Home Testai Pasakykite tai, ką matote paveikslėlyje, ir mes jums pasakysime, kokia yra jūsų nuomonė!

Pasakykite tai, ką matote paveikslėlyje, ir mes jums pasakysime, kokia yra jūsų nuomonė!

by admin
1055 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Tačiau, jei kas nors jums vis dar yra paslaptis, parodykite jam šį paveikslą. Jei nesate tikras, ką iš tikrųjų manote apie tai. Tada šis testas atskleis tiesą. Užduotis nėra sunki, tačiau jos rezultatas, matyt, daug ką atskleidžia. Jums tereikia atsakyti į paprastą klausimą. Galima rinktis tik dvi galimybes – taip arba ne.

Ar matote paveikslėlyje esantį apskritimą? O gal tai kitokia forma? Patikrinkite, ką tai reiškia, pasak mokslininkų, kurių teorija pasirodė prestižinio asmenybės ir socialinės psichologijos žurnalo puslapiuose.

Taip, atrodo kaip apskritimas

Jei sutinkate, kad vaizdas reprezentuoja ar panašus į formą, vadinamą apskritimu, greičiausiai esate liberalus. Tiek politinę, tiek socialinę. Jūs esate už visišką piliečių laisvę, taip pat už paramą tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Jūsų nuomone, valdžios institucijos privalo padėti bedarbiams, vargšams ir benamiams. Jūs nesate prieš tos pačios lyties asmenų santuokas. Jūs remiate apvaisinimą in vitro, pagrįstą abortą ar vaistinės marihuanos legalizavimą.

Ne, ši figūra neatrodo kaip apskritimas

Jūsų požiūrį galima apibūdinti kaip konservatyvų. Esate prisirišęs prie vertybių ir nemanote, kad kiekvienas turėtų turėti teisę daryti viską, ko nori. Jūsų nuomone, vyriausybė turėtų remti verslą ir finansuoti stiprią armiją.

Jūs esate prieš imigrantus, teises į narkotikus ar prostituciją. Greičiau jūs nepriimate seksualinių mažumų ir, žinoma, nenorite joms suteikti papildomų privilegijų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama