrologas nerekomenduoja dalintis planais su kitais: yra pavojus pavydėti kažkam kitam. Todėl kol kas geriau mėgautis kūrybiniu procesu atskirai, nepritraukiant pašalinio dėmesio. Priešingu atveju viskas, ką Šaulys sukurs ar įkūnys šį mėnesį, gaus galingą impulsą augimui ir duos dosnius vaisius artimiausioje ateityje. Svarbiausia pastebėti ir pasinaudoti proga.

Ožiaragis

Geriausia Ožiaragių sritis spalio mėnesį yra darbas, bet nesusijęs su rizika ir ambicijomis, tačiau tas, kuriame galėsite parodyti savo paslėptus talentus. Todėl astrologas pataria pasikliauti stiprybėmis ir nebijoti savarankiškų sprendimų. Nebus daug galimybių kontroliuoti tai, kas vyksta: visur bus pastatyti karminiai spąstai ir kliūtys. Norint sulaikyti žvaigždžių antpuolį, rekomenduojama apsisaugoti ir būti visiškai ginkluotam. Sėkmė nusišypsos Ožiaragiams, kurie sugebės įveikti savo neryžtingumą, baimes, kompleksus ir abejones.

Vandenis

Spalis žada nutraukti eilę abejonių, ypač jei anksčiau emocijos neramino. Pasak astrologės, pradedama nauja gyvenimo programa, nustatomos kitos žaidimo taisyklės. Procesas vyks sklandžiai, jei galėsite atsisakyti kažko įprasto. Tačiau sėkmė bus tiems, kurie yra pasirengę sąmoningai pereiti prie pokyčių. Šį mėnesį palanku pradėti naują verslą, pradėti procesus, aktyviai įsitraukti į darbą, išnaudoti visas turimas ir patikrintas galimybes. Pagrindinis dalykas yra neskubėti priimti sprendimus ir vengti pernelyg rimto: viskas turėtų būti lengva. Tai geriausias būdas pasiekti tai, ko norite šį mėnesį.

Žuvys

Spalį Žuvims svarbu teisingai nustatyti prioritetus. Jei jie vis dar ieško tikslų ar juos peržiūri, žvaigždės rekomenduoja skubėti. Būtina ne tik turėti su savimi svarbių užduočių sąrašą, bet ir žinoti, nuo ko pradėti jas įgyvendinti. Astrologinėms tendencijoms reikės atsakomybės renkantis būsimą kelią. Labai padės dangiškųjų mecenatų įtaka. Galingas impulsas sustiprins asmeninę energiją: Žuvys turės 10–12 dienų, kad rastų savo vietą saulėje. Nepaisant teigiamo scenarijaus, problemos yra galimos. Žuvys bus labai impulsyvios ir kategoriškos, o tai jiems neįprasta įprastu metu. Yra rizika suklupti ir padaryti tai, kas neduoda jokios naudos.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama