Home Horoskopai Vasilisa Volodina horoskopas savaitei nuo 2020 m. Rugsėjo 28 d. Iki spalio 4 d

Vasilisa Volodina horoskopas savaitei nuo 2020 m. Rugsėjo 28 d. Iki spalio 4 d

by admin
330 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Vasilisa Volodina yra garsi televizijos laidų vedėja ir viena iš pagrindinių astrologijos ekspertų. Jos ateinančios savaitės prognozė padės teisingai suplanuoti reikalus ir įgyti pasitikėjimo savimi.

Ši savaitė bus labai svarbi, bet ne tik todėl, kad joje keičiasi mėnesiai. Faktas yra tas, kad daugelio Zodiako ženklų žmonėms bus pertvarkyta energija. Apskritai laikotarpį galima pavadinti šiek tiek įtemptu, tačiau palankiu. Stenkitės savo planus laikyti paslaptyje, kad jie nenusivyltų.

Avinas

Avinas turi idealų laiką išvalyti mintis, kurios blokuoja energiją. Geriau šią savaitę skirti bendravimui su maloniais ir įkvepiančiais žmonėmis, įdomiai veiklai, pomėgiams ir pramogoms. Žinoma, teks dirbti, tačiau nepersistenkite ir tempkite neigiamą namo. Nuovargis dabar yra pagrindinis priešas.

Sunkų fizinį krūvį geriau pakeisti bėgiojimu ar net pasivaikščiojimu. Po kiekvienos darbo dienos turėtumėte kuo greičiau pereiti prie šeimos ar namų ruošos darbų, kad neįtemptumėte negatyvo ir problemų į namus. Avinams tai bus labai svarbi savaitė, todėl nuoskaudų geriausia nekaupti.

Jautis

Jaučiai turėtų stengtis pirmosiomis savaitės dienomis atsikratyti visko, kas pritraukia bėdų – nuo neigiamų minčių, nuo pavojingų daiktų namuose, nuo nuodingos aplinkos. Tai puiki savaitė pabūti namuose ar keliauti. Galite apsipirkti, atnaujinti savo drabužių spintą, bet geriau tai daryti atskirai.

Žvaigždės ir planetos Jaučiams pataria nekurti scenų, skandalų ir nesivaržyti, ypač su artimaisiais. Tai kupina didelių problemų. Geriau užgesinti bet kokius pumpurų nesutarimus, kad nebūtų pagrindo ginčytis ar ginčytis. Lankstumas nėra susijęs su Jaučiu, bet jūs turite išmokti siekti kompromisų.

Dvyniai

Spalio ir rugsėjo sandūroje Dvyniai susidurs su tam tikromis bėdomis bendraudami su žmonėmis. Geriau pabūti vienumoje dažniau nuo rugsėjo 30 iki spalio 2 dienos. Priešingu atveju galite susidurti su priešais ir sugadinti nuotaiką. Be to, vienumoje Dvyniai dažnai pateiks įdomių idėjų apie darbą ar verslą.

Žvaigždės pataria Dvyniams atsikratyti visko, kas stabdo plėtrą. Jūs neturėtumėte vaikytis mados, vadovautis nepažįstamų žmonių stereotipais ar patarimais. Taip pat nekreipkite dėmesio į gandus ir apkalbas. Verslo ir asmeninės kelionės yra naudingos savaitės pabaigoje. Savaitgaliais geriau tinkamai atsipalaiduoti ir pasirūpinti savimi. Trys paprasti žingsniai padės atkurti energiją ir jėgas.

Vėžys

Šią savaitę geriau nedaryti buities darbų, remonto, statybų. Taip pat nepaskęskite mintyse apie praeitį, užsiimkite savistaba, savikritika. Tai gali sukelti savęs akį. Geriau susitelkti į teigiamas mintis ir ateitį. Naudinga svajoti, nukreipti mintis teisinga linkme.

Antroje savaitės pusėje Vėžiai turėtų pradėti ieškoti naujos motyvacijos, saviugdos ir įgyti naujos patirties. Taip pat antroje savaitės pusėje bus naudinga pirkti, investuoti į savo plėtrą. Turėtumėte būti atsargesni su maistu ir gyvenimo būdu apskritai: jums nereikia patirti sunkių išbandymų.

Liūtas

Liūtai turėtų saugotis nenaudingų pirkinių, taip pat šešių pirkinių, kurie į namus atneša nelaimę ir skurdą. Geriau susitelkti į pinigų uždirbimą, o ne jų išleidimą. Pirmosiomis savaitės dienomis teks kovoti su nuovargiu ir apatija, tačiau nuo rugsėjo 30 dienos Lvovas turės galingą energijos impulsą.

Energijos šią savaitę netrūks, tačiau geriau ją išleisti tinkamiems dalykams. Turite užbaigti viską, ką pradėjote anksčiau, paskirstyti skolas ir vykdyti pažadus. Geriau nepasiekti savo tikslų apgaule ir gudrumu. Tai kupina didžiulių problemų. Savaitės viduryje vienišas Lvovas turės malonų susitikimą.

Mergelė

Ši savaitė puikiai tinka svaiginančio romano, naujo flirto ir pažinčių santykių pradžiai. Šis laikotarpis puikiai tinka atsinaujinti sau ir aplinkai. Galite atlikti remontą, pertvarkyti baldus, nusipirkti drabužių. Taip pat šią savaitę daugelis Mergelių galės rasti savo pašaukimą, naują pomėgį, darbą. Geriausiai užrašomos visos idėjos.

Žvaigždės pataria Mergelėms nevėluoti į svarbius susitikimus ir susitikimus, datas. Žmogui bus lengva padaryti teigiamą įspūdį, bet dar lengviau jį sunaikinti. Kiekvienam, kuris yra vedęs, geriau skirti dėmesį šeimai ir namams, ypač nuo penktadienio iki sekmadienio. Nevažiuokite į komandiruotes.

Svarstyklės 

Tai bus labai svarbi ir dinamiška finansų savaitė. Daugelis Svarstyklių galės pasiekti savo tikslus. Šio ženklo žmonėms reikės daugiau aktyvumo, sporto, buvimo gryname ore. Savaitės pradžia gali būti įtempta, nes jūs turite pasirinkti svarbius pasirinkimus, susidurti su dilemomis meilėje ir versle.

Svarstyklėms reikia vengti kitų žmonių problemų, nes jų bus per daug. Neduokite tuščių pažadų. Geriau būti be galo sąžiningam su aplinkiniais žmonėmis. Žvaigždės šią savaitę padės Svarstyklėms atskleisti visą savo potencialą darbe, padidinti pajamas. Geriau vengti konfliktų šeimoje ir komandoje.

Skorpionas

Geriausias Skorpionų draugas yra diskretiškumas ir santūrumas. Jie padės jiems nesudaryti naujų priešų. Taip pat žvaigždėms patariama išmokti atleisti žmonėms už jų klaidas. Tai labai naudingas įgūdis, kuris gali padėti susirasti naujų draugų ir sustiprinti santykius su kolegomis ar esamais draugais.

Šią savaitę svarbu teisingas požiūris. Rytinė sėkmingų įvykių meditacija padės Skorpionams ją pristatyti. Net ir gerai nusiteikę neturėtumėte pirkti brangiai ir paprastai priimti svarbius finansinius sprendimus. Nepageidautina net diskutuoti tokiomis temomis su artimaisiais, nes galite rimtai ginčytis.

Šaulys

Šią savaitę žvaigždės nori, kad Šauliai į savo gyvenimą įneštų romantikos. Jei norite rasti laimės ir geros nuotaikos, turite sutelkti dėmesį į meilės sritį. Galite susipažinti su naujais žmonėmis ir užmegzti naujus santykius. Triukšmingi vakarėliai ir buvimas sausakimšose vietose nieko gero neprives.

Nuo rugsėjo 28 iki spalio 1 dienos bus labai geras laikas finansinei veiklai ir darbams. Verta stebėti Visatos ženklus, įspėjančius apie neišvengiamą pelną. Yra galimybė praturtėti arba bent jau padidinti savo pajamas. Žvaigždės pataria saugotis teisinių problemų, įstatymų pažeidimų, taip pat kuo greičiau atsikratyti skolų.

Ožiaragis

Tai labai tinkamas laikas kelionėms ir komandiruotėms. Galite saugiai eiti į ilgą kelionę, ir jau nuo pirmadienio. Darbe gali prasidėti skandalai, kuriuose geriau nesilaikyti pusės, net jei tai žada didžiulę naudą ir sėkmę. Geriau būkite atsargesni ir skaičiuojantys.

Šią savaitę Ožiaragiai bus kupini jėgų ir energijos. Jei norite visiškai atsiduoti verslui ir darbams, galite tai saugiai atlikti. Ko reikėtų bijoti, kaip ir nuo ugnies, yra skundų ir negatyvumo įpročiai, kurie gali atimti Ožiaragiams laimę ir sėkmę. Jums nereikia ieškoti visko, prisiminkite senas problemas.

Vandenis

Vandeniai turi nustoti mąstyti neigiamai. Yra septyni paprasti laimės žingsniai, kuriuos turėtumėte žengti. Šią savaitę žvaigždės ir planetos puikiai dera, todėl tai puikus laikas vidiniams ir išoriniams pokyčiams. Galite pagalvoti apie stiliaus pakeitimą, drabužių spintos atnaujinimą.

Šią savaitę Vandeniai turės sutvarkyti savo jausmus, kad galėtų atsakyti į svarbius ir jaudinančius klausimus. Be to, šios septynios dienos puikiai tinka įgyvendinti drąsiausias idėjas darbe ir versle. Nereikia blaškytis nuo šalutinių dalykų ir antraeilių užduočių.

Žuvys

Versle, darbe ir versle Žuvys turėtų rodyti daugiau iniciatyvos. Tai padės jums pelnyti patikimumą viršininkų akyse ir gauti galimybę paaukštinti pareigas. Reikia vengti bendrauti su žmonėmis, kurie traukiasi, nuolat kažkuo abejoja ir skleidžia negatyvą. Sveikas miegas taip pat padės padidinti produktyvumą. Speciali meditacija padės geriau išsimiegoti.

Gyvos emocijos ir namų valymas padės Žuvims pasikrauti teigiamų emocijų. Bus labai lengva rasti bendrą kalbą su kitais, todėl vienišos Žuvys galės sutikti įdomų žmogų ar net įsimylėti. Visus, kurie jau yra santykiuose, gali apimti lengvas pavydo jausmas. Neribokite artimųjų laisvės, nes tai kupina kivirčų ir skandalų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama