Home Horoskopai Kokie zodiako ženklai tikisi naujų romantiškų santykių 2020 m. Spalio mėn

Kokie zodiako ženklai tikisi naujų romantiškų santykių 2020 m. Spalio mėn

by admin
15869 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mėnesio antraštė tiems, kurie svajoja susitikti su savo meile ❤ Pradžioje bus pateiktos bendrosios rekomendacijos 2020 m. Spalio mėn.

Apskritai 2020 m. Spalio mėn. Bus audringas ir prieštaringai vertinamas mėnuo. Daugelį gali užvaldyti niūrios mintys, depresyvios nuotaikos. Viskas gali būti ne taip sklandžiai, kaip norėtume. Tačiau meilei visada yra vieta ❤

Norėdami susidoroti su negatyvu, stenkitės kuo dažniau patikti sau, būkite apkrauti teigiamomis emocijomis, susitikite su artimaisiais … O kaip dėl naujų romantiškų santykių?

Meilės planeta Venera dabar yra Mergelės ženkle. Su tokiu požiūriu romantika ir aistra nyksta į antrą planą. Žmonės tampa protingesni, kuklesni, santūresni.

Net jei yra stiprių jausmų, juos parodyti ar apie juos kalbėti yra labai sunku. Rinkdamiesi partnerį, žmonės pasikliauja skaičiavimais ir sveiku protu.

Taigi pasistenkite būti realistai. Atkreipkite dėmesį į žmones, kurie jums tinka pagal statusą, su kuriais jus sieja bendri interesai. Veneroje Mergelėje vertinamas natūralus grožis ir natūralus elgesys.

Šis laikotarpis taip pat yra palankus, norint pabandyti suprasti savo nesėkmių priežastis asmeniniame fronte.

Kuriems zodiako ženklams labiausiai pasisekė meilėje 2020 m. Spalio mėnesį?

Straipsnio pabaigoje yra nuorodos į išsamesnį kiekvieno ženklo meilės horoskopą! Plius horoskopo rekomendacijos iki 2020 m. Pabaigos!

Avinas. Vieniši Avinai gali užmegzti romantiškus santykius su darbo kolega, verslo partneriu, pavaldiniu ar viršininku (o gal su žmogumi, su kuriuo kažkada dirbote). Verta paminėti, kad vienišiems Avinams dabar ne taip pasisekė, kaip tiems, kurie jau sutiko savo meilę. Bet yra galimybė!

Atkreipkite dėmesį į ramius ir harmoningus žmones. Susipažinimas su jais suteiks puikią galimybę suformuoti asmeninę laimę. Pagrindinis dalykas yra neskubinti dalykų. Tegul viskas eina savo vaga. Per didelis aktyvumas širdies reikalais (tačiau kaip ir visiškas abejingumas) nieko gero neprives.

Kadangi jūsų globėjas Marsas dabar yra jūsų ženkle ir juda atgal, labai svarbu dabar kontroliuoti savo emocijas!

Mergelė. Mergelės jaučiasi puikiai, jos yra iškalbingos, žavingos, žavios, patrauklios ir jiems nereikia tam dėti daug pastangų. Tiesiog bus neįmanoma nekreipti į jus dėmesio!

Ir tas dalykas, kad meilės ir grožio planeta yra jūsų ženkle. Taigi būkite pasirengę didesniam priešingos lyties atstovų dėmesiui ir daugybei komplimentų.

Jei esate vienišas, dažniau eikite į lauką, lankykite kultūrinius renginius, eikite į gamtą su draugais. Labai tikėtina likimo pažintis su vėlesniais rimtų santykių vystymusi. Žinokite, kad iniciatyvą dabar turite atnešti jūs. Tik neskubinkite reikalų, leiskite viskam tęstis kaip įprasta.

Vėžys. Laisviesiems vėžiams patariama atkreipti dėmesį į internetines pažintis. Virtuali draugystė gali virsti romantika ir pakeisti jūsų meilės gyvenimą į gerąją pusę. Pagrindinis dalykas yra būti savimi ir nesistengti atrodyti tuo, kuo nesi.

Atkreipkite dėmesį į tuos, kurie beldžiasi į jūsų draugus socialiniuose tinkluose. Viena iš pažįstamų, kurią tikriausiai norite perkelti į realų gyvenimą. Ir susitikimas neprisijungus jūsų nenuvils.

Atmetimas telefonu neatmetamas … Galbūt kažkas suklys su numeriu … Ir jie susitiks su savo meile;) Kartais neteisingai surinktas numeris gali sujungti širdis.

Jautis. Jaučiai spalį yra labai žavūs, patrauklūs ir iškalbingi, todėl gali būti daugybė gerbėjų, pažįstamų ir susitikimų. Nuo mėnesio pradžios staiga atsidursite dėmesio centre.

Su kuo užmegsite rimtus santykius, priklauso tik nuo jūsų. Tačiau neturėtumėte skubėti rinktis. Draugaudami susipažinkite su savo naujomis pažintimis ir mėgaukitės saldainių-puokščių laikotarpio privalumais.

Netrukus jums paaiškės, ar yra kažkas daugiau paslėpta abipusės simpatijos, kuri gali išsivystyti į gilų jausmą, ar ne.

Skorpionas. Laisvieji Skorpionai gali užmegzti santykius su panašiu gyvenimo požiūriu. Gali būti, kad daugelį metų pažįstate būsimo romano herojų (ar heroję).

Labai tikėtina, kad draugystė išaugs į meilę. Jei esate vienišas, nebijokite, kad prarasite draugystę ir galiausiai nerasite meilės. Kaip sakoma, geriau pabandyti ir apgailestauti, nei apgailestauti, kad niekada nebandei.

Bet jūs neturėtumėte bet kokia kaina įveikti vienatvės. Nesistenkite įžvelgti kiekvieno sutikto žmogaus, kuris rodo jums dėmesio ženklus, potencialų partnerį. Juk ne taip ilgai klysti.

Ožiaragis. Laisvieji Ožiaragiai turi galimybę užmegzti asmeninį gyvenimą ne namuose. Nors gali būti, kad gimtinėje sutiksite kitokios kultūros ar religijos asmenį. Tokie santykiai turi visas galimybes laimingai ateičiai.

Kai kurie Ožiaragiai su tyliu švelnumu pradės prisiminti seniai dingusius santykius, seniai išvykusius žmones. Viskas buvo gerai, bet tapo blogiau nei bet kada, jie galvoja … Ir jie klys. Nes, nepaisant amžiaus ir aplinkybių, ženklo atstovai turi galimybę susipažinti su giminės dvasia!

Žuvys. Laisvos Žuvys gali sutikti įdomų žmogų. Kibirkštis gali pasirodyti ne iš karto. Tačiau bus abipusis supratimas, kuris taps tvirtu pagrindu būsimiems santykiams.

Dažniausiai išeikite iš namų, kad sutiktumėte savo meilę. Verta paminėti, kad 2020 m. Spalio mėn. Galite susitikti su asmeniu, su kuriuo netrukus sukursite šeimą. 2020 m. Spalio mėn. Iniciatyva daugiausia susijusi su kitomis Žuvų pusėmis (arba pretendentais į šią vietą). Jūs pats neturėtumėte būti pernelyg aktyvus, kad neatrodytumėte įkyrus ir neišgąsdintumėte sėkmės.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama