Home Horoskopai Pavelo Globos savaitės horoskopas nuo 2020 m. Spalio 5 iki spalio 11 dienos

Pavelo Globos savaitės horoskopas nuo 2020 m. Spalio 5 iki spalio 11 dienos

by admin

Pavelas Globa šiuo metu yra vienas garsiausių Rusijos ir NVS astrologų. Jo prognozėse gausu naudingos informacijos apie įvairiausias gyvenimo sritis. Pabandykite laikytis jo patarimų, kad šią savaitę nesusigadintumėte.

Apskritai mums labai palankus laikas, kuriame geriau nepraleisti progų.

Avinas

Šią savaitę astrologas primygtinai pataria Avinui nesiginčyti su kolegomis ir viršininkais. Tai gali būti kupina didžiulės painiavos. Toks derinimas išmuš šio ženklo žmones iš kelio ir nervins juos. Geriau išlikti draugiškiems ir būti nepriklausomiems, niekam netrukdant savo prašymais. Taip pat bus naudinga išmokti atpažinti žmones, turinčius mažai energijos, kad aplenktų toksiškus asmenis.

Meilėje situacija yra identiška – nebarkite savo partnerio, nereiškite pretenzijų. Pavelas Globa pataria atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko Avinas praleidžia su sielos draugu ar šeima. Galbūt artimiems žmonėms trūksta dėmesio ir meilės. 6, 7 ir 11 dienomis galite ir netgi turite būti aktyvūs bendraudami su artimaisiais.

Jautis

Jaučiai raginami šią savaitę praleisti paprastai žiūrint į problemas. Verta į bėdas pažvelgti lengviau ir į viską, kas vyksta, laikytis filosofinio požiūrio. Tai labai svarbu, ypač 5-ąją – blogiausią savaitės dieną. Žvaigždės padės Jaučiui įveikti visus sunkumus. Reikia šiek tiek tikėjimo savimi, kad išmoktum pritraukti pinigų ir sėkmės minties galia.

Spalio 9 ir 10 dienos yra teigiamiausios savaitės dienos. Dėl žvaigždžių šioms dienoms Jaučiui atrodys labiau pasisekęs. Savaitės pabaigoje galimos papildomos pajamos, didelė sėkmė darbe ir versle. Taip pat savaitės pabaigoje uždirbtus pinigus galite saugiai išleisti sau, artimiesiems, šeimai ir pramogoms.

Dvyniai

Dvyniams šią savaitę teks susidurti su neramumais ir nestandartiniais iššūkiais, tačiau žvaigždėms pasisekė labai dosniai, todėl šie žmonės galės tai įveikti. Tuo jiems bus padaryta laikantis septynių pagrindinių Visatos dėsnių, kurie padės geriau suprasti žmonių gyvenime vykstančius procesus ir problemų priežastis.

Žvaigždės savaitgalį pavers labai šviesiu ir pozityviu. Astrologas primygtinai rekomenduoja šeštadienį ir sekmadienį praleisti su šeima ar kitu asmeniu. Visiems, kurie dar nerado santykių, pasiseks meilės frontuose. Galimos lemtingos pažintys. Taip pat labai svarbu dažniau prisiminti savo tėvus – jiems gali prireikti pagalbos.

Vėžys

Vėžiams pageidautina mažiau bendrauti su kerštingais Zodiako ženklais. Tokie žmonės gali būti labai pavojingi ir nenuspėjami. Nuo pirmųjų pirmadienio minučių sėkmė bus šalia Vėžių, tačiau vis tiek astrologas pataria jiems nerizikuoti. Ši savaitė nėra tinkama darbui ir aktyviam verslui. Geriau visiškai atsiduoti šeimai, bendravimui, romanams.

Šio ženklo atstovai turi praleisti daugiau laiko su savo šeima. Kiekvienas, kuris vis dar vienišas, turi sustiprinti sielos draugo paiešką. Spalio 8 dieną žvaigždės bus stipriai disonansuojamos su planetomis, todėl šią dieną geriausia praleisti vienumoje ir ramybėje. Bet kurią dieną, išskyrus pirmadienį, geriausia nepirkti.

Liūtas

Liūtai turi galimybę įveikti visas kliūtis savo kelyje ir tapti laimingesni. Norėdami tai padaryti, jiems reikia tik išlaikyti šiek tiek optimizmo ir toliau tikėti savimi. Trys kasdieniniai pratimai jiems tai padės. Jie bus ypač teigiami pirmąją savaitės dieną, kuri taip pat bus sunkiausia energijos požiūriu.

Astrologas pastebi, kad šią savaitę Liūtas gali tikėtis įžvalgų ir kūrybinių proveržių. Gali kilti neįtikėtinų idėjų, kurios geriausiai užrašomos ir nenuvertinamos. Darbo savaitės vidurys bus puikus laikas bet kokiai darbinei veiklai. Nuo ketvirtadienio geriau pradėti lėtai prisitaikyti bendraujant su artimaisiais. Ypač vaikai ir sielos draugas.

Mergelė

Mergelės turėtų pradėti savo savaitę valydamos energiją vienu iš trijų neįprastų būdų pagerinti energiją. Tai padės iki minimumo sumažinti nesėkmės riziką, ypač pačią pavojingiausią savaitės dieną – antradienį. Apskritai savaitė yra ideali apsipirkti, įskaitant labai brangius pirkinius.

Bus labai svarbu parodyti dėmesį artimiesiems. Jūs negalite ginčytis ir konfliktuoti su jais. Geriau parodykite savo norą eiti į kompromisus. Tai labai geras laikas atsiprašyti, mylėti prisipažinimus ir pakelti savo santykius į kitą lygį. Jūs neturėtumėte perkelti atsakomybės už savo klaidas kitiems.

Svarstyklės

Savaitė prasidės labai teigiamai ir šviesiai. Iki spalio 7 dienos imtinai Svarstyklių laukia šviesios emocijos, daug teigiamų emocijų ir didelė sėkmė. Spalio 8 dieną tikimasi žvaigždžių ir planetų kūrybinės energijos nuosmukio, tačiau tada jų energija vėl taps teigiama. Apskritai savaitė yra ideali naujiems užuomazgoms, sielos draugo paieškoms, būsto problemoms spręsti.

Meilės sferoje tiems, kurie vis dar vieni, labai pasiseks. Tikėtina, kad paieškos bus sėkmingos. Jei darbe atsiranda daug problemų, galite pasinaudoti sąmokslais iš bėdos. Tai padės atlaisvinti daugiau laiko romantikai ir meilės paieškoms, nes tai padaryti nervinga būsena ir galvoti apie darbą yra gana sunku.

Skorpionas

Savaitė nėra pats tinkamiausias laikas priimti svarbius finansinius ir verslo sprendimus. Geriau sutelkti dėmesį į meilės sferą, atsipalaidavimą ir pramogas. Spalio 8, 9 ir 10 dienomis žvaigždės padarys Skorpionus labai produktyvius, stiprius ir sugebančius atlikti bet kurią užduotį. Žvaigždės padės šiems žmonėms pasinaudoti visomis pagrindinėmis zodiako dorybėmis.

Pagrindinės Pavelo Globos rekomendacijos yra susijusios su darbu ir pinigais. Astrologas primygtinai rekomenduoja neišleisti daug pinigų, taip pat saugotis apgavikų. Gali būti, kad kažkas už mažą paslaugą pažadės „Scorpions“ aukso kalnus. Geriau nepasitikėti tokiais žmonėmis.

Šaulys

Šauliai šią savaitę gali užprogramuoti savo sėkmę, turėdami tinkamas mintis, savarankiškumą ir gebėjimą įsiklausyti į savo vidinį balsą. Žvaigždės ir planetos labai sustiprins šių žmonių intuiciją. Taip pat astrologas pataria Šauliui kuo mažiau galvoti apie blogą rezultatą. Jei planuojama kas nors labai svarbaus, turite išlikti optimistu.

Pirkdami turėtumėte būti labai atsargūs. Yra tikimybė, kad Šaulys švaistys pinigus. Net ir apgalvotas pirkimas gali nuvilti, todėl geriau ką nors nusipirkti arba palankiausia savaitės diena – spalio 11 d., Arba išvis nieko nepirkti. Taip pat geriausia šią savaitę sumažinti fizinį krūvį.

Ožiaragis

Savaitė prasidės teigiama nata. Pirmadienis bus palankiausia diena, kai Ožiaragiai galės viską. Kitomis dienomis penki naudingi patarimai padės išlaikyti sugebėjimą tvarkyti savo gyvenimą ir energiją. Devintoji yra labai svarbi, kai žvaigždės yra labai nepalankioje padėtyje.

Pavelas Globa pataria susitelkti ties svarbiausiais dalykais ir užduotimis. Geriau kol kas viską atidėti. Savaitės pabaigoje galimi nauji išbandymai ir bėdos. Vieniši Ženklo atstovai savo kelyje gali sutikti sielos draugą. Visi. Tiems, kurie jau yra santykiuose, laikas perkelti juos į kitą lygį.

Vandenis

Žvaigždės ir planetos padarys Vandenį žavesnį ir patrauklesnį priešingai lyčiai. Tai reikš, kad meilės sutikimo tikimybė taps labai didelė. Pažinčių horoskopas padės sužinoti, kaip gali užmegzti santykiai su tuo ar kitu asmeniu. Visi, kurie jau yra įsimylėję, galės sustiprinti ryšį su savo svarbiausiais.

Meilės ir verslo klausimais Pavelas Globa pataria Vandeniui pasinaudoti aplinkinių žmonių patarimais. Giminės gali pateikti labai naudingų rekomendacijų. Bendra veikla ir pramogos padės pagerinti santykius su draugais ar kuo nors kitu. Per šias septynias dienas geriau ilgai nelikti nuošalyje. Savaitės pradžia gali būti skirta įvaizdžio keitimui.

Žuvys

Pirmos poros savaitės dienos bus pavojingos Žuvims. Ypač verta pabrėžti spalio 6 d., Nes šią dieną laukiami blogo linkinčiųjų išpuoliai. Energiniai vampyrai taip pat turėtų būti atsargūs. Nuo jų apsisaugoti padės specialūs kerai. Taip pat savaitės pradžioje galimi nemalonumai meilės sferoje. Tikėtina, kad kils konfliktų ir kivirčų.

Žuvys gali to išvengti kantriai. Be to, 5 ir 6 dienomis geriau neišduoti paskolų, nepirkti brangių pirkinių. Spalio 8, 9 ir 10 dienomis situacija bus visiškai priešinga. Tai bus trys šviesios dienos, per kurias turėsite imtis svarbiausių dalykų. Nieko neatidėkite vėlesniam laikui.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: