Home Testai Pasirinkite širdį ir sužinokite, kaip pagerinti santykius su partneriu!

Pasirinkite širdį ir sužinokite, kaip pagerinti santykius su partneriu!

by admin
1098 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Beveik visi siekia sukurti šeimą ir beveik visi susiduria su santykių problemomis. Ginčai, nesusipratimai, skandalai … Visa tai būdinga beveik kiekvienai šeimai.

Mūsų testas padės jums sužinoti, kaip normalizuoti santykius su mylimu žmogumi, rasti harmoniją ir pusiausvyrą, o tuo pačiu būti ramiam ir patenkintam.

Viskas, ko iš jūsų reikalaujama, yra pasirinkti savo pasirinktą širdį intuityviai, ilgai nedvejojant.

Širdis 1

Pirmiausia turėtumėte persvarstyti savo požiūrį į save. Pradėkite save vertinti ir gerbti.

Tik tada galite atsikratyti pretenzijų savo partneriui. Jūs turite suvokti faktą, kad niekas niekam nėra skolingas, o kiekvienas žmogus, net ir pats artimiausias kelias, turi savo pasaulėžiūrą, o jo nuomonė neturi sutapti su jūsų.

Tik tada, kai prisiimsite atsakomybę už savo gyvenimą, jūsų santykiai smarkiai pagerės.

Širdis 2

Jūs pavargote nuo pilkos kasdienybės, monotoniškos kasdienybės ir kasdienybės. Jums atrodo, kad visas monotoniškas darbas yra jūsų, bet jūs tikrai norite atostogų, sielos atostogų.

Nustatykite taisyklę, kad vakarais vaikščiokite kartu su savo mylimuoju, nes vaikščiodami parke jūs ne tik įkrausite gamtos energiją, bet ir aptarsite visus klausimus bei tapsite daug arčiau vienas kito.

Tokie pasivaikščiojimai suteiks teigiamą ir džiaugsmo jūsų gyvenimui.

Širdis 3

Neabejotinai visi mėgsta dovanas ir dėmesį.

Todėl išanalizuokite, kaip dažnai atkreipiate dėmesį į savo partnerį, padovanojate kažką malonaus sielai? Jei ilgai nedovanojote savo mylimajam dovanos, dabar pats laikas ją ištaisyti.

Širdis 4

Turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad manipuliuoti savo partneriu nėra gerai. Taip, tai tikrai veikia, bet kokia kaina.

Jūs, kaip energetinis vampyras, vagiate mylimojo energiją, todėl jis jaučiasi kaltas priešais jus. Pabandykite tvariau pasiekti tai, ko norite.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama