Home Horoskopai Žmonų reitingas pagal zodiako ženklą: kas yra geriausias ir kas pavers gyvenimą pragaru

Žmonų reitingas pagal zodiako ženklą: kas yra geriausias ir kas pavers gyvenimą pragaru

by admin
9625 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kai kurios moterys yra sukurtos siekiant sukurti idealią šeimą, o kitos per daug nuobodžiauja šeimos lizde. Astrologai priskyrė žmonas pagal blogiausius ir geriausius pagal jų zodiako ženklus.

12 vieta: Skorpionas

Nors tokios moterys iš proto varo tik vienu žvilgsniu, santykiuose su jomis tai visai nėra miela. Todėl šio zodiako ženklo atstovai žmonų reitinge buvo paskutinėje vietoje. Faktas yra tas, kad sudėtingam veikėjui reikia nuolatinio dominavimo ir aktyvaus gyvenimo.

11 vieta: Žuvys

Aljansas su šio ženklo atstovais atrodys labai gražiai, tačiau praktiškai tai bus labai brangu bet kuriam vyrui. Juk namuose jie nelabai rūpinasi, tačiau dėmesys visada turėtų būti. Jei jų nuotaika gera, tada atmosfera bus tokia pati.

10 vieta: Liūtas

Labai reiklios ir savanaudiškos moterys, norinčios už jas kasdien gauti žvaigždę iš dangaus. Nors su tokiu personažu nėra lengva susidoroti, visos moterys po šio ženklo neatrodo visiškai ryškios. Liūtų temperamentas yra šokiruojantis, tačiau tvirtai slepiasi savyje.

9 vieta: Šaulys

Tokios moterys iš žmogaus reikalauja maksimalių ateities garantijų, nes joms reikia aiškaus viso turto, planų ir plėtros strategijų sąrašo. Be to, Šaulys taip pat mielai pataiso kiekvieną iš punktų jiems patogesniu būdu.

8 vieta: Dvyniai

Yra moterų, šalia kurių vyrai jaučiasi stipriais herojais, yra tokių, prie kurių visi nevykėliai, ir yra Dvyniai. Būtent šios moterys tikrai žino apie mylimojo esmę ir yra pasirengusios tai parodyti iš visų pusių. Bet šis artumas ne visiems patinka.

7 vieta: Avinas

Gyvenimas su šio Zodiako ženklo moterimi yra kupinas netikėtumų ir ugnies, nes norint gauti kažką naujo, reikia nuolat rizikuoti tuo, ką turi. Kartais Avinas mėgsta įtraukti meilužę, kartais imperatorienę, ir visa tai tam, kad šalia esantis vyras taptų idealus sau.

6 vieta: Svarstyklės

Santuoka su tokiomis moterimis atrodo labai pelninga, nes jos yra švelnios, gražios, ekonomiškos ir tiesiog tobulos. Bet tai tik tada, kai jie turi gyvenimo pusiausvyrą. Kitose situacijose verta ruoštis tantrams, pamokymams ir nuolatiniam savęs apmąstymui.

5 vieta: Mergelė

Tokios moterys yra ne tik geros žmonos, bet ir ištikimos draugės, kurios visada pasirengusios palaikyti. Tačiau santykiuose jie visada užima lyderio vietą, nors gali sukurti iliuziją, kad čia viską sprendžia vyras.

4 vieta: Jautis

Šios moterys turi neįtikėtiną dovaną paversti bet kurį vyrą sėkmingu žmogumi. Tai savotiškas indėlis į ateitį, nes jis tikrai bus šviesus ir linksmas. Jei priprantama prie nuolatinių treniruočių.

3 vieta: Ožiaragis

Tai uždaro geriausių žmonų trejetuką, nes jos tikrai žino šeimos laimės receptą. Tokios moterys ne tik susiduria su jausmais, bet ir visada apskaičiuoja sau naudingiausius įvykių kūrimo būdus. Bet tada jie vis dar gyvena meilėje ir klestėjime.

2 vieta: Vandenis

Tokios moterys įkūnija visas vyrų svajones, nes jos pasižymi karštu temperamentu, humoro jausmu ir džiugina savo pasiekimais. Tiesa, jų problema yra kitokia: ne taip lengva įtikinti šį grožį pasirinkti santuoką.

1 vieta: Vėžys

Tai galite drąsiai vadinti idealia žmona. Štai ką labai sunku įkalbėti tuoktis. Tokios moterys susitvarkys tvarką tiek namuose, tiek galvoje, kiekvieną dieną padarys saulėtą ir įkvėps judėti į priekį, nes joms pirmiausia šeima. Tiesa, turėtumėte pamiršti jos patarimų nepaisymą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama